Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

04. črc 2010 21:24

Tak a je tu otázka triček :) První reakce byla pozitivní, tak teď se ukáže jak moc to myslíte vážně:)

Všechny trička budou ČERNÁ.....bude na nich tento motiv:
Obrázek

Trička budou kvalitní, 100% bavlna, gramáž 200g/m2 (nemá smysl brát nějakou čínu co nebude odpovídat velikost,a hned se opere, tak proto)

a budou jak pánská:
Obrázek

tak i dámská:
Obrázek

Ještě nejspíš přibude menší nápis na záda (MiniCooperKlub), a tento motiv srazu bude každopádně vpředu.

Cena trička bude 250 Kč za kus.

Pokud máte zájem, přijímám konkrétní objednávky,ale s tím, že budu chtít nějakou platbu, protože tu mám za 3000 Kč triček a mikin http://www.minicooperklub.cz , o které byl taky velký zájem:) a dělal jsem jen kusy na přání,a takhle to dopadlo :D

Tak pokud máte zájem, piště konkrétní velikosti a kusy,zbytek už spolu dořešíme....


UZÁVĚRKA OBJEDNÁVEK BUDE 15.7.2010

zatím objednáno:

Trička Pánské Dámské

Minimike 2 L M
Žigi 2 L M
Jirka Novák 1 L
Čefo 2 L S
Scooby Doo 2 L S
Jakub Drahoš 1 L
Minitom 1 XL
Worry 2 XXL M
Pampeago 2 XL S
Lubo 2 L S
Bolis 2 XL M
Luděk 3 L S
Lucka a M. 2 XL L
Jake 3 XXXL 2 ks M
Skondr 1 M
Pavel260 2 XL S
Kapříček 1 S
OKCZ 1 M
Quack 1 XXL
Lukas S43 1 XXL
Aspik 1 XXL


Kdo se v seznamu nenajde a psal mi a chtěl tričko, hned si mi postěžujte.


Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

04. črc 2010 22:42

Tak já si beru sto pro XL a to v jednom kuse.Děkuji

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

04. črc 2010 22:51

Pro mne prosím 1x pánské XXL a 1x dámské M.. Kuju :bigups:

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

05. črc 2010 11:02

Aloha ...tak poslušně hlásím rad bych si závazně objednal

1X panské XL
1X dámské S

děkujeme

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

08. črc 2010 09:58

Tak ja bych chtel 1x panske XL a 1x damske M. Kdyztak mi posli cislo uctu, at ti muzu poslat prachy. Diky

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

08. črc 2010 15:21

Zdar, ja bych chtel 1 Mko kvalitni a hezky. Ale trochu me klamete tim motivem. Byl bych radsi kdyby tam byl naprcly cely ten barevny plakat vsetne tech soubojujicich miniku a ne jen obrysy lorda minihelmy. nejde to udelat ze tam nagumujete celej ten obrazek???

skondr

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

08. črc 2010 15:29

já bych si vzal jedno pánské XL a jedno dámské S... bohužel na sraz se nedostanu ale předání v Jaroměři nebo poštou není problém. Očekávám SZ s číslem účtu kam pošlu zálohu nebo rovnou celou částku :wink: Díky Pavel

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

08. črc 2010 15:32

skondr píše:Zdar, ja bych chtel 1 Mko kvalitni a hezky. Ale trochu me klamete tim motivem. Byl bych radsi kdyby tam byl naprcly cely ten barevny plakat vsetne tech soubojujicich miniku a ne jen obrysy lorda minihelmy. nejde to udelat ze tam nagumujete celej ten obrazek???

skondr


Já vím já vím :( A udělat jde všechno,samozřejmě....ale jsou dvě cesty, jako fotka, a to je totál šunt.

A nebo sitotisk,tak jak to bude udělaný,a tam jako 4 barevný sejto je velikej problém:( Myslím na cenu,a hlavně na přípravu:( Vím, že by to bylo lepší,ale popravdě,kamaráde,nikdo to zase o tolik víc neocení,a já budu rád když prodám tyhle co se objednají:( Dej nám čas:) a tak při 10tým přátelským srazu už to snad klapne:)

Příští rok Cuban Mini Party:)

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

08. črc 2010 18:25

přesně tak, mít na tričku celej ten obrázek, to je jako kdyby sis na tričko nalepil samolepku, navíc to každé vyprání víc a víc devastuje. Sítotisk je ideální a "věčný" a zase než ten obrázek dělit na několik barev, to si myslim že je daleko lepší tato varianta :bigups:
A já rovnou objednávám jedno L .

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

09. črc 2010 09:01

Ale blbost nesmite to prat na 90 a manzelky a pritelkyne instruovat aby to neprezehlovali zvenku :) Mam par tricek uz za sebou a pokud si nenecham udelat fotku v hrnickarskym shopu na prazskym hrade kde tisknou na trika fotky turistu, tak se to da v pohode vykoumat. Ale chapu ze je to penezich a ze vic jak 300 za triko nikdo neda, takze jsem s tim v miru. Zigi byl vzdycky rozumnej :)
Rozhodne rozumnejsi nez ja :)

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

12. črc 2010 10:59

Pro mně 1x XXXL nebo prostě těch X-ek co bude a 2x dámský M.
Díky.

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

13. črc 2010 10:58

Zdravím, tak mě jedno pánské L. Jirka MINI SEVER

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

13. črc 2010 11:39

Prosím o jedno dámské S

P.S.
nevím ještě jestli na srazík dorazíme, stále to je v jednání :-/ , tričko ale 100% chci :-) Děkuji.

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

14. črc 2010 10:15

Já bych měl zájem o jedno pánské M. Ondra

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

15. črc 2010 14:29

Ahoooj,je 15týho,ale zkusim to...vzal bych 1x pánské XXL. Díky za info o obj. Q U A C K

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

15. črc 2010 14:39

Jak tady Quack dobře poznamenal, uzávěrka je tu. Takže přijímáme poslední objednávky, pak zavíráme bar.

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

16. črc 2010 08:18

Objednávám 1 ks XXL - prosím poslat poštou
poštovné hradím.

Díky Aspik

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

16. črc 2010 08:40

Ok, tak Aspik je poslední, a už je KONEC.

Končíme objednávky

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

02. srp 2010 14:08

Žigi píše:Ok, tak Aspik je poslední, a už je KONEC.

Končíme objednávky



Prosím kdy budeš rozesílat objednaná trička ?

Re: 6. přátelský sraz vozů MINI - TRIČKA

02. srp 2010 17:56

Žigi píše:Ok, tak Aspik je poslední, a už je KONEC.

Končíme objednávky


EMKO prosim polochlapske pro me :)
Odeslat odpověď