Logo
Právě je 28. bře 2024 19:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Neotevira vstrik mini r.v 1995 1.3 46kw
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 12:35 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. led 2017 19:22
Příspěvky: 6
Bydliště: Břeclav
Ahojte vsichni,
nechce mi nastartovat mini, po zapnuti klicku cerpadlo sepne, do vstriku benzin jde ale dal uz ne. Pak jsem zjistil ze do vstriku mi jde jen 5V. Kdyz jsem zkusil naprimo napojit na vstrik 12V tak normalne otevre a auto nastartuje... Cim to prosim muze byt ze mi tam jde jen 5V? Relatka vymeneny a pojistky taky v poradku. Uz si s tim nevim rady, jedine co me napada tak na sani neni zapojena podlakova hadicka(viz. Je oznacena na foto) a nikde ta hadicka ani neni. Nekde jsem se docetl, ze to ma byt napojene na rozdelovac, jenze na rozdelovaci neni zadna podtlakova banka. Dekuji za rady a napady :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 13:00 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. led 2017 19:22
Příspěvky: 6
Bydliště: Břeclav
Tak mi nejde nahrát FOTO. Je to zezadu sání, jsou tam 2 vývody, jeden je zapojený a vede do ŘJ a k tomu druhému vývodu nic nevede a nevím kam s tím.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 16:15 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Ahoj.Hadička vede do vzduchoveho filtru,je tam dvojí vývod a ten pokračuje na klapku sání teplého vzduchu při startu.Klidně zaslep.Jinak ti asi bude blbnout snímač tlaku v jednotce.A těch 5V může být normální ovládací napětí.Kdyžrak pak změřim na svým.

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 17:14 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. led 2017 19:22
Příspěvky: 6
Bydliště: Břeclav
ajo, tam právě někdo dal KN filtr, tak to by odpovídalo, že to nikam nevede. Děkuju za radu :wink: jestli bys mohl, tak zkus prosim zjistit jaké ti tam jde napětí ať vím po čem jít... moc díky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 17:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 18. čer 2011 13:00
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Frantisek píše:
ajo, tam právě někdo dal KN filtr, tak to by odpovídalo, že to nikam nevede. Děkuju za radu :wink: jestli bys mohl, tak zkus prosim zjistit jaké ti tam jde napětí ať vím po čem jít... moc díky

Dle meho nazoru tam nepujde konkretni napeti, ale bude bude pulzovat podle potreby paliva, takze presny udaj pujde spis odecist z osciloskopu.
Dokonce mam pocit ze se na tom vstriku muze otacet +-, nebot je rizeny H bridge https://en.wikipedia.org/wiki/H_bridge.

Spis je otazka dle ceho soudis, ze je problem ve vstriku? Hazi jednotka vubec jiskru? Pokud ne, hledal bych problem jinde, treba ve snimaci klikove hridele, nebo imobilizeru.

Ale problem mozna bude trochu jiny, k sani vedou dva konektory, jeden je na vstrik a druhy na cidlo teploty nasavaneho vzduchu. A podle mne jsi je mozna prohodil, ten na teplotu je tusim zeleny a ten na vstrik je cerny. A 5V je napetova reference na cidlo teploty (Coz je duvod k tomuto zaveru).


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 17:48 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. led 2017 19:22
Příspěvky: 6
Bydliště: Břeclav
to je mi jasné, že tam nepujde pořád 12V ale je právě divné, že točím motorem a změřím napětí, tak tam je stálých 5V nijak to nepulsuje aby se vstřik otevřel.. Jiskru to háže, ono právě na strat sprej motor chytne, takže je problém v přívodu paliva... Konektory nejsou přehozené, černý štekr mám na černém konektoru na vstřiku a zelený štekr na zeleném konektoru na čidle,,, zkusím ještě pořešit ten snímač kliky nebo immo a uvidím... kdyby Vás ještě něco napadlo tak budu rád, děkuji :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 19:16 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Takk počkej draku,ono jsou tam nakonec tři zaměnitelný konektory.Dva černý a jeden zelenej.Zelenej na teplotu nasáváného vzduchu jedno černý na vstřik a druhý na teplotu chl. kapaliny.Jestli jsi ty černý neprohodil...

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 20:42 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. led 2017 19:22
Příspěvky: 6
Bydliště: Břeclav
JK Mini píše:
Takk počkej draku,ono jsou tam nakonec tři zaměnitelný konektory.Dva černý a jeden zelenej.Zelenej na teplotu nasáváného vzduchu jedno černý na vstřik a druhý na teplotu chl. kapaliny.Jestli jsi ty černý neprohodil...

Ty jo chlape tys mel pravdu, ja sem to osel prohodil :-D takze mini zas zije :-D a ja jsem na to sel tak slozite, vsem diky moc za rady borci :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 21:08 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
:bigups:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz