Logo
Právě je 28. bře 2024 12:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 13:49 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2007 23:00
Příspěvky: 97
Bydliště: Olomouc Mrštíkovo náměstí 20/25
Nechce se mi věřit,že se letošní sraz nikoho z CZ netýká alespoň verbálně.Např. "já na to seru,bo ve švajcu je mně ve stanu vždycki zyma ... :banana: :oops: :mrgreen: :lol: :shock: :bigups: :angry: :alien:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 13:53 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
tak ja na to .... :-) nejak se to nehodi do planu :-( takze snad priste .... a zima tam bude :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 14:01 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 613
Bydliště: Ostrava
no many, no IMM

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 14:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Dávám Tondovi zapravdu.Termín je brzký,poloha srazu dost vysoko a celníci na Švýcarských hranicích dost pruděj jako kdysi na hranicích s NDR,hlavně když vidí českuo SPZ.Vlastní zkušenost dva roky po sobě.Za ty prachy si radši užiju Mini sezonu v tuzemsku s dobrejma kamarádama.slivovicí,pivem a bůčkem :deejay:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 29. dub 2011 18:07 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: A co na to Tvůj cholesterol Pavle?? :pivo:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 30. dub 2011 00:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Hele lidi, jede tam vubec nekdo od nas? Ne ze by me svajcarsko nejak lakalo protoze je to dalka a neni tam stredomorska pohoda, kterou mam rad. Coz v nemecich nebyl taky, ale aspon to nebyla dalka. A navic mi dost vadi navysovani cen postupne kdy se nekdo registruje. Ale i tak je to IMM, takze kdyz vyjde cas a nekdo podrandi tak mozna bych to dal - potrebuju sehnat zadni dekl do Estata :). Jak jste na tom?

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 30. dub 2011 13:45 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
šetříme se na příští rok :bigups:
Zaslechl sem, že někteří pojedou, ale spíš jako dovolená se zastávkou na IMM

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 30. dub 2011 13:58 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Řelk bych ,že toto IMM je o cestě na tento sraz.Není nic hezčího než jezdit s Mini po Alpách.Silnice jsou naprosto špičkové a proto pozor na dodržování rychlistních limitů.Švýcarský policajt je neoblomný jak manželka při výplatě a jejich pokuty jsou na limitu našich průměrných platů :sibenice: Jinak v téhle době není problém na horském přejezdu zmizet ve sněhové vánici,ale to už tak nějak k tomu patří.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 12. kvě 2011 15:15 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. dub 2011 18:56
Příspěvky: 2
Ahojte. Idem na IMM, no nie zo Slovenska/Česka.
Ak sa niekto na IMM chystá, pošlite mi prosím správu tu na fóre... mám par otázok.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 25. kvě 2011 20:05 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. zář 2005 15:00
Příspěvky: 241
Bydliště: Wrocław
Cmelka píše:
Ahojte. Idem na IMM, no nie zo Slovenska/Česka.
Ak sa niekto na IMM chystá, pošlite mi prosím správu tu na fóre... mám par otázok.


Ahoj, my ideme z Polska cestu Dresden, Nurnberg, Ulm (nebo) Karlsruhe

_________________
Zdravim Vas Adam
sklad dílů pro Mini Classic a Land Rover
www.mini-land.pl


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 13. čer 2011 10:42 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. kvě 2008 13:33
Příspěvky: 55
Bydliště: Slaný
Při toulkách Švýcarskem byla jedna naše zastávka IMM 2011 - Switzerland , ale mám s tohoto srazu rozporuplné nálady .
Sraz užasně udělaný vše šlapalo jak švýcarské hodinky ,ale taky to bylo tak oceněné jako jednodenní náštevník jsme zaplatili nemalé vstupné ,ale s mojí vidinou výhodných nakupů jsem do toho šel.
ALE bud díky švýcarkému clu nebo auře dobrému výdělku jsem nic takového nenašel, ceny dílu a všeho okolo bylo nadcenněné oproti lonskemu IMM 2010 v Nemecku coz me musim rict dost zklamalo.
S čeho jsem byl nadšený byla spousta krásných aut a rozřízlý motor Mini v chodu s pomocí elektrického motůrku.
Tak jsem sic potěšen krásným prostředím a spoustu užasných Miniku opustili s ani dobrou ani špatnou náladou letošní IMM2011 a s toho dne jsem měl větší radost s naštěvy nedalekého HR Giger baru a muzea .

Pár fotek aspoń pro představu prostředí srazu


Přílohy:
IMM2011_5.JPG
IMM2011_5.JPG [ 66.58 KiB | Zobrazeno 8676 krát ]
IMM2011_4.JPG
IMM2011_4.JPG [ 75.69 KiB | Zobrazeno 8676 krát ]
IMM2011_3.JPG
IMM2011_3.JPG [ 72.01 KiB | Zobrazeno 8676 krát ]
IMM2011_2.JPG
IMM2011_2.JPG [ 46.06 KiB | Zobrazeno 8676 krát ]
IMM2011_1.JPG
IMM2011_1.JPG [ 67.08 KiB | Zobrazeno 8676 krát ]

_________________
Salz City Mini Crew
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 13. čer 2011 17:00 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Ten pick-up je nádhernej... po tom jsem hodně toužil, ale nevešel bych se :eh:

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 15. čer 2011 09:55 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2005 21:26
Příspěvky: 76
Bydliště: Brňany
O cestě na IMM2011 :)

Původně sem myslel že na IMM nepojedu. Pak když se sám příhlásil spolujezdec tak sem do toho šel. Bylo plno starostí s motorem, ale s pomocí kamarádů se to rozeběhlo. Když sem ve čtvtek ráno jel pro spolujezdce tak mi půl kilometru od něj odešel palec na rozdělovači. Než se zjistila závada tak ubíhal čas a plány šly do kytek. Ještě horší bylo že sem doted náhradní palec sebou nevozil a ani ho neměl doma. Děkuju Mírovi a Radkovi z Litoměřic že kvůli mně lítali a nakonec našli 2 funkční palce na starších motorech u nich v garáži.

Podařilo se a kolem 13hod ve čtvrtek miník najel v Lovosicích na dálnici směr Ruzyně-Rozvadov-Stuttgart. Ve Stuttgartu podle původního plánu sme chtěli vidět Muzeum Mercedesu a Porsche. Kvůli tomu palci nám už rozvrh moc nevycházel. Takže sme v kempu rozložili stan, a jeli do města na kukačku. Pivo nic moc..3 druhy a ani jedno nebylo dobrý.
V pátek dopo se stihli muzea. A sem za to fakt rád. Obě dvě jsou luxusní! Kolem 14hodin výjezd směr hranice a pak St.Stephan. Ještě v německu sme chytli ucpanou dálnici a popojížděli krokem XX kilometrů.Asi tak 100km od hranic konečně potkáváme starý mini, ale myslim že neměl namířeno naším směrem. Na hraních v pohodě, celníci tam nebyli ,a protože sem vignetu koupil už v říši dalo se projet bez zastavení. Po dálnici až do Bernu a potom začali pořádně Alpy. Krása. Tráva se zdála zelenější než u nás, krávy rozesetý po kopcích a sníh na vrcholech. Takovejch 30km od Zweisimmenu už bylo poznat že se blížíme. Na každym rohu mini :D Príjezd kolem 20hod. Hned za branou IMM sme potkali new mini z čr, jak sem pozdějš zjistil tak to taky bylo poslední mini od nás.
Pěkný bylo že každá země měla určenej plac kam zaparkovat a kde stanovat. Vyměřeno a ohraničeno úměrně počtu účastníků. Celý to bylo na letišti, takže místa dost. Nevim jaká byla účast, viděl sem nejvyšší číslo 17xx . Hajzlíků a umyvadel dostatek, jen ve špičce se čekalo. V pátek a sobotu déšť. Obchodů tam mohlo být asi 5 s dílama na mini, pak 2x hadry a tim to haslo. Nejlepší byla burza použitejch věcí, tam se dalo dobbře pořídit a hlavně za rozumnou částku, Věci ubývali takže to neustále doplňovali.

Účastnil sem se Mini-olympiády, ale povedla se mi jen 1 disciplína ze 4 takže bez většího úspěchu.
Soutěžilo se v - Posílání podložek na přesnost, kuželky kde se trefovalo 10“ kolem, hod klikovkou (jednou rukou), a hod pístu i s ojnicí na přesnost (cca na 15m)

V neděli ráno bylo v plánu jet k ženevskýmu jezeru a od něj domu. Protože sem měl slušně nakoupeno (pivo maj dobrý) tak se vstávání moc nepovedlo. K volantu sem se taky nehnal, naštěstí kolega byl v sobotu rozumější a odřídil to. Ze St.Stephanu to bylo asi 80km a cesta parádní. Už od rána pěkně svítilo a bylo teplo. Dojeli jsme do Montreax, kousek se vrátili na pláž a vykoupali se. Natankovat, u pumpy jídlo a domu. Ženevský jezero+okolí, to byl asi vrchol. Tam se mi líbilo nejvíc.
Cesta domu odsejpala, na hraních nám jenom zamávali a bez delších zastávek sme dorazili v pohodě domu.

Možná že sem ovlivněnej tim počasím, ale letošní IMM se mi nelíbilo jako to v německu. Ovšem Alpy, silnice a vše kolem… To je jinde. Kvůli tomu sem moc spokojenej s celou cestou.

Fotky mám, jen sem je ještě neviděl. Dám je pozdějš na rajče a odkaz připojim.



Protože mě všichni strašili s tim jak tam je draho tak přidám pár příkladů. Ceny v obchoďáku Aldi ve Zweisimmenu byli u něčeho 2-3x vyšší než v čr. Vzhledem k oblasti mi to nepřijde zas tak napálený.

Ceny:
Registrace: 60€/osobu
Benzin – 1,720CHF (pod 35Kč) u nás 36,90Kč…
Pivo v areálu IMM – 4 CHF za 0,4 l
Jídlo v areálu – 6CHF za bratvurst s chlebem a měli tam něco za 14CHF, raclette za 6,50CHF, byly taky stravenky a docela to šlo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 10. črc 2011 21:27 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2005 21:26
Příspěvky: 76
Bydliště: Brňany
Slíbený fotky

http://minisever.rajce.idnes.cz/IMM2011/#

na začátku jsou muzea, koho to nebere tak IMM je od fotky DSC_1680

PS: 343 fotek, chvilku to zabere:)


Přílohy:
mini.jpg
mini.jpg [ 61.26 KiB | Zobrazeno 8342 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 10. črc 2011 22:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím tě draku,
...neskutečný fotky, obě Musea byly lahůdka a za ostatní fotky velká pochvala, pěkně representuješ v tom širým světě jen co je pravda. Díky, bylo moc fajn se někam mrknout i když jen s čajíkem u kompu. Palec nahoru. Měj se faj chlape a určitě se uvidíme na Chovavaru. By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: IMM 2011
PříspěvekNapsal: 12. črc 2011 14:53 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2005 21:26
Příspěvky: 76
Bydliště: Brňany
To sem rád že se líbí :wink:

Jozzy, Chodovar s lítostí vynechám. Neni to poslední sraz sezony a já určitě na nějakej ještě pojedu :D :!:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz