Logo
Právě je 28. bře 2024 17:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 04. zář 2013 09:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Jelikož to byl můj poslední letošní výjezd s kterým jsem ani nepočítal,tak jsem si ho snažil .užít na maximum.A určitě se mě to povedlo.Rally jsem se zůčastnil jako spolujezdec,protože po pokecu u chatky s Jakem a Minitomem do raního kuropění jsem nechtěl ohrozit svůj řidičak.Projet trasu v MG cabrio s debilkou na hlavě mělo také svoje kouzlo a čerstvý vzduch mě vráti do realu.Sportovní hry dopadly pro MiniSever velice dobře.Obhájili jsme lonské první místo s náskokem hodného našeho jména.Trochu nám to chtěli zkomplikovat MiniLouny,ale brzy odpadli pro slabou fyzickou kondici s vyjímkou svého kapitána.Takže na konci roku bych to tam spíše odhadnul na pečenou brokolici než pečenou kachnu :biggrin: .Tímto díky organizačnímu týmu za pěkný weekend a MiniSeveru za přkladný přístup k reprezantaci :pohar: :biggrin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. zář 2013 13:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Tak i ja se musim pridat ke zhodnoceni srazu. Jak jiz bylo zminovano, kemp prodelal zmenu z oskliveho kacatka do krasne labute a bylo ten ku prospechu vsech. Zazemi luxusni, restauracka supr az na obsluhu. Takhle zpruzene servirky jsem dlouho nezazil a myslim ze minimalne blondynka by zaslouzila "naplacat na holou" Takze vsechno trvalo straaasne dlouho, stale se zapominalo a vubec... Pifko v poradku, Svijany mi nevadi a jidlo bylo exklusivni, takze celkove hodnoceni velmi dobre.

My jsme zacali "druzbu" uz od patecniho vecera a myslim ze to bylo jen k dobru veci. U naseho stolu se stridali zastupci vsech teamu a myslim ze jsme probrali vsechno horem i dolem. Az nam z toho sla hlava kolem.

Sobotni rallye bez chyby, ukoly opet v castecnem ladeni paralympiady a nase vykone byly.. jak to rict, prumerne. Nejak se nam proste nedarilo. Asi bylo spatne pocasi ci ridky vzduch, protoze jinak to vubec nechapu, protoze my jsme sli na bednu !! :pohar: Ta nam tedy utekla jen asi o 25 mist, takze to bylo hodne tesne :bigups: Slalom se nam tentokrat nepovedl - holt proste nastupuje nova trida borcu. Peppino se svym vytunenym JCW potvrdil ze se mu auto uz dostava do rukou a dokazal ze si 1. misto opravdu zaslouzi. Druhe misto pro kombinaci vypadleho ucasnika obsadil dalsi novacek. Ten nam tedy ukazal ze nesmime usinat na vavrinech po tolika uspesnych slalomech, ale ze musime jeste zabrat a sva mista na vysluni si branit. Tretim se stal k nasi velke radosti docasny clen za HMF Kovalu, ktery kdyby nelovil rychlosti pri zpatecni ceste mezi kuzely mel na mnohem lepsi umisteni (coz i dokazal zkusebni "opravnou" jizdou). Celkove byl tento srazovy novacek velmi uspesny. Ve velke vzduchove rallye se umistil hned na 3. miste, za coz sklidil obdivny potlesk celeho realizacniho teamu HMF.

Sportovni aktivity v kempu uz byly ciste v duchu paralympiady. Nas slibny zacatek na paralejbale s hodnotou prehozu 77 dloho odolaval ale nakonec padl. MINICooperation nas sfoukla jako svicku a jejich vykon 80 prehozu byl absolutnim maximem sobotniho odpoledne. Dalsi cas - plavani - to byl tedy opravdu mazec. Ja jsem se uprimne pri pokusu o motylek reguletne pritopil, takze muj cas byl spis zazrakem nez sportovnim vykonem. Chochol z MINI Sever nasadil tak smrtelne tempo, ze jsem nemel sanci mu sahat ani na konecky prstu :lol: Ale neva. Parapong se nam taky uplne nepovedl, stejne jako fotbalek pro jednooke. Opet musim podotknout ze ja jsem se zalepenym okem mijel uspesne mic asi o metr, takze jsem byl spis jako ozdoba na hristi. Takze tady taky propadak. A prekazkovy parabeh se zavodnikem, ktery si trochu pletl levou a pravou stranu se nase vykony uplne uzavrel.

No nevadi, uplne nam tento sraz nevysel z pohledu sportovnich vysledku, ale legrace a stejne postizenych lidi jsme si uzili dost a dost.

Jeste jednou tedy veeeelikeeee podekovani realizacnimu teamu za paradni sraz a uz se tesime na dalsi rocnik s ponekud zahadnym podtytulem "Zahada Uhlolamu aneb Vorac v kleci"


Přílohy:
Poznámka: Bohuzel jiz nekompletni team HMF
HMF_team.JPG
HMF_team.JPG [ 100.83 KiB | Zobrazeno 3314 krát ]

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. zář 2013 19:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. črc 2011 18:00
Příspěvky: 36
Přidávám video z vyhlášení výsledků...
http://www.youtube.com/watch?v=r4-5rkxz-rw

_________________
MINI invelt.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20. zář 2013 13:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. črc 2011 18:00
Příspěvky: 36
Finále fotbalu zde...
http://www.youtube.com/watch?v=YxMCLs66-3E

_________________
MINI invelt.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz