Logo
Právě je 29. bře 2024 11:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 02. bře 2010 12:55 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak startuju příjem objednávek ubytování v kempu v Litomyšli 23.-25.4.2010
Jelikož je Mini Race Day akce jednodenní, tak tedy její součástí není ubytování. Proto je tohle čistě naše soukromá iniciativa a z toho principu ten kemp letos zařídíme jen těm, kdo se ozvou s předstihem a potvrdí nám na 96% počet osob a nocí.. počet míst v bungalovech je limitován připraveností na blížící se otevření.. nechci jak posledně ještě v den odjezdu obvolávat lidi na kdy a kolik jich přijede, aby nakonec přijelo dvojnásobek lidí než bylo nahlášeno správci.
Kemp je až do 1.5. mimo sezónu zavřený a správce nám zatím vždycky vyšel vstříc, ale teď jsem mu volal a ochotou úplně nezářil. Domluveno to teda je, ale bylo poznat, že loňské dostihy s přípravou chatek navíc na poslední chvíli mu vzali dost z původní ochoty.. potřebuje vědět dopředu kolik chatek musí připravit, takže registraci do kempu tentokráte budu uzavírat s dostatečným předstihem před závody, ať mají čas připravit chatky, protože kdo chce jet, určitě bude vědět jestli potřebuje přespat v kempu v chatkách nebo si individuálně sežene pohodlné ubytování v penzionech v okolí nebo přijede jen na sobotu a pak pojede zase domů.

Vkládám výtažek z aktuálního ceníku kempu, co by se nás mohlo týkat . Podle nahlášených údajů kolik Vás bude a na kolik nocí, si můžete propočítat výslednou cenu, kterou si od Vás vybereme už při příjezdu do kempu při ubytování, ať se pak vyhneme složitému počítání a rozpočítávání cen na okruhu za řevu motorů a pištění gum a trapnému obcházení s kasičkou jak Tři králové abychom ty peníze nakonec shromáždili..

UBYTOVÁNÍ V CHATÁCH:
Bungalov 190 Kč /lůžko/noc
Poplatek pro město 4 Kč/lůžko/noc
Příplatek za jednodenní pobyt ve výši 20 Kč / lůžko.

Ceny za místo v kempu - základní
dospělá osoba: 60 Kč
dítě / 6-15 /: 30 Kč
auto: 60 Kč (parkování uvnitř areálu na noc se zamyká)
moto: 35 Kč
karavan: 70 Kč
obytné auto: 90 Kč
elektr. proud: 60 Kč (elektrický přímotop 60kč na chatu - možnost vzít si vlastní zdarma)
umístění zvířete: 45 Kč

Seznam nahlášených:
Minitom 2os. pá+so (+VIP 2os. so)
Čefo 2os. pá+so (+VIP 2,5os. so)
Ondra 1os. pá+so
BlackVM 3os.pá+so
Žigi 2os. pá+so
Pitbull 4os. pá+so
Jirka Novák 1os. pá+so
Oté 3os. pá+so
Lenka 1os. so
Klára 1os. so
Niki+Honza 2os. so
Joli 2os. pá
Šimelovi 2os. so
Adam+Ania 2os. pá+so
Michał Przybył 1os. pá+so
Michał Knyziak 3os. pá+so
Paweł Majcherkiewicz 1os. pá+so
Tomasz Bednarczyk 1os. pá+so
Žaneta Krejčířová 2os. pá+so


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. bře 2010 20:53 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
tak za měsíc nám to vypukne, tak jen připomínám že kdo bude kempit v litomyšli ať píše na tohle vlákno, uzávěrka bude zanedlouho a kdo se včas nebookne, spí za plotem :) jinak nás správce vypere všechny :shock:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. bře 2010 02:00 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Nazdááááár :-)

hlásím účast akvakupříka na této jistě skvělé akcičce .-)

Budu trochu nervozní - bo budu poprvé - ale věřím, že správnou kombinací mini-přátel, zelené a případného kolotoče vše překonám :-)

Prosím si zajistit ubytko na jednu noc z pátku na sobotu v nějaké té chatce pro mne a mého navigátora (i když ještě nevím, který z nich to bude :-) .-) :-)

Těšííííím séééééé :andare: :pivo: :rock:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21. dub 2010 13:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Poslední info před víkendem.. zkontrolujte si jestli jste v seznamu a jestli všechna info souhlasí.

V pátek se plánuje příjezd kolem 17-18h do kempu v Litomyšli.. Kontaktní osoba se správcem jsem já nebo Čefo. Při příjezdu vás rovnou zkasírujeme ať zase nechodíme jak tři králové s kasičkou v sobotu na okruhu.. ceny máte vypsané za položky na osobu a noc, tak si to spočítejte kolik budete platit.

Apeluju na ty co mají doma elektrický přímotop rozumných rozměrů, ať si je vezmou do auta.. ušetříte nějakou kačku a hlavně budete mít jistotu teplé chatky.. loni bylo 10chat a v kempu mají jen 6 přímotopů.. a noci nad ránem bývají dost chladné, což jsem si zažil loni na vlastní kůži. Letos jsme taky zhruba stejně v přímotopovém mínusu. Kdo bude připraven, nebude překvapen a třást se kosou..

Jinak přátelé.. kamarádi.. máme domluvené ubytování před sezónou, tedy v doposud zavřeném kempu. Správce nám tedy připraví a otevře pouze tolik chatek co máme objednané a především zaplacené.. Zapomeňte tedy na nějaké "líbánky v Litomyšli".. kde bude volná postel, tam bude někdo spát třeba i cizí.. nedá se nic dělat.. tak to prostě je.. většina z vás ale už je pravidelnými účastníky, takže ví jak to chodí..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. kvě 2010 09:54 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
takže definitivně kontaktní osoba na kemp pro dnešní den je Čefo.. 776899755.. měl by sebou mít přibližný nástřel chatek tak, abychom co nejefektivněji zaplnili dnešní přidělenou kvótu a abychom se zase zítra nemuseli jak škatulata hejbat.. a pokud něco neklapne hned, tak mějte pochopení.. v akci s mnoha neznámýma a proměnnýma se těžko něco plánuje na 100%..
Já bohužel dorazím až zítra ráno (snad) neb díky sopce jejíž jméno neumím ani vyslovit je na dnešní noc naplánovaný už třetí pokus jízdy na vídeňské letiště.. :evil:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. kvě 2010 10:24 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak ještě takový flashback k ubytování v Litomyšli..

vyskytly se dotazy, jestli platit za chatku na osobu za jednu osobu/noc 190Kč + 20Kč příplatek za pouze 1noc + 4Kč rekreační poplatek městu + 60Kč na auto.. případně 60Kč za teplomet na chatku není moc? Ano, podle mě je.. ale nemáme moc na výběr.. letos jsem předem annoncoval, že se jednání s panem správcem komplikuje a že není už tak vstřícný jak minulá léta, kdy jsme i přes divokou organizaci s hlášením účastníků na poslední chvíli, nakonec dostali ještě slevu.. byť to bylo hlavně tím, že jsem mu předchozí léta už s předstihem posílal několik tisíc ze svého jako nevratnou zálohu, že skutečně přijedeme.. Letos na tohle nechtěl vůbec slyšet.. Takže sleva na ubytování nebyla a nechal si vysolit na dřevo prachy doslova a do písmene do koruny.. takže jak jsme loni zůstali s přebytkem a mohli zajet nakoupit se souhlasem všech ubytovaných jídlo a chlast na kolektivní večerní grilovací párty, tak letos jsme mu předali (bez jakéhokoli dokladu podotýkám) v obálce 13.900Kč... :blink: jediné v čem jsme dosáhli ústupku bylo, že nepočítal počet aut zaparkovaných v kempu a parkovné (60Kč na vozidlo/noc) zprůměroval do ceny ubytování..

Nabízelo by se tedy řešení posunout se tedy jinam.. ale ono není moc kam.. ve Vysokém Mýtě kemp není a Litomyšl je nejblíže.. Chtěl jsem aspoň nějakou malou slevičku uhrát na včasnou a počtově přesnou objednávku míst/chat, ale hlavně polská sekce to řádně zablokovala svou neschopností se domluvit a tím pádem jsme se dostali do stejné situace jako předchozí léta kdy se ještě poslední den narychlo uklízely chatky po zimě (opakuju že kemp je v té době ještě zavřený před sezónou). Tímto aspoň uděluju pochvalu NR týmu, brněnské sekci, Minipraha a Severu za příkladnou domluvu..

PS: nepostrádá někdo z účastníků sobotní afterpárty celkem solidní kapesní kudličku? (vydám ač nerad oproti podrobnému popisu :D )


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. kvě 2010 14:33 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Tak to asi bude ten můj. Byl to dárek od švagra ze Španělska. Je to španělský zavírací nůž s pojistkou s lakovaným dřevem. Nechal jsem v Chatce i plastovou misku se salámem ale to vem čert. Jestli jsem se trefil do popisu kudly tak je má. Neměl jsem dobrý horoskop už od soboty. Foťák mi upadl na okruhu a oprava byla za 3,2 tis. Ještě propálené křesílko od ohýnku a ostatní se už ví. Jirka MINI SEVER :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. kvě 2010 15:18 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jiříku.. zpětně aspoň slabá náplast.. kudlička je tvá a miska je taky někde doma.. salát jsem bohužel vyhodil, takže mi pak do SZ napiš adresu a pošlu ti balíček.. protože pochybuju, že by se naše české a moravské srazové linie někdy v dohledně blízkém budoucnu protly.. bohužel..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. kvě 2010 21:01 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Velmi slušné služby nabízí http://www.campborova.cz/ není to až zas tak o moc dál, jen jiným směrem.

byl zde VI. British cars owners meeting, kdo pamatuje, ....myslím že po té noci si nikdo nic nepamatuje.

Camp Borová navštěvujeme každý rok a spokojenost. Pan majitel není padlý na hlavu. Ceník je na webu. Myslím že cena by byla = verhandlungbasis.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz