Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

16.10.2005 - 2. Setkání severomoraváků tentokrát i s rally

17. říj 2005 11:50

Tuto neděli jsme využili jednu z posledních možností a hlavně zásluhou Martina a Veroniky Ptáčníkových (organizátoři tohoto 2.setkání-za to jim nehynoucí dík) jsme se my severomoravští majitelé Mini sjeli koordinovaně v jeden čas na jedno místo.. tím bylo v 11hod dopoledne parkoviště u Tesca ve F-M, kde se nás sjelo 6 (5 klasiků + 1BMW Mini) a čekala nás i dvě překvapení.. tím prvním byla přítomnost Pavla Nejedlého, který nelitoval cesty až z Olomouce a tím druhým byla moc pěkně připravená vyjížďka po Beskydech..tentokrát ještě obohacená o soutěžní úkoly, kterých bylo 7 a k večeru nás čekalo vyhlášení celkového vítěze.. Mezi úkoly patřily hody létajícím talířem na cíl.. házení šipkama na terč.. nosení pingpongového míčku na lžíci mezi kužely na čas a foukání gumového balónku až do samotného prasknutí na čas.. zbývající úkoly byly testovými otázkami. Celý den jsme se i přes nepřízeň počasí dobře bavili (v horách teploty kolem 5st.) a zlepšovali si náladu v příjemných restauracích.. kdo nebyl a měl to blízko mohl jen litovat.. a kdo byl si to moc užil.. nezbývá než se těšit na začátek příští sezóny, kdy se plánuje další akce po zimě..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

17. říj 2005 14:17

Moc pěkný, škoda jen toho počasí... můžu jen tiše závidět vaší bezva partičce... Že by jsme s Mikem udělali něco podobného pro plzeňáky... co ty na to Miku???

17. říj 2005 14:36

No jasně.. Mike už když mi ty fotky sem vkládal, tak říkal, že by to chtělo něco udělat pro Plzeň a blízké okolí.. Ono je to sranda.. jen s tou organizací je to složitější.. o to větší respekt pak mám vůči samotným organizátorům..

17. říj 2005 15:30

to Ondra: jinak srazek opravdu vydarenej ;-) koukam, ze tam na severovychode mate peknou particku ;-) jen tak dale ;-)


to Martty:
no jako napad peknej ;-)
uz sem o necem takovym uvazoval, ale jde o to, jestli alespon nekdo prijede :-) i kdyz je fakt, ze po Plzni jezdi docela dost miniku, takze by se to dalo :-)

MiniMike

pokračování fotek

21. říj 2005 14:58

tak ještě přidám pár foteček z jiného zdroje.. a hlavně jiné disciplíny.. :lol: foukání balónku až do úplného prasknutí..nutno podotknout, že tentokrát se soudruzi z východu opravdu snažili a balónky měli výdrž lepší než se čekalo..
Přílohy
pm002.jpg
pm002.jpg (89.2 KiB) Zobrazeno 5296 krát
pm001.jpg
pm001.jpg (97.28 KiB) Zobrazeno 5297 krát
pm000.jpg
pm000.jpg (95.25 KiB) Zobrazeno 5297 krát

Srazík No.2

25. říj 2005 23:27

Počasí bylo typické podzimní.Možná by se zde hodilo ještě to čtyřminutové video.Ondro,jestli ho ještě máš,pokus se to tam natlačit.
Ahoj Pavel a Martina :P

26. říj 2005 09:30

no jo.. video je a mooooc se mi líbí (to asi proto že nabízí 4min detailní studii mého auta :lol: při jízdě před váma v koloně) , ale na to abych to nějak z 329MB zmenšil jsem moc krátký.. tohle po mě nechtějte :lol: pokusím se to s Mikem ještě nějak pořešit..

10. lis 2005 21:48

a zde mate jiz zminovane a slibene video.

Video - 2. Setkání severomoraváků tentokrát i s rally
Odeslat odpověď