Logo
Právě je 28. bře 2024 10:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16. led 2006 16:00 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Takže vážení..
sezóna ´06 se už nezadržitelně blíží a většina z nás by se už měla kouknout do kalendáře jak jsme na tom s volnem a kdo kam na jaký sraz vyrazíme.. Když to shrneme tak každý měsíc se najde minimálně jeden Mini (nebo maxi) sraz, na který stojí za to vyrazit.. počínaje dubnem a konče téměř říjnem.. proto nemá cenu pořádat nějakou monstr akci, ale jen zvolna navázat na loni započatou pěknou tradici přátelských setkání lidí z fóra.. jejich známých, milovníků Mini.. atd. prostě pokud bude chtít a bude se chtít pobavit, klidně vemte i svoji babičku.. čím víc lidí by se sešlo, tím lépe..
"1. přátelský sraz příznivců vozů Mini" vloni na jaře v Říčanech u Prahy se nadočekávání podařil, takže proč to nezopakovat? Loni jsme jen řešili jak to udělaat, aby to lidi z Moravy neměli tak daleko, takže jsme se dohodli, že setkání budou putovní a protentokrát jsme demokratickým interním hlasováním vybrali okolí moravské metropole a datum na 16.7.06. Oba jsme to s Mikem jednohlasně odsouhlasili.. :lol:
Takže návrh je podán a setkání se na 98,9% uskuteční.. teď jde jen o to, kolik z nás skutečně dorazí, jaké romantické místečko pro setkání se vybere (to je třeba otázka na Pepka a OT) a vůbec.. pište a rozpoutejte debatu, neb o tom to je..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. led 2006 22:59 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
plne souhlasim s Ondrou ohledne putovniho srazu "Setkani priznivcu Mini". Lonsky sraz si myslim vysel na jednicku a to sme se osobne vubec neznali a lokalita v okoli Brna by mohla byti vice nez zajima, proto nabadam Brnaky (OTho, Honzu, Pepka, Kacenku, Lorreine, aby se poohledli po nejakem peknem mistecku a dali nam vedet). Diky vyberu teto lokality, bychom mohli poznati i nase slovenske pratele, protoze je to jak se rika zahumny ;-)

Takze timto bych chtel rozpoutat debatu o tom co a jak, jak se to komu libi a tak ;-) kdo ma v planu dorazit a kdo nedorazi.

Vim, ze je to brzy, ale preci jenom, je to termin dovolenych, tak aby si popripadni zajemci udelali volno ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. led 2006 23:05 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 12. srp 2005 00:45
Příspěvky: 91
Bydliště: t.c.Manchester
Jo, to je betelný (já su taky z Brna :D )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2006 10:39 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Hned jdu objet parkoviště... :wink: Ne, teď vážně, je velmi milé, že se dokážeme shodnout na tom, že by bylo dobré udělat sraz poblíž Brna. Udělám pro to, co bude v mých silách :wink:

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2006 13:16 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
to Pepek: tak se tam prosim po necem takovem poohlidnete, urcite by nam to pomohlo ;-)
Najit proste nejaky klidny pekny mistecko a kdyztak ho i nafotit ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2006 14:31 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Ano ano, dovolil jsem pánům sraz:) Sice o fous, ale jo. Ne,skvělej nápad.

Jen bych doporučil a moje představa je hladat místo kemp, nebo tak...ne parkoviště....protože to chce mít možnost přespání! Aby se dalo povídat až dlouho do noci, a taky se nemuset kodrcat hned domů. Takže Moraváci ukažte nám krásy přírody co tam máte.

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2006 14:43 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 12. srp 2005 00:45
Příspěvky: 91
Bydliště: t.c.Manchester
Nevím, kolik lidí a aut bude, mám malý pozemeček přímo v Brně (tzn vše zdarma), ale je opravdu malý (1400 m2). Je to spíš na přespání, táborák atd. Sama akce se může odehrát někde na parkovišti u obchoďáku, aď to vidí i civilové :D .
Zde foto


Přílohy:
image002.jpg
image002.jpg [ 45.82 KiB | Zobrazeno 11911 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2006 22:43 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
tak ten pozemek nezni spatne ;-)

a to parkoviste u toho obchodaku bych spis udelal jako nejakou mezi zastavkou ;-) aby meli lide nejake pozdvizeni ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. led 2006 09:34 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
pěkně pánové.. :D
pokud už ale plánujete táborák a přespání někde na palouku přímo v Brně.. (asi v nějakém parku či co :lol: ), tak bychom to asi měli posunout spíše o den dopředu na sobotu 15.7. s tím teda že 16. (tj. neděle) se pomaličku rozprchneme do všech koutů Moravy a Čech..
nebo vám tedy více vyhovuje neděle/pondělí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. led 2006 12:19 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
To všichni: Velmi mě těší, že nápad na to, aychom udělali alespoň nějaké menší pozdvižení mezi civilisty nemám sám... :D Jelikož Brno, ačkoli se tak občas netváří (když jsem se do něj přestěhoval, ten dojem byl velmi silný) je docela pěknou přírodou obklopené velkoměsto, takže nějaká ta pěkná lokalita se nabízí. Nechci působit jako člověk bez akčních nápadů, ale pominu-li jistou šokující účast na nějakém parkovišti (ideální je například Globus, jelikož má nejen velké parkoviště ale i solidní RC dráhu, kde by nám Jozzy mohl ukázat svého draka:)), velmi přitažlivou lokalitou je okolí brněnské přehrady, aliaz brčálu. Kousek od hráze se totiž nachází docela pěkné a velké parkoviště a několik restauraček, kde bychom mohli slavnostně zahájit sraz. Ten bychom pak mohli okořenit nějakou tou promo jízdou a pokud jste se někdy vozem kolem přehrady pohybovali, tak možná víte, že po obou stranách jsou krásné klikaté silničky plné rychlých i technických pasáží, na kterých by si Mini mohlo užít. Alternativou je pak třeba cesta zpět na Brno po druhém břehu, nebo například návštěva mého rodného Tišnova či dobrodružná cesta na hrad Pernštějn, která je dle mě řidičským zážitkem. V samotném okolí přehrady prý je několik kempů, a další se nachází téměř na každém rohu takže to chce jen pohledat na netu. Jinak velmi štědrá nabídka Jo ohledně jeho pozemku je pěkný nápad. Jen mám trochu strach o ten prostor 1400m čtv. bude možná trošku méně, než bychom potřebovali. Tak to je nápad mě, Brňáka. Pokud se vám pozdává, pojďme ho rozvinout...
PEPE-K

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Naposledy upravil PEPE-K dne 14. úno 2006 10:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. led 2006 09:09 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
Ta prehrada neni spatnej napad ;-) a jak tam pises klikaty ulicky, tak pokud pojedes v kolone, tak rychle projizdeni zatacek stejne nevyzkousis ;-)

A proc si myslis ze 1400m2 je malo? :-) nemyslim si, ze dorazi takovy obrovsky pocet lidi ;-) aby se tam nedelalo popr prespat ;-)

Ale jinak napady sou vitany, jen tak dale ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. led 2006 14:08 
Nemusíme prece jet jak ovecky hneed za sebou, nebo ano? :wink: Jinak ty silnicky jsou fajn at uz jedes sam nebo v kolone takze s tim bych si starost nedelal :wink: Jinak, moje babicka nedavno kupovala stavebni pozemek, prave 1400M ctv., tak jen ze zkusenosti odhaduju..., samozrejme, pokud nás prijede tolik kolik tusim, tak stacit bude, ale musime pocitat s vic, abychom meli neco jako rezervu... Prece jen rikali jsme, ze cim vic nas pojede, tim lip, tak abysme se pak nedivili :wink: PEPE-K


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. led 2006 15:25 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. kvě 2005 22:17
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha
Zdravím všechny, sraz v Brně nebo okolí není špatný nápad.Jsem také pro.Celkem ho znám, strávil jsem tam vojnu, takže vím, že i okolí je pěkné. Kolem príglu je opravdu bezva silnička.Napadá mě, že je také pěkný výlet do Moravského krasu k Punkevním jeskyní - také super silnice a pro někoho by mohla být zajímavá i návštěva jeskyní, navíc je tam i fajn hotýlek Skalní mlýn.Akorát co mám zkušenost, tak je třeba dopředu objednat lísky do Punk.jeskyně.Jinak klidně kdekoliv z Prahy je to kousek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. led 2006 15:38 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 12. srp 2005 00:45
Příspěvky: 91
Bydliště: t.c.Manchester
Hele, tak mě napadá, někdy v tu dobu má v Blansku sraz VW Brouk klub Blansko. Co tak domluvit se a spojit to :?: Dvě lidové klasiky pohromadě... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. led 2006 15:46 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
V Blansku je sraz 23.6. - 25.6. , a je to dobrej nápad. Už jsem to probíral s oběma stranama. Hraju to totiž na obě strany :oops: , ale není to asi to pravý ořechový. Necháme zatím sraz samostatnej. Ono brouků je moc, sjíždí se jich opravdu hodně, některý jsou hodně o výkonu, některý hodně o pohodě, ale nic moc dokupy s nima nejde, protože oni si vystačí. Je jich opravdu dost. My chceme udělat zase jen komorní akci, ale letos ve velkým stylu:) Větším než byli Říčany. Chce to možnost přespání, nic na otočku jako loni, + doprovodný program. Ale zatím to stále nebude o tom že bude vše zajištěno a na obrovským placu. Spíš to zase bude přátelský,ale snad líp připravený sraz než loni. Takže se dál vyjadřujte, noste nápady. A my zaorganizujeme, popřemejšlíme, a rozhodneme. Zatím díky za nápady a reakce. Letos by účast mohla bejt maličko vyšší. A myslím že číslo 50 není nereálný. Ale nechci nic zakřiknout. A Vy se taky nechte překvapit, a možná příjde i kouzelník. Takže vydržte. Díky

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. led 2006 20:48 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Brno je super trochu to tam znám a líbí se mi to jako místo srazu :) A ta Macocha by nebyla špatná jako zpestření ,ale chce to rezervačku hodně dopředu. :?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. led 2006 16:36 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Znáte někdo nějaký slušný, pěkný KEMP v okolí Brna?? Nějaký reference....atd. Dobrý přístup, dobrý povrch...atd....Díky

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. led 2006 19:54 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Pro Jo: Ačkoliv jsem Brňák, z té fotky jsem nepoznal, kde se nachází to rómantické místo?

Všem: rád bych se na setkání podílel (bude-li příznivá konstelace hvězd a Merkur nebude v opozici s Lunou 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. led 2006 19:59 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
První můj návrh: Pokud by byl zavržen Joův pozemek, možnou alternativou by mohl být autokemp Obora u Brněnské přehrady - nedaleko je hrad Veveří, vede k němu klikatá silnička, v kempu jsou chatky i travnaté prostory pro stany s asfaltovými obslužnými cestami. Pokusím se zjistit ceny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. led 2006 20:30 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Můj druhý návrh: Kdo má rád motorky, může se jet podívat v plánovaném datu na Masarykův okruh, kde se pojedou závody mistrovství republiky. Jinak je pro nás oruh nepoužitelný,... - jaká škoda!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz