Logo
Právě je 28. bře 2024 22:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21. kvě 2005 16:50 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak jsem se zúčastnil dalšího srazu a opravdu si začínám myslet, že všichni Minikáři jsou nesmírně družní a usměvaví lidé.. (ne, že bych předtím netušil.. :lol: ) Sraz sice začal oficiálně už včera,ale to opravdové zahájení a Mini rojení se odehrálo až dnes v dopoledních hodinách.. Sjelo se přes 20 posádek "angličáků" z nichž větší polovinu tvořily Miníky. Koukat určitě bylo na co a oko milovníku klasiky si přišlo na své.. I pouhý začátečník poznal, že se jedná o skutečnou skupinku nadšenců, která takhle spolu absolvovala jistě již nejeden sraz u nás i v zahraničí. Počasí nám celý víkend přálo..sluníčko nám krásně hřálo tak dlouho dokud mohlo a večer jsme si jej nahradili pěkným táborákem. Co se týče kempu a ubytování, tak byl zvolen opravdu moc vhodně.. Vše ještě vonělo novotou a mnozí z nás by si takovou krásnou chatu nejraději vzali sebou.. jen kdyby ten Miník byl větší.. :lol:
Co dodat závěrem? Nezbývá než poděkovat organizátorovi, pozdravit všechny co znám a co jsem poznal a těšit se o to víc na ty, se kterýma jsem se ještě nestačil blíže seznámit..


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Naposledy upravil Ondra dne 23. kvě 2005 11:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. kvě 2005 11:09 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
pekny fotecky :-) uz se taky tesim az navstivim dalsi sraz ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. kvě 2005 16:47 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
To zelený eSko MKI (nebo to je MKII?) to je něco neuvěřitelnýho. Kdopak o něm ví víc?? Doufám že ho na nějakým srazu potkám osobně. A dokážu ho uhnat na naše stránky. To musela být úžasná renovace. Je to přesně podle mýho gusta. Nádhera. Gratuluju majiteli.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. kvě 2005 09:00 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Já o něm něco více vím.. protože mi to nedalo a musel jsem se prostě zeptat.. Je to na zakázku stavěné auto Pavlem Nejedlým.. jak jsem slyšel, tak rekonstrukce to byla vpravdě blesková a vše je jak má být.. o ceně takového obrovského projektu takhle veřejně nebudu psát, neb nevím zdali by s tím majitel nebo tvůrce souhlasili, můžu jen říct že za tu cenu by si asi většina z nás koupila raději nové auto nižší střední třídy. Ale jako uchovatel hodnot je to opravdu dobrá volba.
Co dodat na závěr? Možná jen to, že jsem se jen tak z hecu ptal Pavla Nejedlého, jestli by se mi taky nepodíval na auto.. a on se jen tak usmál, že je doslova zavalen prací a doma má 7Miníků.. snad jsem na nějaký nezapoměl.. :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2005 18:02 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
No jo. To eSko mě uchvátilo. Bylo by fajn pro příští rok zařídit aby se lidi tolik nebáli. Mohl sjem za nima třeba jet, auto nafotit. Popovídat, případně video, atd. Udělat "reportáž" . To by bylo fakt skvělý. Takovej internetovej magazín. Každých 14 dní např. auto. nebo každý měsíc. Jenže lidi s miníkama, nezlobte se na mě:( Ale nikdo moc sdílnej není:(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: BCOM XI. 2007
PříspěvekNapsal: 24. pro 2006 01:42 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Můžu Vás vánočně potěšit, v roce 2007 sraz British Cars Owners Meeting bude, zase v kempu ve Frenštátě (letos jsem vynechal, nebyl čas a nikdo ho nechtěl dělat) v normálním termínu poslední víkend květen. Kdo jste zalogováni jako odběratelé newsletteru Mini.cz budete automaticky včas zpraveni.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz