Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

Cesta s mini na onen svět

22. říj 2007 13:50

Ahoj, na našich stránkách jsme společnými silami vytvořili report a fotogalerii z naší "ukončovačky", tak jukněte.... :wink:

přímý odkaz zde
http://www.minipraha.cz/index.php?optio ... &Itemid=32

22. říj 2007 20:51

:banana: Čauky Broňovi to moc sluší je jako živej a tak budem přemýšlet jestli si ho nepozvem co by pořadatele k nám na náš další slet :P :!: Vidím že jste si to užily stejně dobře jako my i když nám do toho sněžilo :D ale náladu nám to nepokazilo :pivo: zdravi vás Hanácké krožek :shock:

23. říj 2007 09:41

Díky Bobe. Mysleli jsme na Vás jak se máte tam na východě. No Broňovi vyřídím Vaši neodmítnutelnou nabídku, chichi. A gratuluju k barvičce... Praha zdraví na oplátku Hanácké Minikróžek :inlove:

o

23. říj 2007 10:46

Jo prosím Vás.. a jak jsme se domlouvali na On the Road.. musíme nechat Bobovi vyrobit klávesnici s hanáckou lokalizací, protože on se jinak to čárkované "Ó" v "króžku" psát nenaučí.. :lol:
Naposledy upravil Ondra dne 23. říj 2007 10:56, celkově upraveno 3

23. říj 2007 10:48

To už i my pražácí jsme se to naučili :lol:

Ó v króžku

24. říj 2007 06:56

:banana: Přátelé díky vám :pray: jsem si rozšířil obzory a ani jsem nevěděl co ve mě je :oops: tu hanáckó klávesnici už nechci :!: ale díky :!: a díky mě se to naučil psát i pražské króžek Yellow_Flash_Colorz_PDT_31Čao Leni :oops: ÓÓÓÓÓóóó

reakce

24. říj 2007 12:11

Zdravím Pražskou sekci, podle reportu + fotek akce byla přímo skvělá a zakončení sezony zasněženými auty přímo stylové. Blahopřeji a zdravím tamější organizátory a účastníky. By Jozzy
Odeslat odpověď