Logo
Právě je 28. bře 2024 12:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výkon motoru
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 12:54 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. led 2020 22:50
Příspěvky: 35
Bydliště: Štěpánkovice Svoboda
Pod Ondrovu informaci se podepisuji.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Výkon motoru
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 14:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Přidávám další souhlas. Mám stejnej motor 1.3 Spi a když jsem auto poprvé rozjel na 120, tak jsem se v tom malým autíčku málem podělal. Teď už dám i 140. Na rozbití huby je tenhle výkon dostatečněj a když se silnice trochu točí, tak proženu kohokoli. Honění výkonu je pro pozéry a samožery. Mini je o něčem jiném. M


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Výkon motoru
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 20:09 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Ivane,tvůj názor,že honit na MINI koně neni nutný respektuju.
Při slalomu,nebo jízdě na technickym okruhu,jako je Mýto neni pro zábavu třeba 100 koní.Ale když se chceš svézt i v normálním provozu a předjet bezpečně,tak se trochu síly hodí.Sám bych už koně nepřidával.Těch 70 co jsem měl na starym motoru bohatě stačilo,ale když mi chcípnul,tak při stavbě novýho se pokusim posunout trochu dál.Jak už bylo zmíněno,je důležitý si hlavně doladit podvozek,gumy brzdy...To je ten hlavní fun factor. :wink:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Výkon motoru
PříspěvekNapsal: 02. bře 2020 08:54 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 07. úno 2020 18:32
Příspěvky: 29
Bydliště: Brno
JK Mini píše:
Ivane,tvůj názor,že honit na MINI koně neni nutný respektuju.
Při slalomu,nebo jízdě na technickym okruhu,jako je Mýto neni pro zábavu třeba 100 koní.Ale když se chceš svézt i v normálním provozu a předjet bezpečně,tak se trochu síly hodí.Sám bych už koně nepřidával.Těch 70 co jsem měl na starym motoru bohatě stačilo,ale když mi chcípnul,tak při stavbě novýho se pokusim posunout trochu dál.Jak už bylo zmíněno,je důležitý si hlavně doladit podvozek,gumy brzdy...To je ten hlavní fun factor. :wink:


Přešně - ono, když člověk jede kolem 90-110km/h a nemůže předjet, protože to prostě víc v tu chvíli nejede je na prd. A kecy o špatným výběru auta v tomhle případě neberu :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Výkon motoru
PříspěvekNapsal: 02. bře 2020 16:04 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Každému co jeho jest. Já jezdím Kachnou, ta má asi 23 koní a maximálku 120 z kopce a po větru. Tak s ní prostě předjíždím jen opravdové trotly a kochám se krajinou. Mini má těch koníků asi 53 a pěkně letí do 140. Ale abych předjížděl ve 120 ti nějakýho magora v bavoráku, to nejsem sebevrah. A Fiat 500 má 100 koní a lítá jako kráva, ale i ten má svoje limity. A až budu chtít 150 nebo 180 koní, tak půjdu do Abartha. Koneckonců na okresce je maximálka 90. Když sedím v Mini a představím si dát ránu, tak mi není moc dobře, křížků kolem cest je i beze mě dost. Ale jak říkám, každý podle svého gusta :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Výkon motoru
PříspěvekNapsal: 03. bře 2020 23:31 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 25. čer 2013 18:50
Příspěvky: 50
Bydliště: sielnica204
Ahoj pri prezeraní inzerátov na bazosi som natrafil na toto mini https://auto.bazos.cz/inzerat/116716334 ... presor.php
Má tam namontovaný kompresor ,skus kontaktovať predajcu možno,že ti v niečom poradí :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz