Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

Vaše plány srazů na rok 2006

07. lis 2005 23:08

Tak za chvili nam skonci sezona 2005 a zacne nam zase neco noveho :-)

Zacatkem roku, tj. nekdy brezen-duben by mel byt opet otevren Mostecky autodrom, tak doufam, ze se tam potkame ve vetsim poctu. Tak zacnete premyslet ;-)

A druhy muj navrh je ten, co byste rekli, kdyby sme si vyhlidli jeden sraz u nasich zapadnich sousedu a udelat si takovej krasnej vikend, a usporadat "spanilou" jizdu do zahranici. Preci jenom kdyz oni jezdi k nam, tak nesmime byti pozadu a udelame si vylet k nim ;-)

Co si o tom myslite? ;-)

08. lis 2005 10:11

Modely pod rameno, buchty do batohu a JEDEEEEM!:) Určitě prima nápad...

08. lis 2005 12:49

při stavu nešich papírů, štítků na karoseriích a motorech ...... auto z roku 90 na papírech z metra z roku 75....a podobný kreace.....to je pak taková cesta přes čáru bezva nápad.....už se těšim až se na nás PČR vyspí, a na parkplacu na Folmavě bude pak takovej dlouhodobej minisraz......hodně dlouhodobej.....

hahaha.... :lol: :lol: ..... ne....asi bych jel....

08. lis 2005 12:58

mno to je fajn nápad,nejspíš bych se s drakem přidal... pokud bude ještě můj... :D

08. lis 2005 14:16

to Roman: tak o ty papiry bych se az tak nebal :-D protoze uz se ti snad nekdy stalo, ze by na hranicich chteli videt stitky a tak? :-) ja si myslim, ze by to pro ne bylo takove spestreni dne, kdyby tam videli treba 10 Miniku ;-)

P.S.: a vite nekdo o nejakem srazu v Nemecku? Kam by se dalo ject na jeden den? Podle meho dosavadniho hledani jich par je, ale hlavne se jedna o srazy lokalni, tj. pouze klubove akce.

08. lis 2005 19:19

Jsem zvědav kolik nás ve skutečnosti pojede.Já jsem pro každou špatnost a ukázat na západě jaký máme miniky(po zimě ještě lepší).Pro mě Most je to nejmenší a Německo jak by smet.Určitě pojedu.

08. lis 2005 20:19

No tak ja sem taky pro kazdou spatnost ;-) proto sem to navrhnul, a jestli bude auto jezdit a budu zdrav, tak se mnou muzes pocitat :-D

17. pro 2005 23:37

to Golias: tak co uz mas nejaky informace o srazech na pristi sezonu? :-)

tady neco malo mam ;-)
http://www.mini-bs.de/veranstaltung.htm

17. pro 2005 23:57

tak mam predbezne zjisten jeden sraz kousek od hranic ;-) je to cca 110km od Rozvadova. Tak kdo jedete? :-)

07.07.-09.07.2006 - Minitreffen vom Ministammtisch Neumarkt in Kadenzhofen

zde letak k lonskemu (letosnimu) roku
http://www.h0-racing.de/temp/Treffen1.pdf

18. pro 2005 13:10

No javor já jsem pro a doufám že i minik.Tak kolik to potvrdí minikářů?

22. pro 2005 18:23

tak to se nikomu nechce ject podivat za hranice na sraz? :cry:

09. úno 2006 00:11

tak sraz u Norimberka urcite bude ;-) prvni oficialni info ;-)

MINItionales Treffen Neumarkt 2006
der Termin steht nun offiziell: 7.-9. Juli 2006
Ausschreibung folgt in wenigen Tagen.
Kurz vorab:

- wir bieten wieder Vollverpflegung zu wirklich günstigen Preisen wie letztes Jahr an (diesmal werden wir nicht gegrillt wie sonst auf allen Treffen üblich)
- Getränkepreise bleiben stabil (0,5l Bier, Cola, Apfelschorle 1 Euro, 0,5l Mineralwasser 50Ct.)
- Orientierungsfahrt
- dieses Jahr keine Hochzeit :-) ..... außer jemandem fällts noch ein
- gemeinsame Ausfahrt mit Präsentation der Minis im Herzen Neumarkts (Verhandlungen mit Stadtverwaltung laufen)
- ein paar weitere Kleinigkeiten zum Zeitvertreib.....
- Pokale (Ori + weitere)



P.S.: tak doufam, ze me tam nenechate ject samotnyho ;-) musime taky ukazat, ze i v CR sou pekny minici ;-)

09. úno 2006 00:50

Tak to se neboj mike já tě v tom nenechám

09. úno 2006 01:03

tak to sem rad, snad se k nam pripoji jeste nekdo ;-) preci jenom neni to tam zadna ukrutna dalka ;-) a myslim si, ze bliz se to k hranicim asi nedostane, a jak sem cetl diskuze, tak lonsky sraz byl suprovy a i na tento dorazi dost aut ;-)

plány

09. úno 2006 13:13

Zdravím na fóru

Jarní sraz na slovensku

IMM Polsko

Narozemini

Plzeň



To jsou srazy na které se budu ze všech sil snažit dostat.

Přiznám se že sraz který chystáte kdesi na Moravě určitě vynechám.
Budu rád když našetřím dostatek dukátků na tyto akce, které jsou pro mě i tak dost náročné.

Tím nechci vaši akci nijak shazovat.Obdivuji každou iniciativu a zapálení, které tady na fóru opravdu nechybí.(bohužel často jen u klávesnice)Přesto upřímě říkám že se nepoženu z Mostu na Moravu kvůli setkání u Tesca a možná možnépřespání kdesi když se každý rok pořádá tolik už dobře zaběhnutých srazů.

Přiznám se že ani Německý sraz mě nijak neláká Minimiku když znám úroveň již víše zmiňovaných srazů.

Domluvit se tak na nějakém společném odjezdu na některé tyto akce, to by byla teprve spanilá jízda a né se jít předvádět někam k tescu.

Jsem si vědom že jsem momentálně asi píchnul do vosího hnízda ale je to jen můj názor takže sorry jestliže jsem někoho nasral ale muselo to ven.

Co třeba udělat hlasovačku kdo jede tento rok na ten či onen sraz a podle toho se třeba domluvit na společných odjezdech(spanilek)

CHOCHOL

09. úno 2006 13:31

V tomto směru se musím připojit k CHOCHOLOVI . . .

musím říc, že mě dost zaráží ustavičná snaha dělat nové a nové srazy na nových a nových místech....PROČ??? copak vás baví jenom sraz, kterej jste uspořádali sami??? nebo kterej je zrovna pod hradem co se vám líbí????

na to, že je v čechách pár miníků, se tu pořádá srazů 3P.

já osobně znám například organizátory vyhlášeného a tradičního plzeňského srazu a jsem si jist, že KDOKOLI by jim nybídnul JAKOUKOLI pomoc s organizací akce, byl by jen vítán. Případným zájemcům rád zprostředkuji kontakt.....

ti z vás, kteří mají organizátorské ambice, by jistě mohli zvážit, jestli by nebylo jednodušší a prospěšnější naplánovat a perfektně zorganizovat jednu atrakci v rámci zavedeného srazu (např. soutěž atp), namísto toho, abyste komplikovaně a nedokvašeně punktovali megaakci s nejasným programem.....

tím samozřejmě neříkám, že regionálním minisrazům nefandím, ale v dnešní době internetu si myslím, že jen tak se "sejít", je dost malej důvod na to, abych se táhnul stovky kilometrů.....

09. úno 2006 13:32

Čau Chochole, tvůj výběr srazů je velice zajímavý a určitě se na většině z nich potkáme, možná za zmínku stojí ještě oficiální letní Slovenský sraz a letní Maďarský, které jsou dlouhodobě taky na hodně vysoké úrovni.

K tomu co píšeš o připravovaném setkání v Brně.. asi jsi to špatně pochopil.. rozhodně se nejedná o sraz v obvyklém slova smyslu.. "viz název..setkání" pokud se neúčastníš určitě ti nikdo nebude dávat černý puntík.. to je na rozhodnutí každého z vás.. opravdových srazů je dost, ale tohle by mělo být svým charakterem založené ani ne na tom, "kdo má Mini, tak je téměř jeho morální povinností se zúčastnit.." chtěli bychom se sjet hlavně jako přátelé a kamarádi tady z fóra + ti co si chcou pokecat a mají zrovna volno anebo prostě lidi z Moravy. Je pochopitelné, že tak jako ty se odmítáš zúčastnit akcí na Moravě, tak lidi z Moravy povětšinou vynechávají Plzeň.. a tak to taky vzniklo.. že pár lidiček co se přes léto z různých důvodů nesetkají na žádném srazu si prostě řeklo, že se sejdou jindy a jinde v termínu který se hodí jim.. toť vše.. žádná megalomanská akce to nebude ani nemá ambice být.. nikomu z pořadatelů srazů proto ani do zelí nelezeme.. a zkušenosti ze severní Moravy praví, že i když se sjede 6 Mini, tak je zábavy až až.. takže přátelé.. vy sice nepřijedete, ale my tam budem :lol:

09. úno 2006 21:59

Tak, tak... on treba Minimar (nevim, jestli prijede) to ma ze Slovenska taky bliz do Brna, nez se tahnout pres dva staty temer do Nemecka :D .
Myslim, ze Brno je presne uprostred, a ja si tam klidne zajedu z Anglie

09. úno 2006 22:12

Přesně tak to je každýho věc jestli přijede nebo ne.Ale kazit to druhým nemusí :(

10. úno 2006 22:02

jj souhlasim s Mekkkem to si musí každej rozhodnout sám esi tam přijede nebo ne-e ale určo tam bude veselo :D
Odeslat odpověď