Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

Na V. On The Road

Anketa končí za 19. říj 2007 18:50

Přijedu s mini
5
71%
Přijedu jiným vozem
1
14%
Nepřijedu
1
14%
 
Celkem hlasů : 7

V. "On The Road"

02. říj 2007 11:18

Vážení přátelé početné minikářské obce,
na vědomost se dává konání již V. "On The Road",
akcičky na 1 den a to 20.10.2007.
Sraz bude v 10 hodin na parkovišti u Tesca v Místku.
Jako obvykle je připravena trasa, pár úkolu a vždyť kdo byl tak ví.

Jen připomínám Pitrys s Luckou mají účast povinnou. :lol: Oni ví proč :lol:

Takže srdečně zvou Martin & Verča & Honzík & Ally

Zájemci nechť dají vědět na martin@minimorava.cz
Přílohy
V_OnTheRoad.jpg
V_OnTheRoad.jpg (47.93 KiB) Zobrazeno 12278 krát
Naposledy upravil Martin&Verča dne 09. říj 2007 18:51, celkově upraveno 2

03. říj 2007 21:39

Martine jsme si vědomi povinnosti účasti a bude nám potěšením.

Pro Miniludka: Když ti nevyšlo přijet do Telče, tak bys mohl přijet na tuto akci, rádi se s tebou seznámíme, dojeď klidně i bez auta!

sever

03. říj 2007 21:52

Ahoj Martine, jedu na sever bohužel o týden dřív, tak promáchnu, škoda, tak alespoň popřeji ať Vám napadne hodně sněhu!!!

No vážně, sněhová rally nám tu chybí, už pár let nejezdíme do Červené Vody a chybí nám to! /alespoň nám Brňákům/

Podotknu jen, že v 2003 tam bylo tolik sněhu, že jsme odjeli o 2 dny později, než jsme chtěli :!: :shock:

sníh

03. říj 2007 22:31

je pravda, že zimní sraz u nás opravdu chybí.. taková pravá Mini Elefanten Tretten.. chápu že většina má své miláčky v zimě pečlivě uschované v garáži a nenechá je ani v průvanu aby nenastydli... ale kdyby se přecejen nějaká akce na sněhu nebo všeobecně s námi minikáři v zimě vyskytla, tak moc rád přijedu..

to Martin.. samozřejmě se pokusím nezklamat a znovu pro sebe získat zpět putovní cenu.. bude to prima den jako vždy.. už se těším

03. říj 2007 23:48

Ja v zime klidne pojedu, proc se Vam do te soli tak nechce ????

04. říj 2007 07:50

To se ti to provokuje "lamiňáku". :lol:
Jinak samozřejmě klidně ten sníh ještě objednám. :lol:

09. říj 2007 18:55

Takže trasa i soutěžní úkoly jsou připraveny.
A domlouváme malé zpestření. Takže doufám, že nám bude štěstí nakloněno a vyjde to.
Jinak pokud nám nebude pršet, tak nezoufejte, vody si užijete taky dost. :lol:

On the Road

10. říj 2007 14:21

prima.. už se těším.. snad nám vydrží počasí jaké tu máme dnes.. a doufám, že i účast bude pěkná.. rád bych putovní cenu dostal zpátky do opatrovnictví (když jsem viděl, že poslední držitelé Pitrys s Lucií ji mají na poličce v dětském pokoji.. :lol: ) a tak vyšlu do boje asi oba vozy.. :lol:

10. říj 2007 14:43

Jen mi Ondro není jasné jak chceš být součastně v obou vozech? :lol:

Každopádně jsem zvědavý. :lol:

A těšíme se na Vás co dorazíte.
Jen prosím pište kdo přijedete, ať máme připravený dastatek podkladů.
Aby se na všechny dostalo.
Díky Martin

10. říj 2007 14:52

Nazdáárek všichni.... vypadá to, že se taky dostavíme...

:2drivers:

To Ondra: čím víc vozů, tím více adidas :banana:

10. říj 2007 18:25

Ondro, co máš proti poličce v dětském pokoji? Máme na ní více cen a navíc ten pokojíček obývají naše děti, a to jsou naše poklady největší! Je to čestné místo! A netěš se, že ti přesila aut bude k vítězství stačit. Budeš to s námi mít těžké! :bomb:

cena

10. říj 2007 18:35

:banana: To si nenechám ujít a dostavíme se v plném počtu :P :2drivers: hanácké krožek :pivo:

10. říj 2007 19:17

to pitrys- bohuzel jsem ted docela vytizeny( samozrejme pracovne) ale pokud bude chvilka tak rad prijedu a pokecame :wink:

10. říj 2007 20:23

to Lucie: vy už máte tolik pohárů, že je má i Pitrys ve sklepě.. :lol: a u mě by se měl jako v pohárovém ráji.. už jsem mu udělal i čestné místo vedle poháru z Narozemini..
ale jak to tak čtu, že přijede i Hanácké Króžek.. tak to nám ho zase vyfoukne Bob nebo Kamil s tříválcovým Metrem LPG :lol:

to Martin: no jak to tak vidím, tak do druhého vozu budu muset angažovat nějakou submisivní posádku, která mi pak (šťastnou shodou náhod získanou cenu) ráda dobrovolně předá do úschovy..

jinak to zatím vypadá na mooooc prima sešlost a den.. už začínám stříhat metr..

10. říj 2007 20:34

Když to tu tak sleduji, tak to bude opravdu povedený den.
Začínám upouštět od lehčího plánu A, a přecházím na obtížnos B. :lol:

Každopádně si na Vás všechny připravím něco extra. :twisted:

10. říj 2007 20:43

Jak to tak sleduji, tak začínám litovat, že to je jen jednodenní akce. Takový dojezd u nás ve štramberském pivovaru, dovedete si představit ty krásné fotky z romantického nočního náměstí? S miníkama pod lampama? :inlove:

10. říj 2007 22:32

No tak koukám, že až se Lucí třeba příště vrhneš na pomoc organizátorům, tak budu muset dorazit taky. Pivovary to já můžu :wink:

10. říj 2007 22:39

miniludek píše:to pitrys- bohuzel jsem ted docela vytizeny( samozrejme pracovne) ale pokud bude chvilka tak rad prijedu a pokecame :wink:

jasně určitě přijeď .. co tvé innocenti ..? pokud fotíš pruběh rekonstrukce vem s sebou třeba fotky nebo fleshku , mrknem na to.

10. říj 2007 23:07

:banana: Nikde není napsáno že nemůžeme skončit s miníkama pod lampama :oops: nebo na nočním náměstí :inlove: a domů jet až ráno :!: Mám šoféra :lol: :tak že se těšíme :andare: :pivo: Jo a pivovary to já můžu taky :pivo:
Naposledy upravil Bob dne 10. říj 2007 23:08, celkově upraveno 1

10. říj 2007 23:07

rád se zúčastním, ale pouze pokud mě někdo ráno vyzvedne na OOP Frýdek-Místek a bude ochoten mě snášet po celý den jako spolujezdce, popřípadě by jsem dorazil na odpolední posezení v zapůjčeném voze
Odeslat odpověď