Logo
Právě je 28. bře 2024 20:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 02. pro 2012 17:14 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
No připravuješ pěknej výlet, držím palce ať se nic nevysere.
A to množství sudů v garáži je taky OK :-)
Bych si nějakej vzal na tu zahrádku.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 05. pro 2012 10:30 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
jaxi z důvodu nedastaku místa montuju všecko v práci...jsem skladnik ve staráči :D

_________________
Ride or Die


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 12. pro 2012 21:10 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
Píše se 17.11. je státní svátek a já přecházím v práci z místa na místo a něco jako by mě šimralo vzadu na krku.
Takový ten divný pocit kdy si nejste úplně jisti jestli jste nezapomněli na něco důležitého či nějaký sraz anebo
jestli to náhodou není hlad.NE nebyl to mě svrběly dlaně a touha po zhltnutí nějakých zimních kilometrů navíc.Již delší
dobu laboruji s myšlenkou na nějakou zimní výpravu ať už oficielního podniku jako amatér anebo jen tak jako
adventurista.Podívat se do krajin kde se člověk normálně nedostane a jelikož nedávno začal mediální humbuk
kolem nadcházející Rally Monte Carlo a jelikož mi zbylo pár dnů dovolené volba padla na Monaco.
Zprvu jsem ani netušil kudy,že ona trasa rally vede,ale po prostudování wikipedie a různých materiálů dostupných na googlu
se mi za pomoci mého stálého navigátora ze srazů podařilo určit azimut a pár průjezdních bodů.Ještě než se dostanu k
odjezdu samému je nutno představit posádku naší vánoční jízdy,kterou jsem si pro sebe hrdě nazval Pistons In Blizzard.
Takže pěkně od začátku
Vozidlo:Tuleň-Austin Mini 998ccm carb. 1990'r.v. nájezd v km?kdoví...
Pilot:Tomáš Punkáč Cidlík r.v.78' povoláním pivník toho času abstinent
Co-Pilot a navigátorka:Kateřina "nosím podpatky a co" Pokorná r.v. neuvádí

Datum odjezdu jsme zvolili na 21.12.12 ve 21:12,12s a to z BarClubu PitStop, aby to mělo nějaký ten styl.
Použité vybavení:Stan,spacáky do mrazu, alu.thermo deky, lopatka, sekerka, plynový vařič,start.kabely,kladivo,drát,rozmrazovač ve spreji,přenosný plynový hořák-autogen,gola-sada,několik kondomů,pumpička,dot3 brzdovka, litr oleje,rezervní zimně obuté kolo R12‘,řetězy,hever,stranové klíče 6-17,teleskop na kola,2xpřídavné dálkové světlo,lampička,střešní nosič z Trabantu a bedýnka těch nejnutnějších náhr.dílů kterou mi sebou zapůjčil
Martin Voráč z OLD GARAGE.díky!

Tak máme 13.12.12‘ do odjezdu sotva pár dní a zatím se na Tuleňovi povedlo rozchodit komplet brzdy a to hlavně díky Jozzymu a Ladrošovi z Loun kluci paráda!Rozsvítit horní lampy a zadní mlhovku,která pro jistotu chyběla úplně a za to musím poděkovat Kryštofu Skácelovi alias Mongol dvě čili navigátor srazový a na Mongolsko 2015.Co je ale horší zjištění,že Tuleňovi teče voda odkudsi a většina motorového prostoru je pokryta antifreezovou směsí…safra.proběhl rychlý tel.do Old Garage….dobrý dobrý ráno doraž. Uf
Jo už jsem říkal, že ráno jsem zjistil, že datum respirace mého občanského tudíž cestovního dokladu zní 18.12.12 :D :D :D tak dost pro dnešek.…


16.12.12‘  začíná to být více či méně úsměvné.Odjezd téměř za dveřmi a náš vůz tedy Tuleň jako by vytušil,že se něco chystá a tak dává z plna hrdla vědět,že to nebude jen tak a že musíme toho vyměnit mnohem více po sezóně než jsme si zprvu mysleli.Jen co za mnou zaklaply vrata Old Garage začal se na křižovatce ozývat velmi nepříjemný až pištivý zvuk z pod kapoty.hm že by spojka…dooobrý 
Říkám si,ale všecko zlé je nakonec k něčemu dobré a než jet do hor s načnutou spojkou to radši sedět doma u kamen.Nechci riskovat zbytečně více než je třeba.Naštěstí se obavy nepotvrdily a onen pištivý zvuk jsme zjistili,že vydává klínový řemen,který mezi tím přestal být zvlhčován antifreezem.Takže super snadná oprava a hlavně levná,protože jaxi náš rozpočet je už tak tak našponovaný. V sobotu v práci nebylo moc do čeho píchnout a tak jsem věnoval čas utěsnění všech možných a někdy i dost nemožných otvorů ze spodní strany vozidla abychom nemuseli cestovat v rybářských holinkách.takže pod koberce igelit trochu stříbrné gafy a pod přední grill přišel plastový kryt z reklamního poutače Staropramen.
Dneska dám dobýt baterku a naučím se nasazovat řetězy abych zbytečně někde nemrznul a ještě si uříznul ostudu.Turistice zdar a Adventuristice zvláště.TRT



22.12.12’START : půl šesté ráno zvoní budík.Tuleň už je z půlky naložen ze včera dobrý klid.Mám čas v pohodě na kafíčko a ještě jednou překontrolovat zdali mám vše potřebné včetně narychlo získaného i když draze brand new Passportu.
Poslední kontrola utažení kurty na střeše vozu a frčim pro Káču.Dopředu vím,že nerada brzy vstává a tak se oplácávám po ránu dobrou náladou abych ji nějak nestresoval a vyjeli jsme jak se patří dobře naladěni na nadcházející dobrodružství.
Kačka překvapivě už v tuhle dobu oblečená namalovaná a přichází mi vstříc s čajem v ruce.Lepší start si snad neumím představit. Na pumpě kupujeme dálnici a frčíme si to s plnou nádrží Shell benoše na Rozvadov.

Shell jsem zmínil záměrně vzhledem k tomu že na něj Tulda jezdí opravdu o poznání lépe než na jiné značky.A to musím říct že po cestě jsme snad ještě jednou natankoval takhle dobrej benzin.
Průjezd Německem po dálnici vzhledem k tomu,že jsme byli na úplném začátku naší cesty a nevěděli dopředu jak to bude vypadat v kopcích a jestli se nějak více nezpozdíme oproti časovému plánu.Tudíž prvních sedm set kilometrů proběhlo sice méně zábavných za to v naprostém klidu a pohodě.K večeru jsme se začli blížit Rakouským hranicím a viděli v dálce první kopečky se sněhovou čepičkou. Zkoušeli je fotit ale byli tak daleko,že naše chytrá technika to nedokázala zaznamenat. Ani si nevzpomenu kdy jsem byl naposled v horách a ještě k tomu takhle vysoko.Probíhá mi hlavou mezi tím co se pomalu stmívá a mi přejíždíme Německo/Rakouské hranice.Po pár kilometrech vidíme ceduli s nápisem Museum Rolls Royce…říkám si to bude asi zajímavé pokoukání.Nicméně vjíždíme do menšího městečka FeldKirche kde Kačenka předem zamluvila spaní.Hotel Jugendherberge za 42E se snídaní pro oba…paráda.
Večer při poradě u mapy s místním recepčním resp.majitelem hostelu zjišťujeme,že v horách to nebude legrace,že cesty se uzavírají různě podle toho jaké je nahoře počasí a že taky možná pofrčíme dál po dálnici což nás míně zasmušilo a tak jsme šli raději spát.

23.12.12’Přejzd do CH : Ráno je nádherné počasí zima ale slunko a do Švýcarska sotva pár metrů.Nastavujeme navigaci, ano máme sebou navigaci přiznávám :D ale spíše se držíme vlastního rozumu a papírové mapy. Na vynechat dálnice zpoplatněné úseky a naopak jízdu po nezpevněných silnicích. Jedem směrem na Chur Švýcarsko. Cestou jedem pár kilometrů i přes Lichtenštejnsko, kde je opravdu nádherně a cestou už začínáme potkávat více než méně auta s náhonem všech kol  .Vjíždíme do Švajcu a po kratičké zastávce u místního MINI hausu a kafíčku v Best Western hotelu míjíme ceduli s nápisem horská cesta otevřena. Spadl nám ohromný kámen ze srdce. Nabíráme směr Svatý Mořic a mydlíme si to pěkně na dvojáka serpentinami vzhůru nad mraky. Cesta výborně uklizená posypaná tudíž spíše mokrá. Kolem jezdí místňáci v sedmičkách bávech se zadním náhonem takovým stylem, že si říkám ten musí v další zatáčce vyleťet, ale ne jsou bravůrní řidiči zvyklí na nepřízeň počasí, takže se tiše učím od ostatních jak jezdit v tomto kraji. Ta vysokohorská scenerie se nedá slovy jen tak popsat takže jsme pořídili pár záběrů na telefon a kameru při menší zastávce asi ve dvou tisících, když už Tuleňovi po hodině a půl jízdy s plnou polní na zádech na dvojku místy jedničku do kopce bylo horko.

Dáváme čaj a pár vět s posádkou místního Mini Countryman a míříme dál směr hory a pak Itálie. Míjíme odbočku na Svatý Mořic a sjíždíme kolem Lago-Di Como na Italskou stranu a hranice. Zatím všecko v nejlepším pořádku a tak beru za vděk malou zajížďku na závodní okruh v Monze. Při příjezdu zjišťujeme,že okruh je otevřen a že za 45E je možno se i povozit ve svém touring car…nicméně s plnou náloží a tolik km od domova se nám nechce riskovat poruchu a po krátké prohlídce pad-docku zpoza oken vozu mizíme směr Miláno.

Miláno: grrrr: Věděl jsem,že to tam s dopravní situací nebude snadné, ale to co jsem viděl jsem už opravdu dlouho nezažil a místy snad nikdy. Čtyři punta ve dvou pruzích a k tomu pár skůtru to je normálka odbočovat na červenou pohoda…nemyslim vpravo na červenou jako v německu, když nic nejede…heh myslím doleva přes dva protijedoucí pruhy :D ?! WTF ?
Nic pohoda prohrkali jsme centrem na jedničku a po krátkém kafíčku v Pavia jsme nastoupili dlouhou a strastiplnou cestu Italským venkovem. Říkal jsem si,že to už je trénink na Mongol Rally protože to se nevidí jen tak.Itálie je země vesměs ošklivá nic moc k vidění pro petrolheda krom tedy musea fiatu a galerie Bugatti, které, ale byly už v tuhle roční dobu pro návštěvníky uzavřeny.



Genova : Navigace v Itálii nerespektuje základní úkony, neustále se Vás snaží vést těmi nejhoršími cestami hlavně ne po něčem co alespoň chvíli jede bez kruhových objezdů. S blížícím se Janovem se začal měnit i krajina a tvar silnice a i přes únavu po zhruba 12hodinách za volantem MINI se nám začala roztahovat ústa sama od sebe a nálada nabírala opět optimismu.
Po nějakých 5ooKm od posledního tankování jsem si začal říkat vzhledem k nefungujícímu palivoměru, že bych měl možná dolít z 2ol kanistru co máme sebou na střeše, abych případně někde nezůstal stát po tmě či uprostřed křižovatky a jen co jsem odbočil na parkoviště tak Tuleň zhasnul. No štígro jak blázen :D
Dáváme kafíčko dolíváme celou dvacku a míříme po pobřeží směr Francie je to nějakých 2ooKm po rychlostní silnici, ale vzhledem k únavě nám to ani zase tak moc nevadí a těšíme se na sprchu a pohodlnou postýlku. Na této trase taky se musím přiznat proběhla za celou cestu jediná neverbální přestřelka s řidičem kamionu, který nedbal absolutně toho, že jeho silné lampy jsou přesně ve výšce mého zadního okna a rozsvítil mě dálkami jako vánoční stromeček. Což mělo ještě dohru na mýtné bráně ale nic velkého jen prostředníčky a jelo se dál. Za pár chvilek už přejíždíme Francouzské hranice a je to co by kamenem do Nice naší další cílové destinace. Druhý den suma sumárum patnáct hodin za volantem 8ooKm najetých velmi zábavné, ale taky úmorné cesty.

Poté co navigace prohlásila, že jsme v místě určení po pravé straně a po patnácti hodinách v autě, značně unaveni jsme viděli luxusně rozsvícený hotel Carlton. Přiznám se, že jsem dovnitř vstupovala se smíšenými pocity, jakože naše rezervace už nebude platná, vzhledem k tomu, že bylo 23 hodin nebo že si snad dělám srandu za tyhle peníze. Ale booking funguje dokonale. Recepční mi sdělil, že je všechno v pořádku, cena je potvrzena tedy 18 E za noc, cože v NICE?? A že nechce jediný doklad. Na otázku parkování mi bylo řečeno, že můžeme parkovat buď na ulici, kde se vzhledem k nastávajícímu štědrému dni neplatí hodinové parkoviště a není se čeho obávat nebo před hotelem za 19 E, bylo rozhodnuto. Auto zůstane na ulici . Ráno jsme jej našli pod zpola sundanou plachtou. Buď zvědavci nebo i zvědaví policisté. .. nic co by nebylo běžné po celou dobu cesty.(v závěru mě napadlo jestli se nedívali zdali nejde o bombu.auto pod plachtou tady neznají )

Ráno nás vzbudili v protějším parku rackové, na pohled vycházejícího slunce nad palmovým parkem a následná káva na promenádě u moře bychom si zvykli velice rychle. Pak už jsme směřovali k našemu cíli: Monte Carlo.

24.12.12‘ MONACO: Nice je 12 km od MC a jízda po pobřeží je nádherná. Při samotném průjezdu do MC jsme nevěděli na co koukat dřív. A když jsme projeli závodní okruh, tak náš zdravý rozum vzal konečně za své a zmizel pod modrou oblohou a třpytícím se mořem v přístavu. Což mělo za následek, že jsme zaparkovali na hlavní třídě přímo v přístavu a zcela po Pražsku odešli od vozu, aniž by nám došlo, že parkoviště je placené…dopadlo to dobře a žádná pokuta se nekonala.

V MC bylo 17 až 20 stupňů a cesta na knížecí zámek vedla přes park až jsme si připadali jako v botanické zahradě, velmi málo skutečností připomínalo, že jsou vánoce a štědrý den. Francouzská vánoční specialita jsou zřejmě ústřice, jejichž pouliční prodej je doslova na každém rohu. Celá rodina se sejde na vánočním trhu nebo na stojáka kolem stánku s ústřicemi, k tomu zvládnou 2-3 lahvinky vínečka, prostě pohodička.

pár fotografií se slavnými závodníky – všichni měli kamenné obličeje a to i když viděli tuleňe

V MC potkáte spoustu krásných vozů od Ferrari po Rolls Royce ale turisté a možná hlavně místní si fotili jen a jen Tuleně 

Nad MC najdete nádherné zatáčky všech možných tvarů kdy jedete nad mořem v mírných horách.Je to spíše taková autodráha.

Večerní procházka ve vánočním Nice byla kouzelná. Obří ruské kolo nám ukázalo směr kterým jsme se chtěli vydat, ale možná pod náporem světel a vánočních trhů jsme se pak vydali zcela na opačnou stranu. Ano, tedy ne že bychom bloudili s autem, ale v večer v Nice jsme se ztratili dokonale. 

25.12.12‘ Odjezd: Jakmile zvolíte odjezd z Nice po normální silnici číslo xx a nikoliv po pobřeží či dálnici, se během 30-ti kilometrů dostanete do hor kde jedna scenérie střídá druhou. Během půl hodiny od moře vystoupáte serpentinami do výšky 1000 – 1200 metrů a pak to je jedna zatáčka za druhou.

Benzínová pumpa před francouzsko italskými hranicemi byla vynikající. Příjemný starší pán nespustil z Tuldy oči a jeden Ital, který se strašně chtěl bavit s Tomášem o tom co a jak, ale bohužel jako každý jiný Ital neuměl anglicky, tak zůstalo u posunků - mezinárodní řeči. A když se dozvěděl, že trasa vedla Praha – MC – Praha čili cca 3000 km mysleli jsme, že neodjede jak byl nadšený a poskakoval kolem auta. Ostatně takovýchto reakcí bylo po cestě spousta. O pár kilometrů později u kyvadlového tunelu zase jeden chlapík z Monaca vysvětloval své ženě, „že i v tomhle se dá cestovat a nemusí mít SUV Audi a určitě je to větší legrace, a dokonce mají samolepky, cože?!“

Za tunelem se změnilo počasí ze slunečného na něco šedého mokrého a studeného. Nelíbilo se to nikomu z nás. A čekal nás průjezd zase příšernou Itálií.Kde jsme pro nepřízeň počasí viditelnost asi 5om se zhoršujícím se deštěm měnícím se ve sníh a to po celém území volili průjezd po dálnici kde taky byly jedině otevřené benzínky. Když jsem se ptala, jestli pojedeme v této zemi ještě cca 60 km nebo přímý průjezd do kopců Švýcarska, bylo rozhodnuto. Z Itálie co nejrychleji pryč.

Konečně jsme dostáli hrdě názvu naší vánoční Pistons in Blizzard výpravy.Počasí se neumoudřovalo spíše naopak.S přibývajícími metry co do výšky a kilometry co do dálky začínala být už tma a při průjezdu nad mraky Švýcarských Alp se viditelnost snížila třeba i jen na dva metry.To trvalo chvilku a pak už jsme mohli konečně rozsvítit Tuldu naplno tedy i se střešními světlomety.NÁDHERA!!!celý den jsem tak dobře neviděl :D Nicméně jsme zkusili sjezd z rychlostky a snažili se použít o mnoho menší zato mnohem nakroucenější komunikaci.NE!nešlo to.
Po ujetí pouhých metrů po sjezdu jsem to otočil se slovy nejsme přeci sebevrazi a domů je daleko a vrátil se zpět na pohodlnou a po chvíli již také spíše suchou rychlostní komunikaci.
V pohodě jsme do jeli zpět do hostelu Jugendherberge kde jsme spali již první noc a po krátkém rozhovoru s manželkou majitele o naší výpravě zdali byla úspěšná několika cigaretách a sklence vína,jsme zalehli a usnuli jak zabití.(víno pila jen Kačka )

26.12.12‘ Domů do Prahy do Podolí do Lékárny …. :D doprdele nesvítí to a ani to nestartuje!!!!

Po včerejším průjezdu vlhkou Itálií a Švýcarskem jsme si udělali klidné ráno v Rakousku v pohodě se nasnídali a nijak zvlášť s ničím nespěchali.
Po příchodu k vozu což dělalo nějakých 12:00 hodin tedy pravé poledne jsem za zvuku zvonu z místního kostela zjistil že Tulda svítí jen na jedno očičko a jal se měnit žárovku H4.Což bohužel nemělp kýžený efekt a stále se nic nedělo…po chvilce uvažování a jelikož nejsem v žádném případě elektrikář jsem jal kontrolovat pojistky,konektory,kabely…všecko vlhké.dobře začneme vysoušet hadříkem jak to jen půjde.Začíná znovu pršet a Tuleň už ani nestartuje.Polívá mě horko a vkrádají se myšlenky na další noc v hotelu.
Dobré.Byla to hlavní kostka pod spínačkou.jak jsem lezl po kabelech tak jsem s ní nějak pohnul a nekontaktila.Takže sice pořád na jedno očko,ale kupředu směr home.Nechce se nám platit pouhých jedenáct km Rakouské dálnice a tak jedem chvilku přes malebné vesničky a vjíždíme zpět do Němec kde se přes den nemusí svítit a tak jedem v naprostém klidu na zhasnuto a kupodivu nejsme vůbec nejpomalejší auto.Cestou předjíždíme všecky možné značky aut prostě Tuleň si to maže jak po másle a já asi taky proto že posledních 7ooKm mi připadá jakože je to za rohem mám nohu jak z ocele a šlapu na plyn nehledě nefungujícího palivoměru. :D Což mělo za následek,že ve stoupání za Berounem 2Km před pumpou v Rudné se přelili poslední kapky v nádrži a konec ticho prostě to chcíplo.
Po několika nevybíravých výrazech a významnému pohledu směrem vzhůru k obloze.Jsem usoudil,že jsem debil a špatně si to vyměřil,když jsem na to tolik šlapal.No nezbývalo než hezky šupky dupky v děšti jak blázen s kanystrem v ruce a svítivé vestě si dojít ony dva km a vzít trošku paliva.U čehož mě nachytala dálniční hlídka v Passatu se slovy ten Morris je váš?Znovu mě polilo horko nesmíte se na mě zlobit,ale já mám už tak děsivé příhody s Policií v našem státě,že se mi podlamují kolena jen zahlédnu maják v zrcátku.No jelikož nebl okolo nikdo na koho bych to svedl přiznal jsem,že vůz jsem tam odstavil já a že mi,ale pouze došel benzin a jinak že je vše v pořádku.Pojďte mi vás svezeme.Začal jsem si rozepínat bundu protože horkem jsem ani nedýchal.Tak jo dík to budete hodní a nastupuji do vyvoněné káry kontrolujíce uzávěr kanystru abych nedejbůh znečistil koženkové sedalo ve státem spravovaném voze.
Hoši ale vám to jede…hlásím po chvilce zaražen do sedačky s benošem v klíně.A pomalu se uvolňuji v příjemném rozhovoru o veteránech o Tuleňovi apod…Nakonec vše dobře dopadlo auto chytlo na první škrtnutí ještě jsem poděkoval a hlídka mě doprovodila až na sjezd z dálnice.
No a rychlý čaj vyložení v Praze to už popisovat nemusim…Všecko dopadlo lépe než jsem čekal i když musím říct na závěr,že jsme měli více štěstí než rozumu,ale rozhodně jestli se příští rok nějak dobře zadaří rád bych něco takového zopakoval.Tuleň,Punker a Káča všem krásný Nový Rok a spoustu šťastně najetých kilometrů!!!! Mějte se.

_________________
Ride or Die


Naposledy upravil tuleň dne 30. pro 2012 16:16, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 13. pro 2012 10:44 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Nevím jestli jsem se nepřehlédl,ale nemáš tam sněhové řetězy.Na dost silnicích v Alpách jsou poviné.Poslední věc kterou by jsi si přál je narazit na nasraného rakouského policajta.To je potom zážitek na celý život,hlavně ten finanční.Držím Ti palce,protože taková cesta v tomto ročním období to chce větší srdce než mozek,ale odvážným osud přeje.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 13. pro 2012 17:57 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
řetězy máme sebou...víme o povinosti je vozit díky.

_________________
Ride or Die


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 22. pro 2012 14:48 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. říj 2010 11:53
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Pár foto z odjezdu Tomáše a Tuleňě.

http://hanso1606.rajce.idnes.cz/Hrabe_Monte_Tulen

_________________
MINICOOPERATION


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 22. pro 2012 15:26 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Takže si to stihnul :bigups: , neskutečný co ty za jeden den stihneš :pray:
Pankáčovi Thomasovi držím pěsti a těším na videa-fotky a především osobní report z tohodle nevšedního počinu, Drž se Draku a zlom vaz :wink: . Josef

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 00:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
tak málá ochutnávečka než vyselektuju rajče...Výlet do Monaca


Přílohy:
20121224_150749.jpg
20121224_150749.jpg [ 198.55 KiB | Zobrazeno 12558 krát ]
20121224_132048.jpg
20121224_132048.jpg [ 102.53 KiB | Zobrazeno 12558 krát ]
20121224_125405.jpg
20121224_125405.jpg [ 199.91 KiB | Zobrazeno 12558 krát ]

_________________
Ride or Die
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 12:52 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
tak jsem naládoval rajče...jsou i popisky tak snad to někoho potěší

http://monsterdj.rajce.idnes.cz/Pistons_In_Blizzard-Vanocni_MINI_Adventura/

_________________
Ride or Die


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 13:33 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 30. srp 2011 13:34
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha
Potěšilo, fakt krásná vánoční výprava! :rock:

_________________
xxx


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 14:07 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. lis 2007 22:49
Příspěvky: 437
Bydliště: nyrany
paradni fotky,zavidim,ale snad se tam dostanu v kvetnu :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 14:22 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
tomino super! :bigups:

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 17:48 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
No je to nádhera, krásné pokoukáníčko. Hlavně že jste si to užili a miník to zvládl.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 20:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. říj 2010 11:53
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
:bomb: :bigups: krásný.

_________________
MINICOOPERATION


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 22:20 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. črc 2008 10:41
Příspěvky: 236
Bydliště: Praha
Congrat bro. Respekt tvému tripu :bigups:

_________________
www.autoservis24.eu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 28. pro 2012 22:31 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. kvě 2007 13:33
Příspěvky: 261
Bydliště: Bdeněves
:bigups: R E S P E K T :bigups:

_________________
... malé auto s velkým srdcem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 29. pro 2012 00:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. led 2012 19:43
Příspěvky: 43
Bydliště: Modřejovice 71
Borec nakonec.Držel jsem Ti palce,at to dokážeš-a VYŠLO TO.Vyprávění tě nemine :lol: Zdar a sílu Juráš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 29. pro 2012 09:45 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
všem hrozně děkujem za přízeň.vyprávění bude to je jasné :) zatim sepisuju road book a dávám ho ke kontrole Kateřině takže je to sice delší ale bude tam všecko snad...Taky už jsem udělal 4záběry do traileru který dám na youtube a jak bude hotový celý video udělám promítačku v PitStopu.Po té dám samozřejmě zase na yt pro mimopražské...ještě jednou díky autoturistice zdar

_________________
Ride or Die


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 29. pro 2012 10:39 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
Tak musim přiznat že sem uplně nečekal že by tuleň vydržel po předešlích srazech a akcích, ale očividně v sobě má víc než jen litrovej motor:) A už teď je jasný že Mongol rally nezůstane jen myšlenkou :bigups:
mazec!

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tuleň v Alpách
PříspěvekNapsal: 30. pro 2012 16:19 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. zář 2010 09:40
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha
Tak hotovo dopsáno o pár příspěvků výše je dopsaný road book je to spíše román takže na dlouhé zimní večery... Dík ještě jednou všem za pomoc bez které bychom snad ani neodjeli a ani nedojeli...díky

a krátký nákus videa:
http://www.youtube.com/watch?v=kBeRN_cS858


_________________
Ride or Die


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz