Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

Severočeši do Chodovaru

14. čer 2007 20:32

Tak kdy,kde a v kolik se sejdem a kolik nás bude tvořit super kolonu???Já bych to viděl na pátek na stejném místě v Mostě jako minulý rok, jen si musíme ujasnit hodinu.Mě je to celkem jedno mám volno a už se nemohu dočkat až opustím bydliště.Tak se tu vyjádřete ať nejedu sám :wink:

15. čer 2007 08:03

Tak já budu vyrážet v pátek dopoledne než bude hic abych děcka neuvařil, možná budu stavět i po cestě,, já se asi do kolony moc nepoženu abych nebyl za brzdu.
Ani nedokážu říct přesnou hodinu kdy vyrazíme, to víš nakrmit, odříhnout, přebalit (to vše 2x)a než se naložíme do auta tak ten kolotoč jede znovu. :D

Ale bože už se na to tak těšíííím!!!!!!

to je super

15. čer 2007 12:11

Tak děcka aj kolotoč bude píše to strejda Chochol,já nechávám rodinu doma takže všem kdo dorazíte jsem Vám k dispozici.Já sice nemám toho anglickýho tráboše,ale pokud by jste na mě chtěli počkat tak bych na tý Shellce uměl být v 17:00,a dodávám přesně!



Inzerát: Kdo sveze bývalého slastníka Mini do Pivovaru na válení sudů?Budu osprchovaný a přidám na béňo,slibuju,že nebudu kecat do řízení.
By Jozzy

15. čer 2007 16:41

Tož plně souhlasím s 5 a též bych se rád přidal do kolony,teda jestli bude čím.
Jozzy klidně tě svezu,ale to,že nebudeš kecat do řízení-dobrej vtípek :lol:

15. čer 2007 17:40

Tak pokud mi nepřijde lepší nabídka tak tam budu před pátou si dávat kávičku.A Jozzy uvědomuješ co jsi to tu napsal ,tak ani minutu :twisted:

16. čer 2007 11:55

Jel bych s Vámi v koloně velice rát , ale musíme vyrazit dříve, v Lubenci máme plánovanou návštěvu příbuzných. Těším se až na místě. :lol:
Odeslat odpověď