Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

III. On The Road aneb sraz sevoromoraváků

05. dub 2006 11:13

Tak je to tu.
29.4.06 v 10 hodin v Místku u Tesca sraz a následně odjezd na soutěžní odpoledne.
Co se týče pravidelných účastníků s těmi počítám na 100%, a další zájemci nechť mi potvdí účast na e-mail: mawy@post.cz
PS: Ondra má účast povinnou
Přílohy
III_OnTheRoad.jpg
III_OnTheRoad.jpg (86.9 KiB) Zobrazeno 4050 krát

26. dub 2006 15:07

No jasně.. pokud mě v práci nepřipoutají k počítači, tak se milerád opět zúčastním.. jde mi přece i o obhajobu vítězství v minulé Minirally.. ten putovní modýlek co jsem ti vrátil mi teď chybí a chci ho zpět :lol:
jinak snad moc neprozradím, když povím, že letos je akce ještě zajímavější a projížďka po Beskydech bude stát opravdu za to a vypadá to, že i účast bude vyšší.. Snad nám počasí bude přát a sluníčko se na nás bude skrz okna pěkně usmívat.. Doufejme, že sníh a potřeba horkého čaje jako v říjnu už nehrozí.. zatím to vypadá na pěknou opalovačku a nějaké pěkně studený drink či zmrzlinový pohár..
takže kdo momentálně strádá nedostatkem Mini srazů a má to k F-M v přijatelné vzdálenosti, nechť se v tu sobotu v 10h dostaví na seřadiště vozů, které je pro lepší orientaci na parkoviště u Tesca. Odtamtud se rozjedem podle itineráře na společnou vyjížďku.

26. dub 2006 22:08

jak já bych jel :cry: ale jeste nemam cim a navic sem v SO v praglu takze nedorazim ani na cumendu...to je pech, jinak at vyjde slunicko a nezradi vas auticko :shock: :D

30. dub 2006 17:07

tak co severomoraváci, jelikož mini je stále ve výstavbě byla má účast pouze z říše fantasy, ale zajímalo mě zdali jste se vůbec sešli a jak nakonec celá akce dopadla

02. kvě 2006 22:44

čaj, tak jak to dopadlo? sou nejake fota???? :shock:

03. kvě 2006 09:04

Omlouvám se za pozdní reportáž z víkendového "On the Road III.", ale můj přístup na net je v poslední době hodně nepravidelný.. :? snad Vám to alespoň z části vynahradím dnešním příspěvkem.
Jak všichni dobře víte, tak počasí celý minulý týden (kdy je většina z nás připoutána v práci) bylo krásné až nádherné..a horšilo se vždy až po pracovní době, kdy nám trochu sprchlo.. Nebyl proto důvod se domnívat, proč by to zrovna v sobotu (na kterou byla naplánovaná už třetí akce tohoto druhu pro severomoravské majitele Mini + všechny příchozí) tak proč by zrovna tuto sobotu se mělo počasí vrátit zase o půl roku zpátky.. Opravdu nebýt pokročilého data v kalendáři, tak počasí bylo naprosto stejné jako na "On the Road II.", který se konal v říjnu. Tak jsme všichni vytáhli zimní oblečení a ti kdož tak neučinili, pak samozřejmě mrzli.. Věřím, že kdyby naše naplánovaná trasa "minirally" vedla horama, tak že by tam mohlo i sněžit. Toť ale vše k lamentování nad počasím..
Z části nepřízeň počasí, z části fakt, že někteří ještě neměli připravené Mini na sezónu anebo jim to pracovní povinnosti nedovolily, se nás sjelo pět Mini.. i tak je to úspěch, protože za jiných okolností by každý v takovém počasí určitě raději zůstal doma a Mini v garáži maximálně nastartoval nebo ho nějak hýčkal :lol:
Takže po počátečním přepočítání účastníků jsme se vydali na společnou vyjížďku, která byla (můžeme říct už tradičně..neb to bylo podruhé za sebou) spojena s obdobou "minirally". soutěžní úkoly byly trojího rázu.. teoretické.. praktické a pak ryze dovednostní.. a tu si hned musím přihřát polívčičku, když řeknu, že obhájit první místo z loňské akce bylo hodně těžké.. ale i s přispěním nového navigátora (tentokrát má milá polovička), se nám to nakonec podařilo k úžasu nás a zastírané závisti poražených.. :lol: Tady se sluší vyzdvihnout invenci pořádající dvojice Martin&Veronika, neb pro hlavní cenu v podobě modýlku Mini tentokráte vytvořili podstavec stávající se z opravdového Mini pístu.. (a jestli vyhraju i příště, tak mám slíbenou i ojnici :lol: )
Abych přiblížil průběh Minirally, tak tentokráte se odehrávala na opačné straně od F-M tedy blíže k polským hranicím.. celková délka byla 80km a podle itineráře (což byl i jeden ze soutěžních úkolů) jsme napočítali průjezd 20 obcemi.. objeli jsme si komplet Žermanickou přehradu.. a při pravidelných zastávkách plnili úkoly.. slalom rychlá chůze mezi kužely s pingpongovým míčkem na raketě na čas.. slalom s Mini na volném parkingu mezi kužely s kelímkem vody na streše na čas s podmínkou, že se nesmí převrhnout.. (všimněte si jak se Kamil zde ho znáte jako BMW-Racing pohodlně usadil do Mini.. :lol: ) a posledním venkovním úkolem (což nás všechny překvapilo až konsternovalo) byla střelba na plechovky "airsoft" zbraněma (snad jsem to napsal správně) což je známá klukovská pistolka na kuličky dovedená k dokonalosti.. a kdo měl problémy s muškou u plynové "devítky" mohl si náladu spravit při pokusech se samopalem.. musíte uznat, že to na fotkách vypadá dost věrohodně.. z praktických úkolů pak za zmínku ještě stojí navlíkání korálků na vlasec na čas a kreslení obrázků Mini.. no srandy kopec.. kdo nikdy nebyl tak neví o čem je řeč a rozhodně se příště musí zúčastnit.. prima parta lidí.. spousta Mini.. zábava.. takže příště Scooby a Cefo.. jedete taky?
Přílohy
web OTR3 (1).jpg
web OTR3 (1).jpg (121.95 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (2).jpg
web OTR3 (2).jpg (105.94 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (3).jpg
web OTR3 (3).jpg (101.92 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (4).jpg
web OTR3 (4).jpg (105.95 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (5).jpg
web OTR3 (5).jpg (167.26 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (6).jpg
web OTR3 (6).jpg (94.42 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (7).jpg
web OTR3 (7).jpg (129.64 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (8).jpg
web OTR3 (8).jpg (103 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (9).jpg
web OTR3 (9).jpg (118.47 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (10).jpg
web OTR3 (10).jpg (139.42 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (11).jpg
web OTR3 (11).jpg (172.5 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (12).jpg
web OTR3 (12).jpg (193.07 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (13).jpg
web OTR3 (13).jpg (116.5 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (14).jpg
web OTR3 (14).jpg (83.55 KiB) Zobrazeno 3895 krát
web OTR3 (15).jpg
web OTR3 (15).jpg (102.69 KiB) Zobrazeno 3895 krát
Odeslat odpověď