Prepnout do plneho zobrazeni
Opravy, úpravy, renovace ......
Odeslat odpověď

Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

12. čer 2018 19:54

Ahoj.
Moje mpi ma problem. Po zahrati se mi zacalo ozyvat mlaceni. Jestli zatacim nebo jedu rovne nehraje roli.
Kdyz je auto v tahu nebo kdyz brzdim motorem je ticho...problem nastane pri volnobehu .
Zajimave je ze kdyz je auto studene tak je ticho. Bouchani nastane az po najetejch par kiloterech a je stale silnejsi ...jako na technoparty :( Poradi nekdo cim to co to ?

0:50 to zacne

https://www.youtube.com/watch?v=Amo6pdsq93U&feature=youtu.be

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

12. čer 2018 20:05

Jestli uvolněná nějakáa kost stabilizace motoru.Těžko říct.Jestli to chceš proklepnout,tak si zavolej na nejbližší STK a objednej se.Můžeš si zaplatit kontrolu na žádost zákazníka.Kouknou na nápravu a když poprosíš technika,třeba to proklepne důkladněji.Nebo si udělej výlet do Plzně a já ti to proklepnu u nás... :D

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

12. čer 2018 20:13

...nejsem si uplne jistej jesyli bych mel riskovat s timhle vejletit az do plzne :)
Uvidim jestli jeste nekdo neco napise a kdyz ne zkusit tu stk

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

12. čer 2018 20:44

Tak jsem se pořádně kouknul na video.No smrdí to ložiskem...Že se ohřeje a kouše se.Snad ne diferák...Ale těžko soudit takhle na dálku.Chtělo by to bejt u toho.

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

12. čer 2018 20:51

zkusime to o vikendu rozdelat. lozisko nas taky napadlo, ale prijdou mi to na lozisko velky rany

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

12. čer 2018 21:00

Mě se to zdá jako nějaký vymlácený siláč. Mě třeba podobně mlátil výfuk do karoserie na Peugeotu.. zkus pohledat, vším zalomcovat a uvidíš, třeba se to ozve

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

12. čer 2018 21:06

bude to neco od kol protoze to mirne cejtim i na volantu

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

17. čer 2018 01:36

...zatim se naslo spatne nalisovane lozisko ktere vymlelo drazku do osy homokloubu a dva vymlety kulaky.Pak naky nacaty manzety , prachovky a simeringy. Nicmene mame stale pocit ze by tohle nezpusobovalo takhle velke rany.
Nakoupim co sezenu a zkusim to projezdit.
Pokud to nepomuze tak bude muset motor ven aby se vyndal diferencial :(

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

17. čer 2018 10:27

Ložisko dej nový.Doporučuji Timken.Mají spasovaný ložiska s vymezovacíma kroužkama.Vyměň manžety a namaž pořádně klouby,dotáhní čepy a máš vyřešeno. :wink:

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

22. čer 2018 17:00

koupil sem za 980,- loziska FAG...uvnitr krabicky sem nasel loziska TIMKEN :D

Re: Pomoc : Mlaceni pri delsi jizde? ....video

05. črc 2018 00:09

mlaceni je pryc...zatim :)
...nove cepy, loziska, homokloub a tlumice
Odeslat odpověď