CLASSIC MINI
http://classic.minicooperklub.cz/

Karosařina
http://classic.minicooperklub.cz/viewtopic.php?f=7&t=6976
Stránka 11

Autor:  spy [ 14. lis 2019 00:32 ]
Předmět příspěvku:  Karosařina

Ahoj, v karosařině se moc nevyznám, a tak se chci radši zeptat. Je tohle no-go, a nebo je to něco, s čím si schopný karosář poradí v rozumných mezích?
Pokud je to "hratelné", o kolika penězích se můžeme bavit? Tisíce? Desetitisíce? Statisíce?
Příloha:


Příloha:


Příloha:


Příloha:


Auto jinak vypadá poměrně obstojně
Příloha:


Příloha:


Autor:  Georgeus [ 14. lis 2019 11:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

Hele, já myslím že dopadneš jako všichni ostatní co objeví trochu rzi. Začne se to postupně odkrývat a nakonec zjistíš že každý díl na autě už má korozi a skončíš na GO karoserie a to už jsou ty desetitisíce. Když už jsou tam takto děravé místa, tak toho určitě na voze bude ještě víc. Veškeré díly jsou lehce sehnatelné i za rozumné peníze, ale je potřeba sehnat si karosáře co bude mít chuť a čas se do toho pustit a pak samozřejmě lakování. Když to nebudu přehánět tak si připrav určitě 50, ale může se to vyšplhat i na dvojnásobek. To je můj názor.

Autor:  Ivan Mejtský [ 14. lis 2019 13:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

Moje zkušenost - auto při koupi vypadalo na lehkou udržovačku. Pak jsme to zvedli a prolezli - totálně vyhnilý podběhy pod rohy oken, prahy a podlaha na hadry, vyhnilý uchycení tlumičů a spousta dalších pekel. Jsem rád, že jsem se v tom nerozbil. takže odstrojit a kompletní oprava kastle + lak. zahučel jsem do toho tak za 100 a to byl lak za 30 a práce asi tak. Veškerou sborku a rozborku jsem si udělal sám.

Autor:  jirka2030 [ 14. lis 2019 13:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

Přesně jak píšou nahoře... začneš dirkou a končíš někde kde si nechtel . Já koupil za 50 a info bylo opravíš za 30. Když jsem utratil 50 tak jsem to přestal počítat.
Letos jsem dal za celolak z venku bez střechy 27t a nebylo to vůbec špatný...jen pro představu.

Autor:  JK Mini [ 14. lis 2019 19:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

Ahoj,přesně jak píšou chlapi.Těžko soudit z pár fotek.Můžu se i stavit osobně a prohlídnout,ale když už se objeví dirky na takovejch místech,zpravidla se kastle dělá od základu.Já koupil první mini,že je shnilej jen čumák a nakonec toho bylo mnohem víc,ale oproti jinejm projektům ještě paráda.Záleží taky,jestli je zájem mít auto jen provozuschopný,nebo v perfektní kondici.

Autor:  spy [ 14. lis 2019 23:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

Ahoj,
díky všem, tak nějak jsem si to představoval.
Auto je teďka na prodej v DE, ale za cenu, která podle mě neodpovídá potenciálně potřebné GO kastle. No nic, rozmyslim se jestli chci dobrodružství, a pak se možná vypravím za hranice s platem :-)

Autor:  JK Mini [ 15. lis 2019 00:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

A můžeme znát cenu?

Autor:  spy [ 15. lis 2019 09:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

4800€

Autor:  JK Mini [ 15. lis 2019 19:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Karosařina

No,neni to super price,ale za takový peníze už se těžko shání něco lepšího.To bys musel mít obrovský štěstí.Ale lidi už si uvědomujou,co má jakou cenu a v DE hlavně.

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/