Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

13. říj 2007 18:22

Tak mohu jen poděkovat Všem zůčastněným,počasí které vyšlo na jedničku,minikům jen škoda že někteří nemohly přijet se Svými majitely a Jozzymu za to, že to trochu spunktoval.Program super sice trochu smrděly gumy ale jinak bez úhony.Posílám asi tu nej fotku z mnoha nej fotek.Ještě jednou díky za super odpoledne :andare:
Přílohy
Setkání Severočechů.jpg
Setkání Severočechů.jpg (94.61 KiB) Zobrazeno 6144 krát

SRAZ SEVEŘANŮ

13. říj 2007 19:42

Jozzy, super nápad :idea: :bigups:
Děkuji všem za super odpoledne :woot:
Počasí bylo úžasný.
Poprvé v životě jsem si zajela slalom - mám sice trošku ojetý
gumy :sly: ale zato super zážitky s partou prima lidí Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
Teď dřepím u písidla :compueter: a pilně tvořím náš první společný
filmeček Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 Tak sem sypte fotky, ať na
něm nechybí žádný záběr Yellow_Flash_Colorz_PDT_10

Přidávám pár fotek pro první nakouknutí.


DON´T WORRY, BE MINI :andare:
Přílohy
PA130215.jpg
PA130215.jpg (75.14 KiB) Zobrazeno 6140 krát
P1010061.jpg
P1010061.jpg (131.17 KiB) Zobrazeno 6140 krát
P1010060.jpg
P1010060.jpg (124.24 KiB) Zobrazeno 6140 krát
P1010053.jpg
P1010053.jpg (97.47 KiB) Zobrazeno 6140 krát
P1010047.jpg
P1010047.jpg (111.33 KiB) Zobrazeno 6140 krát

13. říj 2007 20:45

luxus fotka jak tak stojíte seřazení..

tak závidím dnešní podařenou akci.. jen tak dále.. a kdo zoufá že nejel, tak příští sobotu si může dát reparát u nás na severní Moravě.. (taková malá agitačka)
Naposledy upravil Ondra dne 14. říj 2007 19:13, celkově upraveno 1

14. říj 2007 08:29

:banana: Vidím že to společné focení začíná fungovat :P Jen tak dál :onfire:

15. říj 2007 07:20

Zdarec Lidové.
Připojuji se k pochvale tohoto dílka.Jozzymu za organizaci,Víťovy za zkreslenou časomíru :D a Všem co tam byli za účast.
1 slovem BOMBA.
Zduř IM
Huhulák

Poděkování !!!

15. říj 2007 11:03

Všem pěkný den a poděkování za pěknou a hojnou účast na rychlo spískaném sobotním setkání severočeských Miníkářů. Byli jste suprový a dali jste celé akci silný náboj, takže to bylo v duchu akce "Miníkáři sobě". Minitomo bráchovi Víťovi také díky za technickou podporu a hladce probíhající časomíru slalomu.Thx.

Velmi rád bych speciálně poděkoval firmě Petr Fejfar - Značky Dubí, která zapůjčila na naší akci úžasných 28 kuželů!!! na kterých jste si všichni zamotali ruce :andare: .Když jsem je dnes vracel tak jsem se dozvěděl že se tak stalo scela zdarma!!! :pray: Mockrát děkujeme Jano...

Jinak bych také rád poděkoval Věrce od Jirky z Litvínova za excelentní koláčky, které nejen že překvapily, skvěle chutnaly, ale co hlavně daly celé akci domácí atmosféru a to se cení. Děkujeme ti Věruš :deejay:

Pokud budete mít jaké koliv nápady, připomínky atd. tak můj e-mail je v profilu. By Jozzy
Přílohy
309914_200x200.png
Sponzorem slalomu byla firma Petr Fejfar - Značky dubí, vše kolem dopravního značení najdete na stránkách: www.znackydubi.cz
309914_200x200.png (34.83 KiB) Zobrazeno 6033 krát

a už je to tu, výsledky poháru zapletených rukou!!!

15. říj 2007 13:21

zde se podle administrátora kolem 15 hodiny oběví kompletní výsledky všech čtyř jízd. Pro ty co nebyli jen 1. a 2. je identická dráha slalom po 6ti metrech na posledních 3 po 5ti metrech, 3. a 4. je vyndaný ob jeden kužel pro zrychlení a v polovině přiškrcená dráha průjezdem zákrutou mezi kužely pro spomalení. Za schozený kužel byl po domluvě 2 vteřinový postih pro hodně vyrovnané časy. Vítězovi blahopřeji a připomínám, že výsledkovou listinu pro Vás zpracoval Víťa, který je jen náhodou MiniTomův brácha, tak mu děkujeme. By Jozzy


a zde jsou vysledky http://www.minicooperklub.cz/forum/jozz ... zavody.htm

:-)

15. říj 2007 13:35

No paráda!!! :banana:

Koukám, že jste si akci pořádně užili... :lol:

Pražská partička bude mít akci tento weekend - drakiádu, kterou pro nás zařizuje Bróňa a Lenka, tak doufám, že budeme moci referovat stejně nadšeně jako vy... :wink:

To se nám tu rodí další klub - Severočeský miniclub :?: :)

15. říj 2007 19:28

Sem ráda,že vám chutnalo, to víš rodina je rodina.Příště jedu i s horečkou! Ted mi Jirka šeptá do ucha -jednohubky jednohubky uděláš. :lol: Je normální???Jinak si to odpoledne moc chválí a děkuje ti JOZZYKU za z alarmování bleskové akce :andare: Papa Věra

15. říj 2007 22:05

Zitra kolo obeda budem w Moste :wink: a budem mat fotki z NarozaMINI na SD

moj mobil +48 606 877 927

Filmeček

15. říj 2007 23:54

Poslušně hlásím z čestného závěru startovního pole :banana: , že filmeček už je vytvořen - čekám na fotky od Pavla :tongue:
Budu ráda, když mi napíšete, kdo má o placku zájem, popř. jak
vám ho můžu předat - poslat - hodit na hlavu atakpodobně Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

15. říj 2007 23:56

minimaniak píše:Zitra kolo obeda budem w Moste :wink: a budem mat fotki z NarozaMINI na SD

moj mobil +48 606 877 927

Sakra - to je pech - já jsem služebně mimo :-( Ráda bych Tě viděla Yellow_Flash_Colorz_PDT_19 Dovol alespoň všetečnou otázku - co budeš dělat u nás v hornickém městečku ?

16. říj 2007 06:52

Joli chvilku vydrž taky mám nějaké ty fotečky tak je předám asi přes Jozzyho :wink:

Fotky do filmu

16. říj 2007 08:13

Minitome - vydržím vydržím :unsure: Určitě stojí za to počkat a mít
tam všecičko Yellow_Flash_Colorz_PDT_15 A jak chceš ty fotky poslat ?
Nemohl bys mi je hodit rovnou do mailu - když jsi stejně na netu ?
Joli

16. říj 2007 08:31

Joli, placku budem chtít asi všichni co se akce zůčastnili, my si pro ní přijedem. Napečeš koláčky, kávička a tak, ju! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 Jnak jseš šikovná holka a jak koukám na ty výsledky, poslední jsi nebyla :pohar: Díky, ozvu se na tel.

Předání placek

16. říj 2007 08:50

No víš, Jiříku, s pečením koláčků jsem na tom špatně :blush: Ale umím
skvělé jednohubky a jiné slané pochoutky.
Společné setkání s promítnutím filmu je super nápad - co takhle sehnat
hospůdku s televizí, kde by námto promítli ?
A když se to nepovede, tak bychom se mohli sejít v hospůdce,
pobejt, popít, pojíst, zhodnotit sezonu a předat placky :bigups:

16. říj 2007 11:30

Souhlasím s Joli.
Nějaké to posezení před telkou,nebo i bez je dobrá myšlenka.
Zduř
IM

Návrh

16. říj 2007 13:28

Ahoj severní bando, navrhuji příští sobotu V Mostě v salonku Picassa uspořádat promítání onoho filmíku by Joli a předání kopií ostatním. Salonek má projekci a rozumného šéfa takže se vyjádřete prosím.By Jozzy

16. říj 2007 13:31

Ice Man dorazí a hlásí se do 1 řady.
Č

Re: Fotky do filmu

16. říj 2007 18:33

Joli píše:Minitome - vydržím vydržím :unsure: Určitě stojí za to počkat a mít
tam všecičko Yellow_Flash_Colorz_PDT_15 A jak chceš ty fotky poslat ?
Nemohl bys mi je hodit rovnou do mailu - když jsi stejně na netu ?
Joli

Dám to i s videem na RW a dám to jozzymu a ty si z toho vybereš co budeš moct použít :wink:



Jinak posezení dobrej nápad ale to zase budu celej večer na nealku a to potom celou noc procourám. :?
Odeslat odpověď