Logo
Právě je 29. bře 2024 11:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. čer 2008 10:16 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Apropo doufám že někdo objednal hezké počasí :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: pátek
PříspěvekNapsal: 05. čer 2008 14:39 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Počasí bych se moc nebál ale deštník beru :-) ssebou

Kdo z vás dorazí do kempu odpoledne?,
ať si tam sami neukroutíme palce...

Plánujeme vyrazit z Brna k polednímu tj během odpoledne dorazit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. čer 2008 19:46 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 01. úno 2007 19:14
Příspěvky: 85
Bydliště: Trnava SK 91700
Pozor !!! mame volne styri miesta v rezervovanom apartmane z piatku do nedele tj.dve noci,/nasa planovaná zostava sa rozpadla /promocie- uplne nahodou vo Zvolene/,pripadne vymenim za dvojku chtku. Dorazime s manzelkou piatok okolo 18 hod.

_________________
PRE MINI.MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. čer 2008 20:30 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. úno 2008 21:14
Příspěvky: 54
Bydliště: Dolny Kubin
tak mi sme uz pripraveni.


Přílohy:
S1035142.JPG
S1035142.JPG [ 184.73 KiB | Zobrazeno 11863 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: prijezd
PříspěvekNapsal: 05. čer 2008 21:19 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Zdravim ucastniky,

po zvazeni jsem se rozhodli s juniorem taky vyrazit. Ale prace mi nedovoli odjet z Prahy driv jak v pet odpoledne, takze pravdepodobne prijedu do kempu v noci a chtel jsem se zeptat jestli nas tam pusti a bude moznost si postavit stan?
Abych s klukem neskejsnul nekde pred kempem u skarpy :)
Nemam registraci neb jsem do posledni chvile nevedel jestli pojedu, ono to teda neni jisty ani ted, ale rad bych pokud okolnosti dovoli. Diky za odpoved. Psal jsem email organizatorum ale odpoved jsem nedostal..tak snad mi ted poradi/odpovi
Dikes a tesime se..

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. čer 2008 21:53 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
Beru ty čtyři mista v chatce Jane. Jestli už mne někdo nepředběhl?!

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: prijezd
PříspěvekNapsal: 06. čer 2008 06:53 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
skondr píše:
Zdravim ucastniky,

po zvazeni jsem se rozhodli s juniorem taky vyrazit. Ale prace mi nedovoli odjet z Prahy driv jak v pet odpoledne, takze pravdepodobne prijedu do kempu v noci a chtel jsem se zeptat jestli nas tam pusti a bude moznost si postavit stan?
Abych s klukem neskejsnul nekde pred kempem u skarpy :)
Nemam registraci neb jsem do posledni chvile nevedel jestli pojedu, ono to teda neni jisty ani ted, ale rad bych pokud okolnosti dovoli. Diky za odpoved. Psal jsem email organizatorum ale odpoved jsem nedostal..tak snad mi ted poradi/odpovi
Dikes a tesime se..

Dá sa prísť aj v noci problém určite nebude.

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: smula
PříspěvekNapsal: 06. čer 2008 09:23 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Tak nakonec nedorazim. Prez noc me sejmula nejak viroza a mam 39 teplotu. :(
Tak si to pekne uzijte, dost me to mrzi, tesil jsem se na cestu a vubec..s juniorem ted bude k nevydrzeni, jak jednou detem neco slibite tak to musite dodrzet :)
Uvidime se v chodovaru..a at vam vydrzi pocasi.

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: smula
PříspěvekNapsal: 06. čer 2008 10:15 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
skondr píše:
Tak nakonec nedorazim. Prez noc me sejmula nejak viroza a mam 39 teplotu. :(
Tak si to pekne uzijte, dost me to mrzi, tesil jsem se na cestu a vubec..s juniorem ted bude k nevydrzeni, jak jednou detem neco slibite tak to musite dodrzet :)
Uvidime se v chodovaru..a at vam vydrzi pocasi.


Škoda však tuna na Slovensku by sme ju nejak preliečily Slivovicou!! :lol: :pivo:

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: :(
PříspěvekNapsal: 06. čer 2008 10:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Me to taky stve, ale jet 600 kilasu kdyz hlava boli jako strep a mini neni uplne tichy auto...to opravdu nedam :)

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. čer 2008 11:51 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. úno 2008 19:03
Příspěvky: 122
Bydliště: Piešťany, Slovensko
Dufam že sa nedorve počasie a dorazím aj ja s priatelkou. Aspon sa pozrieť a ukázať na našom mini. Aj keď v pondelok už nini naše nebude. :cry:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. čer 2008 19:14 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
Takže dávam nejaké fotky s tohto zrazu. Mne sa osobne veľmi páčilo, aj môjmu synovi Dávidovi, hodnotenie nechám na niekoho iného.


Přílohy:
Zraz Mini ZVOLEN 2008 066.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 066.jpg [ 183.57 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 071.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 071.jpg [ 108.25 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 096.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 096.jpg [ 120.45 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 102.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 102.jpg [ 159.91 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 106.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 106.jpg [ 173.62 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Poznámka: Aj MINI sa potrebuje posilniť
Zraz Mini ZVOLEN 2008 114.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 114.jpg [ 140.7 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 121.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 121.jpg [ 115.28 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 131.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 131.jpg [ 128.85 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Poznámka: Čefo sa realizoval aj s dopingom
Zraz Mini ZVOLEN 2008 145.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 145.jpg [ 148.53 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]
Poznámka: Jeho dielo
Zraz Mini ZVOLEN 2008 153.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 153.jpg [ 150.49 KiB | Zobrazeno 11653 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 158.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 158.jpg [ 173.01 KiB | Zobrazeno 6083 krát ]
Poznámka: Pitie Piva na čas. Za 1 minútu 3 veľké piva a dva hlty to je víťaz
Zraz Mini ZVOLEN 2008 189.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 189.jpg [ 114.35 KiB | Zobrazeno 11653 krát ]
Zraz Mini ZVOLEN 2008 210.jpg
Zraz Mini ZVOLEN 2008 210.jpg [ 164.78 KiB | Zobrazeno 11652 krát ]

_________________
mini 6ks
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. čer 2008 20:47 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Pěkné setkání...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. čer 2008 09:25 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
jo jo myslím že se to povedlo, zážitků bylo opravdu mnoho, výborná organice a pestrý program (za to velké díky Gábovi), chatky s mravencema, grilovačka, "národní" tým ve sprchách, breakdance, stryptérka, rozbytý foťák, hodně nealokoholického piva :) a krásných miníku kam jen oko dohlédne . . příští rok si přijedem zase "nakúpit" :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. čer 2008 14:27 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. úno 2008 21:14
Příspěvky: 54
Bydliště: Dolny Kubin
skvela akcia najlepsi bol futbal.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: :(
PříspěvekNapsal: 09. čer 2008 14:50 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Jezis to me mrzi ze sem nebyl, vypada to ze to bylo vychytany do posledniho detailu..doufam ze si takhle uzijeme i nase cesky sraziky a ze prijedou i bratri ze slovace.
Fotbalek bysme mohli zorganizovat na nejakym lokalnim ceskym sraziku, co vy na to??? :)

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. čer 2008 15:23 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Bylo to fajn, pro nás trochu z ruky a zároveň taková malá generálka na příští rok. Ze severu jsme byli jediný ale snad jsme se tam ostudu neudělali. S dvanáctým místem do kopce byla spokojenost. Díky, moc se nám tam líbilo. J+V :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. čer 2008 20:47 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. úno 2008 21:14
Příspěvky: 54
Bydliště: Dolny Kubin
nejake foto z kopca.

zbytok na http://www.kanala.sk/MR_Straciny/index.html


Přílohy:
IMG_9306.jpg
IMG_9306.jpg [ 38.85 KiB | Zobrazeno 11413 krát ]
IMG_9304.jpg
IMG_9304.jpg [ 39.68 KiB | Zobrazeno 11413 krát ]
IMG_9289.jpg
IMG_9289.jpg [ 35.76 KiB | Zobrazeno 11413 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. čer 2008 14:54 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak letošní sraz ve Zvolenu se nutně zapíše mnohým hluboko do paměti.. Mně teda určitě.. byl to ideální mix všeho, co dělá srazy srazama a kvůli čeho neváháme se v těch malých plechovkách trmácet několik set kilometrů tam, jeden až dva dny pobýt a zase tu šílenou štreku zpátky..

Pořadatelství se pro tento rok ujala mladá slovenská generace a záměr vnést do akce čerství vítr a promísit tak tradiční srazové dění něčím novým a svěžím se podařil úplně skvěle.. až na poměrně velkou časovou prodlevu před závodem do vrchu, kdy to čekání část netrpělivých účastníků vzdala a odjela raději ladit formu na večer zpátky do kempu, všechno probíhalo výborně a za to jim patří dík. To už ale předbíhám. Nicméně pozitivní zprávou bylo, že se sjelo pěkných 45 registrovaných posádek o které se pořadatelé příkladně postarali.. Rozložení sil mezi účastníky bylo zhruba vyrovanané mezi slovenské, české a maďarské Mini národy, přesto se nemůžu ubránit pocitu, že nás čechů bylo nejvíc.. anebo to bylo tím, že nás bylo víc vidět? a slyšet.. :lol:

Naše pouť ve složení BlackVM+Čefo+O.T.+ já započala (oproti jiným skupinkám odjíždějícím z Moravy podstatně dříve než my) docela pozdě díky pracovním povinnostem mnohých z nás.. takže než jsme se posbírali po cestě a než jsme dorazili do kempu, chýlilo se téměř už k sobotě.. nicméně nálada v kempu byla už v pátek v noci při našem příjezdu výborná a zábavu účastníkům nezkalilo ani teplé čepované pivo, díky nefunkčnímu chladícímu zařízení.. takže zážitky z páteční noci nechť prosím vylíčí jiní.. já bych už jen vzpomenul vtipnou historku s mým stanem, který už tradičně pokud se staví v noci, zaměstnává rekordní počet lidí (v roce 2005 ho společnýma silama v Budapešti stavělo 6lidí), letos jsme tento rekord překonali ještě o dva než se ten atypický a asymetrický tvar (stavěný jen zcela vyjímečně) po tmě za svitu baterek podařilo utrefit.. :lol:

Podle proklamací organizátorů se v sobotu mělo vyrážet na trať orientační rally už kolem 9h, což se samozřejmě nepovedlo tak úplně dodržet, nicméně časový posun nebyl moc velký. Rozruch a rozpaky způsobil itinerář.. my zhýčkaní podrobným rozpisem všeho co je po cestě k vidění na mnoha stranách, jsme se museli spokojit jen s jednou A4 na které byl kromě 4 otázek ještě i prostor pro "hada" tak jak ho známe z našich mobilů, který symbolizoval onu trasu a kuličky na něm nebyly myši postupující jeho trávícím traktem, ale bezejmenné obce kterými jsme měli po naší trase projet. Dalšími pomůckami už pak byly jen šipky s kilometrovníky, které nás upozorňovaly na místo, kde máme odbočit a kam. To zpočátku vyvolalo chaos a vzrušení jestli vůbec dorazíme na cílové místo což měl být hrad Modrý Kameň. Na startu mi ještě řekli, že je to na čas, kdo dojede nejdříve vyhrává.. Tomu už jsem vůbec nechtěl věřit v době opatrné bezpečné jízdy, tak jsem hned po startu čekal na Čefa startujícího po mě, jestli taky dostal tohle info o sprintu, nebo si ze mě Emil s Gabe vystřelili.. jasně je to na čas.. takže ztráta hned zkraje minutu.. no nevadí.. já sám v autě.. papír přitisklý na volantu a za jízdy propočítával kilometry ať trefím tu správnou odbočku.. celých cca 50km jsem projel ve svižném tempu a podle trasy očividně správně až k cíly, kde jsem asi 10minut bloudil než jsem našel tu poslední odbočku, která byla třeba.. takže nic no.. na hradě Modrý Kameň, kde je instalované "Múzeum babkárstva" (rozeměj muzeum loutek), jsme se zdrželi asi hodinku a posléze v dlouhém předlouhém konvoji se přesunuli do nedaleké vesnice neznámého jména, kde se zrovna ten den jely závody do vrchu a kde nám pořadatelé domluvili Mini Cup, což byla jedna jízda na měřeném cca 2Km úseku.. než se na nás dostalo, tak mnozí malověrní se sebrali a jeli do kempu, že se jim nechce čekat a že by stejně nic moc se svými miláčky nezávodili.. zbylí trpělivě vyčkávali na začátek.. a když to začlo, tak ze závodů do vrchu jak ho známe (kvalitní asfalt) se vyklubala plnohodnotná rallyová zkouška s kameny na cestě a rozbitým povrchem a zpomalovacími retardéry na jediných dvou delších rovinkách.. nicméně ty 2km utekly velice rychle a k rozpumpování adrenalinu do žil to stačilo. do cíle se dostali všichni až na jednoho krasavce Mini z roku 2000, ten skončil v příkopu a musel pro něj vyrazit traktor.. nicméně škoda nebyla velká a do kempu dorazil za náma v podvečer po svých.

Sobotní odpoledne a podvečer už pak byla pohodička v kempu.. grilovačka.. očista.. pivo už taky bylo k mání chlazené.. takže všechno se koncentrovalo už jen na program co nám připravili organizátoři.. vyhlášení výsledků 16. Mini Rally, 14. Mini Cupu (obě vyhrál Juraj Vrzgula) a i následné sečtení výsledků z obou klání.. takže celkovým vítězem logicky zase Juraj 8) nicméně na stupních se objevili i češi což bylo potěšitelné.. ceny krásné a i hodnotné. sponzoři se postarali o nadílky ať už měření výkonu na brzdě, vítěz chiptuning.. tak zastoupení BMW dodalo krásné reklamní dárky pro podvečerní tombolu.. Kappa+OMV zase fotbalové míče pro děti od nejmenších až po Čefa, kteří na chodník v soutěži malovali krásná Mini.. fotbálek jsme si už ale užili všichni.. nedůležitý výsledek 4:0 nebolel toik jako naražený prst a žebra.. :lol: to se napravilo léčivou zelenou a hromadnou oslavou ve sprchách alá vítězové z Nagana.. :lol: sprchování šampusem, tričko prané v rumu apod. :lol:

Pak už se odbývala tradiční volná zábava.. hudba + tanečky.. a vše směřovalo k tomu překvapení před půlnocí.. striptérka dorazila a byla to krasavice.. říkal Bob.. :lol: :banana: představení bylo si myslím dost na úrovni.. a sklidila zasloužené ovace od publika.. pěkně rozdmýchala zábavu a ta se táhla až do půl čtvrté, kdy odcházeli na kutě poslední nespavci..
nad ránem trochu sprchlo a tak jsme se probouzeli do nic moc počasí, ale celkem se to drželo.. pak snídaně.. hromadné foto těch co už vztali.. loučení těch co už nemohli vydržet a spěchali domů asi na fotbal.. :lol: já teda musel počkat na odjezd do oné chiptuningové firmy která měla být až kolem poledne.. což se výborně hodilo naší chatce se zbytkem výpravy, kterou teda probudily až burácející výfuky a klaksony postupně odjíždějících účastníků.. aspoň měli záminku, že nemusí nikam spěchat.. takže jsme nakonec zůstali v kempu úplně poslední a vyrazili na měření výkonu.. to jsem popsal jinde, tak už nemá cenu se o tom šířit.. výsledek teda 50k a 76Nm.. pak už jen dlouhá a nekončící cesta domů a doma jsem se ocitl až kolem 17h.. unavený, ale nadmíru spokojený..

co závěrem? akce velice povedená.. nejvzdálenější účastník byl myslím pan Sládek z Chodovaru.. a pokud se i vyslanec ze Severočeské sekce bavil, tak si myslím, že není důvod proč by nás příštím rokem nemohlo být ještě víc..? určitě to stálo za to..

fotky najdete nějaké tady.. zatím je ale galerie neúplná.. musím je ztáhnout od ostatních.. tak zatím něco málo ode mně a Pytrise..
http://www.canyon.wz.cz/?path=./Obrazky ... olen_2008/


Přílohy:
Poznámka: stavění stanu.. ti co se zúčastnili vědí.. :-))
P1010001.jpg
P1010001.jpg [ 102.5 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Poznámka: úspěch to byl značný.. a společnost veselá..
P1010031.jpg
P1010031.jpg [ 98.7 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Poznámka: grilový oheň nesměl chybět.. fakt byl tak velký????? :-)
P1010039.jpg
P1010039.jpg [ 68.29 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Poznámka: kolaudačka u Pavlova luxusního obytňáku 1/2+0 bez příslušenství.. i tři lidi se vlezou, ale pak už je to mačkačka.. :-)
P1010058.jpg
P1010058.jpg [ 82.31 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Poznámka: Mr.Bean nebo Mr.Oté? :-)
P1010063.jpg
P1010063.jpg [ 60.97 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Poznámka: ..sice zrovna hráli kabáti.. ale Čefo je z auta navyklý na AC/DC.. :-)
P1010074.jpg
P1010074.jpg [ 82.68 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Poznámka: noční můra.. :-)
P1010097.jpg
P1010097.jpg [ 70.45 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Poznámka: poslední Mini v kempu.. neděle k poledni..
P1010103.jpg
P1010103.jpg [ 183.18 KiB | Zobrazeno 11355 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. čer 2008 21:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Jestli byla krasavice si už nepamatuji protože tam byla skoro tma :oops:

_________________
Bob


Naposledy upravil Bob dne 14. črc 2008 10:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz