Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Téma uzamknuto

Re: Mini Race Day 2012

03. črc 2012 00:42

vše v pořádku, vše jak má být:) Děkuji!

Re: Mini Race Day 2012

03. črc 2012 01:59

Zdravím všechny není pozdě na na registraci? Rad bych dorazil ale zatím nevím jestli mini bude do akce v provozu :(

Re: Mini Race Day 2012

03. črc 2012 06:44

Ahoj, začíná být dost pozdě, co nevidět bude konec, kapacita je naplněna.
Je řekl bych poslední den na rozhodnutí.
Však můžeš jezdit odpoledne, jsou jízdy pro diváky po 15 h (za poplatek), no ale to je neměřený trenink.

Re: Mini Race Day 2012

03. črc 2012 14:05

Tak registrován snad platba dorazí včas a mini bude pojizdnej, nejede někdo z okolí Trutnova?

Re: Mini Race Day 2012

06. črc 2012 10:06

vážení a drazí zpřátelení lidé okolo Miniaut mám děsnou prosbu na někoho kdo bydlí buď přímo v Mýtě anebo hned někde vedle.Potřeboval po závodech a vyhlášení ustájit Tuleně někde za plotem nebo aspoň u domu.Do druhého dne b-cuz budu muset pak pokračovat dále ke slovenským hranicím kde pak večer hraju s kapelou...
samozřejmě parkovné neni asi problém pokud by šlo o nějakou tu lahvinku :)

Re: Mini Race Day 2012

06. črc 2012 11:51

Zdar, hele myslim že ti ho určitě nechaj v tom kempu kde se bude od pátku, to je jedna věc ... no a kdyžtak já tam pojedu s plaťákem ... tak kdyby se vešli dvě mini za sebe tak ti ho můžu břiblížit na Kladno a dát za plot k sobě ... ale jak říkám pokud se to tam vejde :-D

Re: Mini Race Day 2012

06. črc 2012 12:27

ted jsem koukal na fotku kde mám mini na platáku a asi to spíš vidím na ten kemp :-D ikdyž ... muselo by se to vyzkoušet :-D

Re: Mini Race Day 2012

06. črc 2012 13:03

v kempu je to možnost to je pravda a nebo v nejhoršim to zkusim dát před místní fízlárnu...určitě tam bude nějaká a já mám všecko vpořádku...

Re: Mini Race Day 2012

06. črc 2012 13:30

Vysoké Mýto není žádný zapadákov :lol: Viděl jsem tam i podstatně lepší káry stát bez dorozu :biggrin:

Re: Mini Race Day 2012

06. črc 2012 14:26

Mekk:nezlob se nejde mi o fin.hodnotu vozu...malýho brášku bys taky nechal stát někde v cizím městě přes noc?já do toho cpu všecko co mám,vydělám(není toho mnoho pravda :)) a nedávno mě kůli tomu odešla i žena takže klasika učebnice...mám auta radši než lidi prostě.

PS:v žádném případě si nemyslim že jedu do nějakýho zapadákova to bych si ani nedovolil tady na foru říct něco takového.

Re: Mini Race Day 2012

06. črc 2012 23:51

tuleň píše:Mekk:nezlob se nejde mi o fin.hodnotu vozu...malýho brášku bys taky nechal stát někde v cizím městě přes noc?já do toho cpu všecko co mám,vydělám(není toho mnoho pravda :)) a nedávno mě kůli tomu odešla i žena takže klasika učebnice...mám auta radši než lidi prostě.

PS:v žádném případě si nemyslim že jedu do nějakýho zapadákova to bych si ani nedovolil tady na foru říct něco takového.

hehe to sem na tom uplně stejně, až na tu ženu teda. zatim:)

Re: Mini Race Day 2012

07. črc 2012 12:23

Je povolen vjezd doprovodným vozidlum?

Re: Mini Race Day 2012

07. črc 2012 14:38

Co si představuješ pod pojmem doprovodné vozidlo?
Vjezd doprovodným vozidlům je povolen.

Děkuji Pepanovi za otázku, dovolím si k tomu napsat více:

Věc se má tak, že všechny vozidla, která jedou do depa, musí projet přes závodní dráhu.
To samozřejmě není problém ráno a v podvečer, kdy všichni víceméně současně najedou a odjedou.
Značné komplikace to ale představuje přes den, kdy na trati probíhají jízdy je NUTNÉ pro každý vjezd či výjezd jakéhokoli vozidla zastavit provoz na trati!

Proto prosím všechny kdo do depa autem nemusí a neplánují tam být od začátku do konce aby do areálu ani nenajížděli.

Je dostatek parkovacích míst před bránou a pár i hned za bránou (také nedoporučuji - musí Vám někdo bránu otevřít tzn. třeba odejít od časomíry = přerušení jízd).

Re: Mini Race Day 2012

17. črc 2012 15:43

otazka do plena:

pridu aj clenovia klubu Namrdracing ?

Uz sa tesim ako sa znova namazeme :D

Re: Mini Race Day 2012

17. črc 2012 15:55

to zoch: tak doufáme, že jsi přes zimu potrénoval a letos nás "neopustíš" tak brzo jako loni... máme více nálepek!

musím poupravit, že většího fanouška NR jsem už dloho nepotkal... s vypětím všech sil volat "eeeeNN......eeeeeeRR! a pak upadkout do "komatu" se cení nejvíce!!!

p.s. boostuj a trub! NR!!!

Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
Naposledy upravil Luban dne 17. črc 2012 16:45, celkově upraveno 1

Re: Mini Race Day 2012

17. črc 2012 15:57

...a více peřin na spaní taky nebude škodit Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

Re: Mini Race Day 2012

17. črc 2012 16:31

... tak určitěééé :banana:

Re: Mini Race Day 2012

17. črc 2012 16:52

tento rok vezem vaznou posilu
nebudete stacit!
tym sem si jisty; a pak gbelik na bliti uz taky znam
:D haha

Re: Mini Race Day 2012

18. črc 2012 10:59

Kdo se zúčastní v kempu v Litomyšli páteční warm-up párty? dejte vědět ať máme přehled kolik nás tam bude.. a kdo bere gril? Kultovní NR gril se letos nezúčastní.. vyžádala si ho na výstavu Národní galerie do expozice moderního užitného umění.. :-) může někdo z přítomných vzít nějaký větší gril anebo to nahoníme společnýma silama na 2-3 malých?

účastníci:
Minitom+Lenka (Sever-NR)
Jirka Novák (Sever)
Čefo (NR)
Ondra+Martina (NR)
Žigi+Ivanka (NR)
Colic+Miloš
Oté+Evička (MFC-NR)
Murphy+Monika (MFC)
Radek Bursík+Martina
Worry+nefousatá Terka (HMF)
Strýček Pompo (HMF)
Zoch +1

předpokládaný příjezd a zabydlení v odpoledních/podvečerních hodinách

Re: Mini Race Day 2012

18. črc 2012 11:03

Ondro napiš mi tam ještě jednu osobu beru si sebou Miloše kolegu s práce :-) (mechanik)
Téma uzamknuto