Logo
Právě je 28. bře 2024 13:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: IMM 2006
PříspěvekNapsal: 26. zář 2005 22:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. zář 2005 15:00
Příspěvky: 241
Bydliště: Wrocław
ZVEME VAS :!: :!: :!:
Na první IMM v této části Evropy,
který se uskuteční první víkend června zve

29th INTERNATIONAL MINI MEETING
2-4. ČERVEN 2006
CIENIAWA
u Nowego Sącza

To je adresa www.imm2006.org
eszcze ne je cela urobena ale bude :wink:

Adam Taraziewicz
prezident okresu

_________________
Zdravim Vas Adam
sklad dílů pro Mini Classic a Land Rover
www.mini-land.pl


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: IMM
PříspěvekNapsal: 04. lis 2005 15:23 
Projděte si weby starších srazů (konstrukce je jasná - www.imm{rok}.org) a spoustu těchto úplně zbytečných dotazů nemusíte řešit. Co se týká platby 50€ není málo, ale tak to holt chodí. Bývá za to obvykle sobotní večeře a nedělní snídaně - a pak samozřejmě program. Co to bude se teprve dovíme. Platí se také bezpečnostní služba, která je pro pořadatele povinná. Jen tak pro zajímavost z rakouského srazu si pamatuji, že kalkulace byla nastavena tak aby tisícovka aut pokryla režii - není to žádná procházka růžovou zahrádkou :)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. lis 2005 16:01 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
Jura: diky moc za rady, ja se snazil po necem kouknout, ale nejak se mi nedarilo. Diky Vasi rade sem narazil na stranky IMM2005 a tam bylo vstupne 70€ takze je to dobra cena.

Jen bych se chtel zeptat, je to tedy cena za osobu, takze kdyz by se mnou jel nejaky spolujezdec, tak bude tez platit tech 50€? diky moc

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. lis 2005 16:33 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Rozhodně asi nikdo nezpochybňuje finanční náročnost akce takovéhoto monstrózního rozměru. Ty peníze určitě mají své opodstatnění a organizátory kteréhokoliv srazu mám ve velké úctě. Dotaz byl směřován spíše do té roviny, co pak když se stane, že pošlu někam na účet 50€ (nebo 100€ jak je to vlastně s tím spolujezdcem???) s půlročním předstihem a pak se stane, že prostě z naprosto elementárních a jednoduchých důvodů nebudu moci jet.. pravděpodobně nejsem jediný kdo má tyto obavy, neb želbohu ne pouze na vůli účastníka je odvislý jeho příjezd na sraz.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. lis 2005 09:31 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Ahoj, jen tak sběžně. Čet jsem v AUTOCARU článek, že na IMM2005 ve Španělsku to prý opravdu (ostatně jako vždycky:)) stálo za to. Kolem 5000 zúčastněných vozů, neustálé jízdy na okruhu, v ceně vstupenky byly jízdy na motokárách co kdo chtěl a další věci. Jízdy na okruhu už nevím, ale každopádně toho bylo za cenu vlezu mnohem víc, než by se dalo pořídit normálně...alespoň mně to tak připadá. 8) Organizace takové akce není zadarmo a něco se na tom vydělat musí. :wink: Zkuste si to tak všechno nahrubo sečíst. Jenže to bylo ve Španělsku a je mi jasný, že dát padesát eur předem a žít v nejistotě, jestli teda dostanu nebo nedostanu dovolenou, není nic příjemnýho a rozhodně by to nebyl levnej špás... :shock:

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. led 2006 16:31 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
takže lidičky..
kdo z vás se vážně zajímá o účast na tomto mamutím srazu, který se koná historicky poprvé na území bývalé východní Evropy a možná blíže delší dobu nebude (IMM 2007 údajně Dánsko) tak nechť si pročte nově uvedené podrobnosti o srazu..
jen ve zkratce.. koná se pátek (ráno) - neděle (noc) a po celou dobu má být o účastníky postaráno po organizační stránce.. zajímavostí má být nějaký pokus o překonání Guinessova rekordu.. strava zajištěna.. atd.
prostě se koukněte na http://www.imm2006.org/en/program.php a kdo nerozumí polsky nemusí zoufat neb má na výběr z několika jazykových mutací.
jen taková poznámka pod čarou.. bavil jsem se s jedním z polských přátel jak je to tedy s oním placením vlezného poplatku. Informace berte jako neoficiální, nicméně z polského zdroje, který by měl být lépe informovaný
takže 50€ je vstupní poplatek za auto a řidiče.. každá osoba navíc se platí dalšími 50€.. dítě do 6let by mělo být zdarma a od 6-14 za 25€. Tyhle ceny prý ale platí pro "předplatné" pouze do 31.3.2006. pak by se měly ještě zvýšit.. ale jak říkám.. tohle je neověřená informace, která by se snad ale měla zakládat na pravdě..
snad teda dorazíme v hojném počtu..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. čer 2006 16:45 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Tak letošní IMM je pomalu za námi a všichni se těšíme na nějaký report, doplněný o fotky, o této akci od těch, co se aktivně zúčastnili. Já tam byl jen na čumendu, takže bych poprosil ve jménu těch, co se nemohli dostavit, o nějaké poreferování o letošním největším Mini-srazu. Nějaké foto kdyžtak taky dodám..
...co Ondro? :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: afterparty report
PříspěvekNapsal: 05. čer 2006 12:16 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jasný..byl jsem.. viděl jsem a tak tedy přijímám O.T. hozenou rukavici a pokusím se vám tedy "IMM2006" nějak přiblížit.. ačkoli mnohé z vás jsem na IMM taky potkal, takže pro vás to nebude nic nového.. když tak mě ještě doplňte nebo opravte..
Naše cesta začala už v pátek dopoledne, kdy jsme si ostatně už jako tradičně, dali sraz u Místeckého Tesca na parkovišti.. neb to jest umístěno na strategické křižovatce obou důležitých dopravních tepen protínajících naše město. Tam jsme se tedy seřadili a naše skupina obohacená o dva olomoucké účastníky a jedno auto ze Slovenska (tj. v koloně 7mi aut) se vydali na cestu.. kolik to bylo kilometrů to bohužel nevím (elektrikář mi dělal ještě v pátek ráno dokončovací práce na audio soustavě a nezapojil zpátky tachometr) a nebyl po cestě čas ho zapojit, takže jsme jeli bez něj.. nevím ani ten rychlostní průměr, který byl ale díky obytnému vozu s naloženým Mini na podválu v čele kolony docela nízký.. takže jedinou kratochvílí kterou postupně prošli asi všichni bylo občas prostě koloně ulítnout.. vyhnat pavouky ze svodů a pak se zase nechat dojet či dokonce předjet.. v koloně prostě cyklistickou terminologií fungovala jízda v háku, kdy jsme jednu dobu jeli třetí a za deset minut jízdy po dálnici s několika trháky už jsem byl zase sedmý.. :lol:
Jízda jinak probíhala naprosto vklidu a pohodě.. celníci snad ani nepotřebovali vidět průkazy.. spíše to vypadalo, že by se nejraději přidali.. žádné technické problémy nikoho nepostihli, tak jsme se kolem 15hod postavili do řady před kempem na registraci.. příroda a okolí bylo vážně moc pěkné jako stvořené pro kempování, ale hned ze začátku bylo patrné, že počet Mini nebude zas až tak závratný jako na IMM konající se v západní Evropě nebo na ostrovech královny ElizabethyII. Při registraci jsme měli čísla 233, takže dle našeho odhadu tam nebylo více jak 500aut.. spíše kapku méně. O bezpečnost a pořádek se opravdu zodpovědně starali hoši z ochranky.. A buď měli pod těmi černými roláky ještě 4 další svetry, anebo to tedy byly pořádné hrany.. Každopádně vyholení hoši v černém se sluchátkem na uchu, vysílačkou v ruce a ještě více východněji vyhlížejícím vzhledem vzbuzovali respekt i těch co měli zaplaceno, natož pak těch co se chtěli jen kouknout. Takže se pak vymýšlely různé finty jak na nepřenosné visačky do areálu propašovat známé a kamarády. Na pohodové atmosféře a klidném průběhu to ovšem nic nezměnilo.. Vážně jediné co nám všem kazilo ten prima víkend bylo počasí, které ostatně znáte sami od nás z těchto dnů.. podle hesla "letošní zima byla nejkrásnější a pokud nám to červenec nezkazí, tak bude i nejdelší".. odpoledne se to ještě dalo, ale večer mnozí z nás vytáhli zimní bundy.. čepice a rukavice.. Jiní zase uplatňili všelék alkohol a ideální pro ten večer se zdála býti vyvážená kombinace obou.. jen kdyby ta hlava ráno tak nebolela :lol:
jinak po celý víkend měli účastníci polopenzi zdarma.. kdo ještě neviděl polní kuchyně, tak se dost divil, ale celkem to fungovalo.. i ti zhýčkaní drahýma restauracema se nakonec museli sklonit před nejmocnějším kuchařem kterým je hlad a poslušně si nechali naložit co mistr kuchař servíroval. Večer se zábava přesunula do Party stanů kde se odehrála uvítací ceremonie a řečníky brzy vystřídala reprodukovaná hudba.. netrvalo dlouho a zábava byla v plném proudu nejen na lavicích a stolech, ale i na improvizovaném přírodním tanečním parketu.. dál už se v páteční noc nic zajímavého nedělo, anebo si to nepamatuju :lol:
sobota ráno se nesla ve znamení hygieny, kde se samozřejmě daly čekat dlouhé fronty na horkou sprchu.. a pak už docela zaběhlý systém vyzkoušený už z pátečního odpoledne.. poflakování po kempu.. focení.. pokec se známýma i neznámýma.. nákup dílů ve stáncích (bohužel jen 4) a vyčkávání jídla. Odpoledne stojí za zmínku ještě "Mini parade" což měla být kolona Mini s policejním doprovodem, které jsme se původně chtěli zúčastnit, ale nakonec jsme dali přednost teplému obědu v naproti kempu ležící restauraci kde výborně vařili, ale zcela kupodivu jsme tam byli osamoceni. Tak jsme se Mini parade účastnili jen jako diváci.. ale prý jsme o moc nepřišli protože hned zezačátku se Mini z kempu trousili téměř pojednom a poslední odjížděli ještě skoro 20min po odjezdu prvních.. tak nás vůbec nepřekvapilo, že se první polovina účastníků ztratila té druhé a ti se pak vraceli zpět o dost později. Nehledě na mnohdy prý nesmyslně nebezpečnou jízdu v koloně některých jedinců..ostatně jak to tak občas bývá..
tímto můj report pomaličku končí, protože děsivá vidina další chladné noci a podlomeného zdraví zvítězila nad lákavou vizí další Mini party. takže jsme se v 18:45 zbalili.. potřásli pravicí a vydali se domů.. pokud se tedy událo ještě něco co stojí za zmínku, rád si to přečtu.. podle mě už jen zimou otupení účastníci přečkali noc a na druhý den se začali rozprchávat ve větších či menších skupinkách do svých domovů.
Závěrem bych tento sraz označil bezpochyby největší co se kdy konal na území střední a východní evropy. Kdo nebyl určitě přišel o mnohé. Na druhé straně ale v mých očích stoupl význam malých a středních srazů, které se konají v našich končinách a okolních státech, protože atmosféra na těchto srazech je mnohem víc osobitější a dalo by se říct i více rodinná.. Teď napíšu docela kacířskou myšlenku, kterou sice hned druhou půlkou věty popřu, ale upřímně napadla asi každého účastníka.. IMM by se měli konat jen v jižních státech anebo více v létě, protože byla a nejbližší IMM asi bude nadále zima.. IMM 2007 je Dánsko.. IMM 2008 Nizozemí a IMM 2009? možná UK.. to nevím ale Mini Birmingham club docela usilovně lobboval..

tady na tomto odkazu máte všechny moje fotky.. další fotky od kamarádů stáhnu během několika málo dní, takže budou přibývat..

http://www.canyon.wz.cz/?path=./Obrazky ... ce_Polsko/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. čer 2006 21:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Taky jsem se zůčastnil.
Ondra to vše pěkně popsal, já jen doplním, že sraz měl moc pěkné okolí a s počasím to nebylo zas tak hrozné, mohlo být hůř. Pršelo jenom v noci a pořádný liják začal až v něděli kolem poledne.
Překvapilo mě množství zajímavých aut, které jsem ani neočekával, že v Polsku uvidím. Např. Mini Marcos, Riley Elf, Morris Cooper S MkI, Austin Cooper MkI, Austin Cooper S MkII, Mini ERA Turbo, Mini Designer, Mini Paul Smith ...
Na http://www.mini.cz jsem dal taky pár fotek.
(Pokud máte fotky nebo reportáže ze srazů ke zveřejnění ozvě te se.)


poznámka admina: kdybyste to nemohli najít, tak tady je přímý link
http://www.mini.cz/classic/cz/galerie/2006_IMM/imm.php


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. čer 2006 22:07 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jasně.. díky moc za doplnění a za tu spoustu fotek.. jsem rád, že jsem nebyl jediný kdo nestačil cvakat.. bohužel já jsem se na to dal až jak bylo jasné, že večer jedeme domů a to některé kousky byly zrovna na Mini parade.. Tak jsem se moc rád znovu vžil a ponořil do té atmosféry brumlajících čtyřválců skrz laděné svody a big bore výfuky..
určitě jsem nechtěl působit v reportu, že se mi snad nelíbilo.. naopak.. určitě je to zážitek, co pravému minikáři ulpí dlouho v srdci.. jen jsem doufal, že už by mohlo být lépe když je začátek června.. mi prostě bylo zima.. jsem teplomilný člověk..ale já se jen tak nevzdám.. takže doufám, že jižní břehy Balatonu uprostřed července už budou zalité sluníčkem.. 8)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. čer 2006 23:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. pro 2005 13:57
Příspěvky: 1
Mamy radost, ze byliste z nami. Zdravim z Polska.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. čer 2006 00:36 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. zář 2005 15:00
Příspěvky: 241
Bydliště: Wrocław
A ja taky.

_________________
Zdravim Vas Adam
sklad dílů pro Mini Classic a Land Rover
www.mini-land.pl


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. čer 2006 13:54 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Zdravíme Polsko :bigups:a děkujeme za dobrou akci
Přestože jsem tam byl jen na čumendu, byl jsem velmi rád, že jsem tam byl Yellow_Flash_Colorz_PDT_30


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. čer 2006 23:41 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak tady máte už druhý nášup fotek z IMM... jsou sezbírané od 3 dalších fotografů, takže je jich opravdu dost.. hezkou zábavu v listování dalšími 130fotkami :lol:

http://www.canyon.wz.cz/?path=./Obrazky/IMM2006_part2/


Naposledy upravil Ondra dne 08. čer 2006 10:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. čer 2006 10:03 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
luxus fotky :thumbup:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. čer 2006 21:23 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. říj 2005 23:36
Příspěvky: 17
Bydliště: Dr.Martínka 19, Ostrava-Hrabůvka ,70030
Právě jsem se vrátil z...IMM a Vaše fotky jsem přijal.Byl to fakt nářez,vidět pohromadě tolik blech.Je fakt,že bylo na co koukat. Zůstala ve mně nutnost podělit se s vámi o moje další předsevzetí:

1/ Je nutnost vylepšit své stávající vozítko o 13" botky
2/ Absolvovat více těchto srazů-přináší mi to rozhled a nové tváře
3/ Modlit se za lepší počasí s dostatečným předstihem a ne až ve stanu,kde byla kosa jak v...
4/ Už v životě nežrat v Polsku kompot z igelitu

Toť můj postřeh.Mám taky spoustu fotek,jakmile bude flashpaměť,dám je k dispozici.

Všechno to vlastně stálo za hovno,protože od toho srazu nespím a v noci se probouzím s hrůzou,že mně chce zaříznout dvousetkilový funící a slintající polský kuchař...cholera jasna
No a taky nespím,protože mi furt vrtá v hlavě jak co nejrychleji narvat do podvozku tvrdou sadu polyuretanů,nová kola a jak vyměnit spojku,abych si nezašpinil frak,a jak vylepšit porodnost v ČR...

Dík za příjemný víkend všem se kterými jsem tam byl...

Pavel a Martina


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: imm 2006
PříspěvekNapsal: 10. črc 2006 10:05 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Tak konečně jsem se dostal k vložení pár fotek.


Přílohy:
P6040057.jpg
P6040057.jpg [ 90.15 KiB | Zobrazeno 8987 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. črc 2006 10:14 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Jéé vkládání funguje tak du pokračovat


Přílohy:
P6040050.JPG
P6040050.JPG [ 118.25 KiB | Zobrazeno 8984 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. črc 2006 10:17 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most


Přílohy:
P6030046.JPG
P6030046.JPG [ 68.37 KiB | Zobrazeno 8982 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. črc 2006 10:18 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most


Přílohy:
P6030044.JPG
P6030044.JPG [ 124.13 KiB | Zobrazeno 8987 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz