Prepnout do plneho zobrazeni
Opravy, úpravy, renovace ......
Odeslat odpověď

Kryty předních kotoučů

26. lis 2020 10:14

Zdravím,

Jelikož heslo “kryty brzd” mi ve vyhledávání na fóru nic nenašlo, tak se ptám zkušenějších. Budu měnit přední kotouče na 7,5” a moje otázka zní, zda mám měnit i krycí plechy. Neplánuji jezdit na nezpevněných cestách. Na současných autech jsem navíc tuto věc ani nepotkal.

Díky!

M.

Re: Kryty předních kotoučů

26. lis 2020 10:38

A co chces vedet? :-) jako jestli si je tam musis dat a nebo jestli existujou a nebo co presne....

Jinak neboj, i nova auta to maji :-)

Re: Kryty předních kotoučů

26. lis 2020 12:58

Že existují plechy i na verzi 7,5” vím, jen nejsem přesvědčený, že je nutné je tam dávat. Že bych jezdil jen po okruhu to ne, ale chlazení by to mohlo pomoci. Pletu se?

Re: Kryty předních kotoučů

26. lis 2020 13:03

od 2013 jezdím na 10" a nic takového tam nemám.... :D

Re: Kryty předních kotoučů

26. lis 2020 15:07

U Minika to ma spis funkci ochranou nez kvuli chlazeni brzd .... a vetsina aut to tam stejne nema, protoze to v tom spoji urezlo :-)

Re: Kryty předních kotoučů

26. lis 2020 16:11

MiniMike píše:U Minika to ma spis funkci ochranou nez kvuli chlazeni brzd .... a vetsina aut to tam stejne nema, protoze to v tom spoji urezlo :-)

Živě si pamatuju jak to Petr (Minicar ) v Itálii mrskl někam do rokle :banana: když to odpadlo

Re: Kryty předních kotoučů

26. lis 2020 17:20

To máš pravdu Jiří... Štvalo mě to asi 100 km, tak sem v kempu sundal kolo a nechal sem ho tam, úplně k ničemu :D :D :D :D
Odeslat odpověď