Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

VI. On The Road

03. říj 2008 16:55

Přišel nejvyšší čas vás sezvat na tradiční podzimní vyjížďku.

Takže vás zvu na již VI. On The Road.

Sraz bude na tradičním místě u místeckého TESCA.
Dne 12.10.2008 v 10:00 v neděli.
Připravena navigační rally s úkoly.
Jen připomenu, zimní výbavu s sebou. :lol:

P.S. Raďa má účast povinnou :lol: , ostatně jako všichni z "Moravian mini´s"

Zvou Martin&Verča&Honzík&Ally
Přílohy
VI_OnTheRoad.jpg
VI_OnTheRoad.jpg (90.56 KiB) Zobrazeno 12277 krát

On the road Vi.

03. říj 2008 17:12

dobrá zpráva.. poslední šance jak si zlepšit poslední dobou hodně pošramocenou pověst jedničkáře.. :banana:
určitě jedu

Ach jo...

03. říj 2008 17:49

Nééééééééééééé. Proč teď :-( Já bych přijel hned, ale mám právě auto v servise a nejsem si jistý, jestli bude v termínu už zpátky v mých rukách :cry:

Účast

03. říj 2008 23:06

No my nic neslibujeme ale budeme se snažit dostavit a to hodně snažit :D

hlavně se vyhnout těm radarům na vjezdu do Frýdku....

04. říj 2008 10:07

tak tam přesně doporučuju si dávat pozor na radar respektive teda červenou oktávku. Takže pozor při vjezdu do FM a pak ještě taky v té obci před FM což jsou Zelinkovice...... bývají tam poměrně často

04. říj 2008 11:17

jj. pojízdných radarů tu máme víc, jezdí jěště služební oktávka a sem tam bílá a modrá oktávka.

TO Libor: Přijedeš?

TO Ivorry: Chlape snaž se.

Moje účast

04. říj 2008 19:34

Věci se daly do pohybu, v servise jsem si stěžoval, že chci být 12. října na sraze, tak se to snad podaří nějak zmáknout....

Zatím to hraji na všechny strany kde se dá, tak snad se najde úspěšné řešení opravy převodovky a vypadá to zatím dobře :P

sraz

06. říj 2008 17:09

tak na sraze s MINI nebudu :?

Můj problém je jak se zdá vyřešen, ptž je objednáno nové ložisko, ale dorazí až v pondělí :cry:

Stejně ale dorazím, jen místo s angličanem asi s nějakým němcem :roll:

07. říj 2008 20:26

No hlavně, že se daly věci do pohybu. Každopádně dojeď a nezapomeň si vzít mitfáru, navigátora budeš potřebovat.

07. říj 2008 20:28

oficiálně oznamuji, že nedorazíme :oops:

07. říj 2008 20:30

A vůbec, bando, jak to s váma vypadá?
Nikdo se nehlásí, tak to vypadá, že si to asi odjedeme sami :evil: .
Dejte vědět kdo přijede, ať se můžeme dostatečně na vás vybavit. :twisted:

07. říj 2008 21:15

Tak já taky nic neslibuji, ale pokud se budu málo snažit, tak přijedu sama. :lol:

07. říj 2008 21:51

Přijedu

07. říj 2008 23:36

si myslím, že se nás sjede dost.. Raďa Michna si musí přijet pro blatníček.. Pavel Dvořák mi zase dluží Sparco rukavice ještě z pátečního warm-upu jak proháněl svou Ducatku :lol:

odpověď

07. říj 2008 23:59

to Martin&Verča: Co to je mitfara? :lol: Jestli je to nějaká Mini hantýrka, tak jsem nějak mimo :wink:

Jestli pojedu něco navigačního, tak tě bůh :-D K dispozici mám buď Mercedes C nebo Jeepa Cherokee a to znamená, že se nikde po Mini nevejdu a hlavně se vyklopím v první rychleji projeté zatáčce :-D

Když se mi to povede ukecat, tak si možná půjčím moje předešlé auto, New Beetla :arrow:

08. říj 2008 08:06

jedem

08. říj 2008 09:20

to Ivorry: Mitfára znamená spolujezdec.. jak určitě tušíš z německého "mit fahren" o tom, že by ses někde nevešel nebo to vyklopil nemůže být řeč.. pod pojmem "Mini rally" chápej orientační soutěž podle itineráře, který dostaneš s úkoly na trase.. jede se v normálním provozu po normálních silnicích a musíš dodržovat normální pravidla silničního provozu.. ale zažiješ nenormální příjemné odpoledne a to za to stojí.. :lol: a to že nepřijedeš Mini? smůla no.. nedá se nic dělat tak seber něco z těch obyčejných aut no..

On The Road

08. říj 2008 11:15

"Valašská sekce" se boužel nezúčastní, máme vyřizování v Brně (Clubman GT)

Re: On The Road

08. říj 2008 11:35

Blackvm píše:"Valašská sekce" se boužel nezúčastní, máme vyřizování v Brně (Clubman GT)


I Ty Brute?
V něděli?
Škoda, mám pro vás mikinu.

08. říj 2008 12:33

já bych jim za to udělil trestný "Černý punkt" a ještě navrch nedal tu mikinu :lol:

PS: jo a volal mi Lípa z Jablunkova, že taky dorazí (mé bývalé černo-žluté Mini)
Odeslat odpověď