Logo
Právě je 28. bře 2024 16:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 19.04.2008 opět Severočeský srázek
PříspěvekNapsal: 12. dub 2008 13:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím všechny od nás, opět se dělá pěkně a tak vás všechny severočechy zvu na jarní sraz do Most city. Datum konání akce je 19.04.2008 a budu moc rád když se přijedou podívat všichni severočeši, kteří mají chuť se zapojit do fajn partičky lidí, která se v klubové podobě ráda potká i mimo data konání celorepublikových srazků a akciček.

Program: bych viděl následovně:
Srázek opět v Mostě na čerpačce Shell 10:00 po snídani
společný had městem a odjezd směr letiště v Březně, zde pohár zapletených rukou tentokrát už oceněný drobnou pozorností :pohar: .
Po té společný odjezd na kochací cestu po Krušnohorských serpentýnách až na hřebeny kde bychom mohli a to je návrh dát společný oběd na Horské restauraci Lesná. Zde by se mohli probrat klubové věci, volba názvu, logo vemte případné návrhy obrázky atd. a po té společný had dolů do Litvínova kde bychom se rozprchli každý po svém.
Očekávám případné připomínky a návrhy. Mějte se fajn a zatím..By Jozzy

ps: jen jedna technická? Ví ještě někdo, že nebude moc dorazit, Chochy prý nemůže má něco důležitějšího :whaasup: respektuji a beru na vědomí, Petr Břečka to prej rozřezal do šrotu :roll: tak nevím jestli se staví jiným autem, Iceman straší že to bude mít rozebraný, kdy jindy dělat auto než o sraz že :withstupid: , tak prosím i ostatní kteří nedojedou ať dají za včasu vědět, protože pokud vás bude víc kteří nebudou moc dorazit navrhuji změnu termínu konání akce. Přeci jen to stojí jistou energii a nějakou tu kačku tak ať to nedělám zbytečně.Thx za pochopení :sly:

_________________
To tě jen tak nepustí


Naposledy upravil Jozzy dne 12. dub 2008 14:20, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. dub 2008 13:36 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak já se vším souhlasím a když už se něco dohodlo tak je skoro nebo je povinnost se tohoto srazíku zůčastnit a přestávat se stále jen vymlouvat na jiné nepodstatné věci jak je u nás Čechů zvykem 8) .Akci zdar a v deset to platí i pro Tebe Jozzy a to na čas :lol:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: severočeský srázek
PříspěvekNapsal: 12. dub 2008 13:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Čau chlapi !

já osobně se na ten srázek moc těším a tutovka přijedu !

Ale souhlasím s Jozzym - prosím, ozvěte se všichni, pro který z vás
je ten srázek očekáváná zaáležitost, na kterou se těšíte a hlavně - se zúčastníte ! Néjni to zadarmo - stojí to energii, nadšení a i nějakou tu kačku - tak ať to fakt Jozzy nedělá zbytečně.

Doufám, že se s většinou z vás na srazu uvidím :-)

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. dub 2008 19:02 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. bře 2008 15:20
Příspěvky: 18
Bydliště: Teplice
No tak abyste neřekli, že vám to nebude mít kdo měřit a kdo to pak dobře spočítá v minitomův prospěch, tak teda já taky dovalim. Má to ovšem jeden háček a to, musí bejt hezky a sucho.

Pro všechy rejpaly tady, jedna informace. Motorka je v kupě a jezdí

Takže v sobotu čaues
Víťa

_________________
mini je good, ale moto je moto


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. dub 2008 17:21 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Potvrzuji ůčast, sice budem po noční ale budíka si nařídím. J.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: jedem
PříspěvekNapsal: 13. dub 2008 23:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Sice nejsem severocech, jsem vlastne Athenan, ale moznost potkat fajn severocechy si nenecham ujit. Takze se mnou pocitejte..
mejte se fajn

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 07:33 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
Bohužel, jelikož tato zajímavá informace přišla poněkud pozdě, už na víkend něco závazně mám :cry: Snad příště ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 07:47 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. čer 2007 07:48
Příspěvky: 47
Bydliště: Most
Mám to v kalendáři od prvního ohlášení a počítám s tím. Snad vzbudím i Kikinu...

_________________
Mini je moje maxi


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 07:49 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
No Vrabi, to není nic nového, už to tady bylo min. měsíc, a je škoda,že přijede málo lidí ze severu a že jich je tady dost aktivních, škoda.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 08:41 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Zdarec Krušnohorci.
Moje účast je potvrzena,ale není jisté zda pojedu ve svém.
Doufám,že výměna čepů proběhne v pátek a v sobotu budu ready.
O ty další prkotiny,které je potřeba udělat se postarám později.
Tož zduř.
IM

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 19:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Tak jsem konečně vytáh dědka z garáže,díky Jozzyho fizičce nastartoval :lol: S Tomášem jsme se domluvili,že před slalomem vymetem pavučiny z výfuku.zavolali jsmeJirkovi Novákovi,ten praštil se zednickou žící jak kurva s nemluvnětem a vyrazilijsme. :andare: Tomáš mě před sebou hnal hrozným spůsobem,takže jsme na kopci byli hrozně rychle.Pokochali jsme se panoramatama,dali špičkový oběd a spokojeně vyrazili domu.Už se těšíme na sobotu.Pro ilustraci pár fotek z rychlého výletu :D


Přílohy:
Snímek 013.jpg
Snímek 013.jpg [ 88.03 KiB | Zobrazeno 10521 krát ]
Snímek 009.jpg
Snímek 009.jpg [ 78.74 KiB | Zobrazeno 10521 krát ]
Snímek 008.jpg
Snímek 008.jpg [ 91.49 KiB | Zobrazeno 10521 krát ]
Snímek 007.jpg
Snímek 007.jpg [ 135.81 KiB | Zobrazeno 10521 krát ]
Snímek 004.jpg
Snímek 004.jpg [ 85.94 KiB | Zobrazeno 10521 krát ]
Snímek 001.jpg
Snímek 001.jpg [ 94.32 KiB | Zobrazeno 10521 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 21:21 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak mohu jen potvrdit skoro vše co tu bylo řečeno jen stím že,se po domluvě na neděli málem vyjelo v sobotu když starší generace si asi popletla dny a nikoho jsem do kopce netlačil jen jsem se v klídku kochal těma panoramatama a nechal bublat čtyřku :wink:.Jinak díky za super strávenou neděli a vynikající oběd za skoro zadarmo. :shock:


Přílohy:
srazík1.jpg
srazík1.jpg [ 182.27 KiB | Zobrazeno 10506 krát ]
srazík2.jpg
srazík2.jpg [ 152.46 KiB | Zobrazeno 10506 krát ]
srazík3.jpg
srazík3.jpg [ 119.22 KiB | Zobrazeno 10506 krát ]
srazík4.jpg
srazík4.jpg [ 194.38 KiB | Zobrazeno 10506 krát ]
srazík5.jpg
srazík5.jpg [ 159.52 KiB | Zobrazeno 10506 krát ]

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. dub 2008 08:32 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Já nevěděl,že tam máš difec z osumsetpadesátky :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: info
PříspěvekNapsal: 15. dub 2008 14:32 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím zdravě natěšené jádro Miníkářů, mám tu malou změnu k programu, na oběd se zastavíme na Svahové nikoli na Lesné, eurem placená reservace vytlačila s omluvou tu naší. Hold oiró je Oiró. Jinak vše platí podle předchozích instrukcí, jen to počasí ať nám přeje :? By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. dub 2008 00:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. črc 2005 10:08
Příspěvky: 43
Bydliště: Karlovy Vary
Přijedu taky a když to vyjde vemu s sebou eště jednoho Karlowaráka.. A navíc sem sehnal nějaký modely Miníků 1/43 zatim pár kousků, ale další už jsou na obzoru + můžu vzít libovolný počet Miníků 1/24 od Bburaga povětšinou červená barva, kdo by měl předběžně zájem skuste se ozwat abych jich zbytečně netáh karton.. Dik


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. dub 2008 07:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Něco vem, mrkneme se na to. Yellow_Flash_Colorz_PDT_23


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Krásná práce.....
PříspěvekNapsal: 20. dub 2008 14:27 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Je sobota ráno a já otvírám oči. Venku zataženo, prší. Kurva to je Pech říkám si snad někdo přijede? Za chvilku mi volá Minitom,že už asi volalo víc lidí,že asi nepojedou,když je takhle,tak mu říkám,že zatím ne a že vše platí.Zmocnil se mě panickej pocit bezmoci.Okamžitě jak jsem zavěsil ťukám SMSku všem s textem: Kontrolní otázka:máte chuť se sejít i za takového počasí?Dejte vědět já jsem ready.
Dvě dlouhé minuty ticha a pak začaly chodit odpovědi,které daly náboj celé akci,všichni byli natěšení a připravení vyrazit a užít si to i kdyby padaly trakaře.Pro mě to byl silný moment,takže vám všem co jste nesklamali chci říct děkuji Vám...,že jste mě v tom nenechali. :wink:
Jinak tedy počasí jak v anglii mlha,déšť,zataženo,ale jak říkají Angličani: Není špatného počasí, ale jen špatného oblečení. Něco na tom bude...
Na 10:00 byl spich na Shellce kam dorazil i Skondr z Prahy a Jarrinn se svou lady za KV.,odkud jsme vyrazili na Mostecký hrad Hněvín,fotečka někdo cigárko a hurá městem ve formaci veselého hada směr letiště u Března. Čím jsme se blížili k letišti tím víc pršelo. Krátká pauza než jsme s Víťou, kterému ještě jednou děkuji za pořadatelskou pomoc postavili trať z 21 kuželů. Plán trati dám k nahlédnutí. A mohlo se začít. Jedna zkušební jízda pak dvě měřené, za schozený kužel dvě vteřiny za minutý průjezd vteřiny tři. Už od začátku bylo zřejmé, že každej bude chtít urvat ten nej čas. Nelítostný boj trval až do poslední jízdy. Pořadí viz. výsledková listina,kterou dodá Víťa. Potom společný odjezd směr Chomutov,Jirkov,Boleboř a Svahová kde na Hotelu byla reservačka na oběd. Za to zakufrování a otáčení se na úzké cestě sorry, příště už to bude na poprvé, jako Pája!
Konečně oběd a po té vyhlášení výsledků. Ceny pro umístněné byly tentokrát o poznání zamavější o tři obrovské koláče každý s velkým číslem podle pořadí, které zařídil a dodal zdarma Pavel s Blankou,moc Vám děkuji. Po té kafíčko,Jarrinnův malý shopping s modely Miníků a společný odjezd přes Lesnou,Horu sv. Kateřiny, Novou ves a Horní Jiřetím kde jsme se rozloučili a vyrazili každý svým směrem domů. Měl jsem společnou cestu se Skondrem,Jarrinnem a Icemanem za nimiž jsem jel asi 10km a musím říct, že to pojali ve stylu Italian Job, pěkně hoši. No a to je asi tak zhruba vše ze sobotní upršené za to účastí a nadšením naplněné akce od nás ze severu. Díky všem za účast a srdečnou podporu, jste fajn.By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Plán slalomu
PříspěvekNapsal: 20. dub 2008 14:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Nech sa páčí...


Přílohy:
slalom.jpg
slalom.jpg [ 13.89 KiB | Zobrazeno 10300 krát ]

_________________
To tě jen tak nepustí
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. dub 2008 15:14 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Chtěl jsem tu napsat pár slov o tom jaký to bylo,ale Jozzy to tady všechno písnul a můžu říct,že to napsal fajně.
Za mě díky všem,kteří přijeli a každému kdo přiložil pomocnou ruku.
Rád jsem Vás všechny zase viděl společně a k tomu ještě nové tváře,takže já nemůžu říct nic jiného,než že to vše bylo za 1.A co a dám i hvězdičku.Takže 1*.
Zdarec všem a už se těším až se nahmatáme nad škopkem něčeho dobrýho a juknem jak jsme to vlastně řádili.
Ještě 1 DÍKY
IM

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: fajn den i s tim pocasim
PříspěvekNapsal: 20. dub 2008 17:48 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Zdravim vsechny,
tak i kdyz to bylo kruty :) ja hrozne nemam rad zimu a dest uz vubec ne a mel jsem celej den promoceny nohy...tak presto to byla fajn akce se vsim vsudy.
Hezky jsme pojezdili po okoli :) hezky jsme si zazavodili a hezky jsme se naobedvali na skvelym miste..skoda ze nebylo 25 a nemohli jsme obedvat venku. (Nepochopil jsem akorat funkci hotovek..ty maji prece byt rychleji nez ostatni jidla??? :) )
A kdyz jsme jeli z obeda, tak jsem se bal ze se ztratim a dojedu nekam mimo CR mlha byla opravdu vice nez anglicka :)
Takze spokojenost a timto bych docela apeloval na Jozzyho a na Vas ostatni jestli bysme to treba nezopakli az bude tech 25 stupnu...treba jenom se vyblbnout na letisti a pak jet na tu terasku..kde strilej ty jeleny na gulas. IceMane jsem rad zes nas vsechny vodil za nos a auticko porad mas..a ostatnim diky ze jste nas vzali na chvilku mezi sebe. Takze zase nekde...
mejte se vsichni jak nejlip to jde..

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz