Logo
Právě je 28. bře 2024 22:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 29. říj 2007 18:40 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Zatím se jedná jen o nápad ale zajímalo by mne jestli by bylo dost zájemců pro uspořádání srazu na okruhu. Možná si myslíte že jsem trochu blázen ale při slušném počtu účastníků by to nevyšlo na nijak velké peníze a byla by to myslím si vcelku slušná zábava. Napadá mě okruh ve Vysokém Mýtě. Je sice dost úzký ale komu to vadí (obzvlášť u Mini).

Tady ještě adresa na stránky
www.autodromvmyto.cz

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: okruh
PříspěvekNapsal: 29. říj 2007 21:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
no tak nápad je to pěkný.. jde fakt jen o to kolik lidí nadšených pro to prohnat své Mini po motokárové dráze evropských parametrů by se našlo.. a na kolik by to teda přišlo.. mě by to třeba bavilo a výhledově by to nebylo marné..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. říj 2007 10:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak tak. Přesně moje řeč. Pokud by se sešlo minimálně těch patnáct aut tak bych za to tu tisícovku s radostí dal. Proč nevzykoušet schopnosti svoje a svého auta bez rizika výletu do podrostu a ještě si u toho užít spoustu zábavy. Bylo by to samozřejmě až příští rok ale kdyby se mělo něco zařizovat tak bych to potřeboval vědět hodně dopředu. Jde o to aby se zamluvil termín a vypustil se včas do světa. Čím víc nás bude tím lépe.
Že by to bavilo Ondru víme asi všichni ale co ostatní. Dejte vědět a na jaře tam můžeme otevřít sezónu a zničit pár gum a kotoučů. :twisted:

2 MiniMike- Za záchod bych si možná připlatil :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. říj 2007 10:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Taky pravda ale mám s tím občas problémy tak jsem to alespoň zkusil :blush: . A ještě k těm penězům. Je to možná moje jediná možnost zajet si okruh na doraz a byl by celý den jen náš. Je to rozhodně lepší než se za 500 motat hodinu mezi těma přerostlýma plechovkama na veřejném dni


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. říj 2007 16:29 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Na to jsem se samozřejmě ptal. Dnes mi přišla odpověď od autoklub Vys. Mýto abych upřesnil některé náležitosti. Uvedl jsem přibližné údaje jak bych si to představoval a čekám na odpověď. Je to ve stádiu diskuze ale vypadá to velice nadějně. Teď už jen sehnat lidi. Přemýšlel jsem že by se dalo vzít ještě pár dalších s jinými auty. Určitě bych někoho sehnal a už by to nebylo zdaleka tak finančně náročné. V.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. lis 2007 15:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak mám další informace. Minimální cena je s DPH 20230,-Kč. Je to jak správně odhadl MiniMike i se sociálkami a určitě nás musí i někdo hlídat. Záloha musí být složena v plné výši minimálně 45 dnů před termínem a v případě zrušení akce v době kratší než 30 dnů před akcí záloha propadá. Mám i volný termín. je to 24,05,2008. Tak do toho lidi. Otravujte, přemlouvejte a informujte a v květnu se uvidíme. :P


Naposledy upravil Vojta dne 01. lis 2007 16:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: okruh
PříspěvekNapsal: 01. lis 2007 15:57 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Hošíci.. je to sice fajn, ale neexistuje možnost kratšího pronájmu? Proboha 12hodin je masochismus.. když jezdíš pořádně, tak po hodině máš ruce jako orangutan, všechen V-power vyjetý a jsi zbitý jak pes.. To vážně nejde pronajmout na míň než celý den? protože to už bychom si tam skoro měli dovézt židličky, gril a bečku.. přizvat další auta samozřejmě můžeme a sníží se tím i nájem, jenže radši budu jezdit kratší čas a prohánět se s dalšíma Minikama než třeba s nějakým nachipovaným dieselem..
a další dotaz.. je v nájmu okruhu i časomíra?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. lis 2007 16:31 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Na jednu stranu tě chápu a když budu vědět že bude dostatek miniků tak to doplňovat nebudeme ale přeci jen okolo třiceti aut je na naše poměry docela dost. Samozřejmě nemusíš jezdit celý den protože by jsi to asi jednak nevydržel fyzicky (nechci tě podceňovat) a navíc by cesta zpátky na slickách a bez brzd nebyla asi zrovna ideální. Můžeme to prostřídat a jezdit budou třeba hodinu Coopery a hodinu ostatní plechovky. Časomíra bude pravděpodobně k dispozici ale bude to stát něco navíc. A navíc proč dieselákovi pořádně nevypráskat kožich


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: okruh
PříspěvekNapsal: 04. lis 2007 12:12 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
no asi tak jak jsme se bavili.. určitě je to dobrý nápad a líbí se mi to.. počítej se mnou.. Blackvm je taky nadšený.. si myslím, že by to klaplo a přidalo se i dost sportu chtivých.. ono volný jízdy v Brně nebo Mostě jsou super, ale při pomyšlení na dlouhé rovinky to není pro Mini ideální.. zatímco motokárová dráha je pro Mini jako stvořená... díky dlouhému pronájmu bychom mohli udělat i Mini Cup a měřit časy na kolo.. prostě takový pohodový sraz na okruhu.. a určitě by nevadily jiné auta.. já jsem prostě pro a doufám, že to klapne


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. lis 2007 14:03 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak je hotovo. 24.5.2008 ve Vysokém mýtě. Teď jdu sepisovat objednávku a ještě dnes ji tam pošlu. Bude to na celý den. Musím udat alespoň přibližný počet aut tak bych to viděl na 30. Kdo má předběžný zájem ať mi prosím napíše SZ. Chci to začít dávat dohromady aby to nebylo na poslední chvíli. He. Zítra si jdu do banky pro dvacet tisíc a rád bych je tam na konci května vrátil tak doufám že mě nezklamete :lol: . V


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. lis 2007 15:07 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak ještě jedna malinká změna. S předregistrací ještě vyčkáme. Už jsem odeslal objednávku ale pro jistotu počkám než mi přijde smlouva abych vás neoškubal a pak se nikam nejelo :cry: . Slovně už s nimi domluven jsem a rozebral jsem s nimi i podmínky pronájmu ale chci to mít nejdřív na papíře. Chápu že jste celí natěšení abyste mi poslali peníze ale musíte ještě chvíli počkat :lol: Časomíra bude snad k dispozici a kdyby ne tak první, kdo to rozstřelí, bude mačkat stopky. :lol:. Jo a ještě abych nezapomněl. Průběh závodu můžeme v květnu večer důkladně rozebrat u nás v hospodě. Vlastní ji rodiče takže zájemci mohou klidně bezplatně přespat na sále. Postele tam nejsou ale něco pod sebe, spacák a střecha nad hlavou určitě postačí. Parkování na uzavřeném dvoře- objekt střežen psy :lol: . Hlavně aby tam v noci někdo náhodou nevlezl :?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. lis 2007 12:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Musíme to už konečně rozhýbat. Dnes mi bylo potvrzeno že je termín 26.4. zapsán v kalendáři a smlouva o pronájmu je na cestě.

Takže teď k placení. Startovné bude 1000 kč. Bude rozděleno na dvě platby. 500kč záloha a 500kč na místě. Každý kdo má zájem se zúčastnit ať mi napíše SZ. Ta bude obsahovat: jméno, příjmení a typ auta(značka, rok výroby, motorizace). Nerad bych se v tom zamotal a chci si udělat startovní listinu abych měl přehled o počtu účastníků. Já vám v odpovědi odešlu číslo účtu na který budete posílat zálohu.

Limit počtu účastníků je 30 aut (pokusím se ho zvýšit). V případě zrušení registrace tak učiňte minimálně 30 dní před termínem akce s nárokem na vrácení zálohy. Po 26.3. je záloha nevratná.

Doufám že jsem uvedl vše potřebné a pokud máte nějaké dotazy či připomínky tak sem s nimi. V.


Naposledy upravil Vojta dne 27. lis 2007 20:41, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. lis 2007 20:15 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak je fajn, že už máme alespoň jistý termín.. doufejme, že počasí nám bude přát ať si to užijeme pořádně..

jen bych se tě pokusil doplnit případně dát ještě prostor k zamyšlení a případné korekci tvých propozic.. určitě nám jde o totéž a to aby se dostavilo co nejvíce Mini a příbuzných aut,.. jenže jak praví zkušenosti s pořádáním srazů menšího charakteru, bylo by asi bláhové si myslet, že se sjede 30 majitelů Mini, co se budou chtít vyblbnout na okruhu.. navíc počet přímo úměrně klesá s financema, které do toho člověk bude muset vložit.. Takže bych navrhl zrušit ten limit počtu aut.. čím víc aut přijede tím líp.. sníží se náklady a tím pádem se přímo úměrně může zvýšit i počet Mini.. protože třeba 700 zní líp než 1000.. navíc v tvých propozicích postrádám informaci jak se naloží s předpokládaným finančním přebytkem.. dokážu si představit a takové lidi znám, kteří by nepřijeli jen proto, protože by si mysleli že na nich chce někdo vydělat.. A jelikož tě znám a konzultovali jsme spolu tuhle akci už od samého počátku, tak znám tvoji zapálenost pro věc, která je přirozená a není motivovaná finančním ziskem, vždyť jen málokdo by do toho vložil své peníze dopředu..

dovoluju si ještě jednou upozornit všechny kdo čtou tuhle diskusi, že cena není vycucaná z prstu, ale je daná pronájmem celé dráhy ve Vysokém Mýtě, která má evropské parametry a jezdí se na ní nejen MČR a EM v motokárách, Supermoto apod. Cena je tedy odvislá od oficielního ceníku a je daná na celý den, což je nejmenší možná doba pronájmu! účastníci tedy můžou jezdit celý den bez jakéhokoli omezení..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. led 2008 19:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak jsem se včera konečmě dostal do Mýta a pořádně to tam prozkoumal. Dokonce mě nechali projet dvě kolečka po trati a musím říct že je to vážně paráda. Sice jsem jel v Renaultu :( ale stejně jsem si to užil. O.T. psal že jsou tam dost velké poloměry zatáček ale i devatenáctka to zvládala vcelku v pohodě i když poslední zatáčka před cílovou rovinkou je opravdu pekelná. Měl jsem akorát problémy s přenosem hmotnosti při prudkých změnách směru ale to u Mini moc nehrozí. Asfalt je nový a musím říct že je výborný. Jen retardéry trochu hází ale není to nijak hrozné. . Ještě jedně drobnost. Pokud máte někdo vážný zájem jet a z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete zatím poslat peníze tak alespoň napište SZ ať s vámi mohu předběžně počítat. V

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. úno 2008 12:03 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak je hotovo. Ve středu jsem byl na výletě a už mám i smlouvu. Probírali jsme i parkování a drobnosti ohledně příjezdu. Všechna auta budou parkovat u vjezdu na cílovou rovinku ale na parkoviště se najíždí v zatáčce před posledním esíčkem. Je to ideální ale bude se muset odjet ještě necelé jedno kolo navíc aby jste se dostali z trati. Pronájem bude od 08:00 do 18:00 a kromě nás se na okruhu nebude vyskytovat nikdo jiný. WC je asi dvacet metrů od parkoviště. A teď k samotnému okruhu. Trasa bude stejná jak už jsem psal dříve a okruh je pro Mini skutečně ideální. 90% času se jede na dvojku a trojku jsem řadil jen u konce cílové rovinky a pak v esíčku v horní části tratě. Dá se to projet opravdu velice rychle. Co se týče bezpečnosti nás i našich aut tak je to také vcelku v pohodě. Na trati jsou jen dvě místa kde se to dá rozbít. Šlo by to při výjezdu na cílovou rovinku ale je to dosti nepravděpodobné (slovy správce okruhu :"dokázal to jen šílenec Landa") a potom v první zatáčce za cílovou rovinkou kde je kopeček cca 1,3 metru vysoký ale s takovým sklonem že by to určitě nebyl přímý náraz ale spíš menší rána a pěkný skok. Naštěstí se tam nejede moc rychle a bylo by to opravdu umění. Jel jsem šest nebo sedm kol a jednu chybu jsem tam udělal ale dalo se to v pohodě nasměrovat rovně přes asfalt. Ze začátku jsem si říkal že to projedu jen trochu rychleji ale ve druhé zatáčce jsem zjistil že to opravdu nejde. Ještě teď slyším jak v každé zatáčce vřeštěly gumy. Byly cca 2 stupně nad nulou a Falkeny, jak jsem zjistil, při teplotě pod 6 stupňů prakticky nefungují ale když se zahřály tak to byla opravdu paráda. Už se těším na duben. A ještě jeden poznatek. Benzínka je tak 150 metrů od okruhu ale mají tam jen klasický W POWER pokud nejsem slepý. Racing jsem tam neviděl takže si asi povezu kanystr. A jen tak mimochodem Winter trial zavítal i do Mýta a červené Mini údajně jelo bez problémů. Toť vše. Zatím. V :twisted:

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Vojta & Mini Fan Club
PříspěvekNapsal: 05. bře 2008 22:53 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Timto oznamuji oficiální podporu Mini Fan Clubu
Srazu Mini na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě.

Doufám, že naše spolupráce s Vojtou dodá akci na důvěryhodnosti ;).

Základní údaje o akci a podmínky registrace, uvedené zde na fóru, jsem shrnul do pozvánky umístěné na www.mini.cz.

Na podmínkách účasti se nic nemění a tak neváhejte a REGISTRUJTE SE!.

Lumír


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. bře 2008 14:04 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Ahoj lidi. Našel jsem na Youtube video z Mýta. Jede tam sice fiesta a kvalita je mizerná, ale jinak je to přesně ta trať kterou budeme používat my.

Tak tady to je:

http://youtube.com/watch?v=ZVKskZolr50

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. bře 2008 14:43 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
No tak myslím, že tohle je dostatečným důkazem pro ty, co se báli, že pojedou celou dobu na jedničku nebo dvojku, jak jsem se setkal s těmito názory, protože měli obavy z toho, že když je to motokárová dráha, tak že to bude vypadat jako ta, co znají ze svého bydliště někde na parkovišti u Tesca.. :lol: takže nee.. Vysoké Mýto sice je prioritně motokárová trať, ale Evropského charakteru a taky podle toho byla koncipovaná, takže široká a střídající se technické pasáže s rychlejšími úseky.. ono se řekne motokára.. ale ty nejsilnější třídy jsou už opravdu jen o kousek užší než Mini.. :lol: a to se na té trati ještě předjíždějí a pošťuchují..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. bře 2008 12:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
S radostí vám oznamuji že v tuto chvíli je přihlášeno již 15 Mini ve všech motorizacích (dokonce i jedna 850:D ), přičemž jich ještě několik očekávám tento týden, a také jedno New Mini plus pár dalších plechovek. Konkurence je tudíž vysoká a vítěz nejasný. Přemýšlel jsem o rozdělení do kategorií, ale "litraři" neustále tvrdí, že třináctka není potřeba takže to necháme v kupě. Alespoň se uvidí, jestli máme my se zbytečně velkým motorem místo rukou "cecky" jak to tu někdo tenkrát citoval :lol: . Přihlášky stále ještě přijímám ale pokud chcete jet tak si pospěšte. Nezbývá už nic než se modlit k tomu nahoře aby bylo dobré počasí, ale Čefo psal, že už to tam zařídil tak to bude snad v pohodě. Poháry pro vítěze už jsou ve výrobě a čísla přijdou v nejbližších dnech. Dnes došel inkoust :( takže se to malinko zpozdí. Takže přijímám poslední přihlášky. Poslední zájemci o start neváhejte a pospěšte si :andare:

p.s. Pokud má ještě někdo zájem vybrat si startovní číslo tak je tu poslední šance.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: hromadné kroužení
PříspěvekNapsal: 10. dub 2008 08:45 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
Čaute všichni,

co se týče "hromadného kroužení" na okruhu, tak můj názor je, že to není vůbec špatný nápad, na letošní Valašské Rally pořadatelé vymysleli okruh, který měl cca 3km a jel se 2,75x, kde se startovalo cca po 1 minutě... v některých okamžicích se na okruhu vyskytlo najednou 3-4 vozy, pro diváky perfektní podívaná a pro jezdce stejně tak... Ondra by Vám mohl vyprávět... možností je plno...

Jinak Vojto ohledně ubytování počítej s námi z valašska, zatím 2ks Yellow_Flash_Colorz_PDT_19

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz