Logo
Právě je 28. bře 2024 14:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 15. bře 2015 22:36 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
ACES OF MINI 2015
Příloha:


Ahojte priatelia, kamaráti, známi aj neznámi :)
Rok sa s rokom zišiel, zimná mini prestávka končí a my pomaly chystáme tak trošku jubilejný 5.ročník Aces of Mini. Dovolte mi Vás aj tento rok srdečne pozvať a užit si závodnú atmosféru na motokárovom okruhu v Trebaticiach pri Piešťanoch (SK) dňa 22.8.2015. A keďže sa jedná teda o také malé výročie... máme pripravené aj malé prekvapenie. To sa ale dozviete až na dráhe ;)

Tak ako pominulé 2 roky, aj tento rok je Aces of Mini zaradené v amatérskom seriály pretekov klasik mini ,,MOTÁK 2015" s koef. 2. (viď. http://www.minifanclub.cz/classic/?page=186)

Tento rok, ale znovu sklameme NEW mini, nakoľko majiteľ dráhy, po úprave jej povrchu, povolil jazdiť iba malým a ľahkým autám... a teda jazdiť môže len CLASSIC Mini. Avšak Vás, new-mini tiež veľmi radi uvidíme!

Program: /predbežný/
21.08.2015 - Piatok
17:00 príchod do kempu, ubytovanie, registrácia
20:00 ,,warm up" party pri dobrej hudbe a drinkoch
23:59 duševná príprava na súťaž... ...zzzZZZ

22.08.2015 - Sobota
08:30 spoločný odchod z kempu v kolóne na dráhu do Trebatíc
09:00 registrácia, tréningové jazdy
10:30 ukončenie registrácie, rozprava
11:00 ostré jazdy I. kolo
12:00 ostré jazdy II. kolo
13:00 prestávka na obed
13:30 ostré jazdy III. kolo
14:30 voľné jazdy na dráhe
15:00 ukončenie pretekov – presun do kempu
15:00 voľný program
18:00 vyhlásenie výsledkov + tombola??
20:00 After Race Rock´N party

23.08.2015 - Nedela
Ukončenie Aces of Mini
Voľný program

Vypísané kategórie ( pozri: http://www.minifanclub.cz/akce/MOTAK_2015_TP.pdf )
Classic Mini do 1100 ccm
Classic Mini 1101-1300 ccm
Classic Mini upravené
Classic Mini S.U. ,,super upravené"

Sú vypísané 3 ostré jazdy (1 jazda = 2 kolá ), z ktorých sa najhorší výsledok škrtá a ostatné dva sa spočítajú takže sa treba sústrediť a koncentrovať na dobrý výsledok pri všetkých jazdách ;) .

Podmienky: Štartovné je €25,- / jedno auto / jeden šofér. Zahŕňa účasť na pretekoch AoM2015, voľné jazdy, tréningové jazdy na dráhe, štartovné číslo, nálepku a suvenír.
Taktiež je možnosť jazdiť na jednom aute dvaja jazdci, pričom štartovné je v tom prípade €35,- (2 jazdci), kde budú pridelené obom jazdcom štartovné čísla. Každý jazdec, závodí sám za seba, t.j. výsledné časy sa nebudú môcť kombinovať. (V prípade, že by chceli jazdiť na jednom aute až traja súťažiaci, bude sa platiť €50, avšak ešte nie je isté, či to budeme časovo stíhať a rozhodovať budeme na mieste. Bude záležať na počte zúčastnených).
Pri registrácií sa bude vypĺňať registračný formulár, ktorý bude obsahovať info o jazdcovi, info o vozidle, prehlásenie o tom, že dotyčný jazdí na vlastnú zodpovednosť, ako aj, že bude rešpektovať pokyny a inštrukcie organizátorov.

!!! Žiadame účastníkov, aby si priniesli z dôvodu bezpečnosti so sebou ochrannú prilbu (automobilovú) a používali ju pri jazdách !!!

Ubytovanie: v kempe Pullmann ( http://www.campingpiestany.sk/ ) v obci Banka pri Piešťanoch cca 8 km od dráhy. Je to krásny čistý kemp, s rodinou atmosférou, milým personálom, výborným pivkom a priateľskými cenami. Je potrebné aby si každý zarezervoval sám, nakoľko je viac možností (stan, bungalov, karavan, 1 noc, 2 noci...). Či už telefonicky +421(0)337723563 alebo e-mailom info@campingpiestany.sk, pullmann@centrum.sk popredu alebo osobne po príchode na miesto.
http://www.campingpiestany.sk/kontakt.html

Prihlásenie: v prípade, že sa rozhodnete pre účasť na Aces of Mini 2015, poprosíme, kontaktuje nás, nezáväzne, aby sme sa mohli pripraviť na približný počet účastníkov.

Tešíme sa na Vás!
organizátori :)

Jarik - Diagnóza M1N1 / Namrdracing
+421 907 143 043 - gjarino@gmail.com

https://www.youtube.com/watch?v=bCFna1eC0u8

http://www.motokarytrebatice.sk/
http://www.campingpiestany.sk/
http://www.minifanclub.cz/
http://www.mini-klub.sk/

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Naposledy upravil jarik dne 22. črc 2015 00:42, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. bře 2015 11:44 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 30. říj 2014 10:38
Příspěvky: 7
Bydliště: Trnava
Kedže kúpu klasika ešte o nejaký ten rôčik odkladám a budem riešiť v prvom rade bývanie (pre seba aj minikov) tak prídem opäť len pozrieť urobiť nejaké foto pokecať s účastníkmi a stráviť príjemný deň v super spoločnosti :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 19. bře 2015 23:21 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. dub 2011 16:34
Příspěvky: 54
Bydliště: Trnava
Tak ak dam toho svojho do vtedy konecne uz dokopy tak velmi rad pridem a ked nie tak pridem aj tak iba pozriet :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22. bře 2015 14:57 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 01. úno 2007 19:14
Příspěvky: 85
Bydliště: Trnava SK 91700
Nezáväzne ,ale isto ako každý rok Austin Mini 1300 + já .

_________________
PRE MINI.MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22. bře 2015 21:08 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Do konce srpna je sice ještě daleko, jak termínově, tak nemožností predikovat technický stav "Gulfíku", ale určitě i tentokrát dorazíme.. už se těšíme.. snad už bude most přes Váh hotový.. loni jsem toho blouděním s vozíkem po objížďce najezdil skoro tolik co na cestě do Piešťan :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22. bře 2015 21:13 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Jan-V & Ondro :) vy ste nase pretekarske stálice..tesime sa na Vas.. a taktiez na ostatnych... most cez Vah je hotovy... (ci ale vydrzi do leta este uvidime :D)

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. bře 2015 21:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2011 19:25
Příspěvky: 179
Bydliště: Piestany,SK
:bigups: :banana:

_________________
Mini je sen...SPLNENY!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. srp 2015 13:18 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Ahojte :)
Tak pomaly finisujeme s pripravami...
Predpoved pocasia na buduci vikend... slnecno 28°C (v kempe u Pullmanna su dva bazeny)
Kludne mi napiste ci uz sem alebo do spravy kto a s akym autom sa chysta (zaradenie do kategorie), aby som mohol chystat startove pole ;)
diky
Jarik

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. srp 2015 17:07 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2011 19:25
Příspěvky: 179
Bydliště: Piestany,SK
Libor a Mini do 1100 classic určitééé. :D

_________________
Mini je sen...SPLNENY!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14. srp 2015 20:54 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. dub 2011 16:34
Příspěvky: 54
Bydliště: Trnava
Tak ten moj je este na dlhu pesnicku pridem iba pozriet a pokochat sa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15. srp 2015 23:57 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 30. říj 2014 10:38
Příspěvky: 7
Bydliště: Trnava
Kedže to mám blízko prídem v sobotu ráno priamo na dráhu(nesúťažne s NM), ale ak by mal niekto záujem pripojiť sa do kolóny tak od 8:00 do 8:15 budem v Trnave pri Tescu (pumpa OMW). :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20. srp 2015 15:31 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Tak my dorazíme už v pátek večer,
ubytko objednané, těšíme se na burger ap.

Zvažuji kudy jet bo ve Strání je uzavírka na I/54
a druhak přes Senicu a Brezovou pod Bradlom se mi to nezdá jako dobrý nápad.
Jede někdo v pátek v cca 17-18 h Brno- Piešťany ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23. srp 2015 22:49 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
první mediální reakce
http://www.pnky.sk/aktuality/mini-coopr ... baticiach/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. srp 2015 14:25 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
jedná se o velmi rychlý okruh viz foto

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. srp 2015 19:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Murphy přidej ještě fotku Adrianova průletu po dvou kolech vracákem po cílové rovince, aby i ti co nebyli viděli, že se závodí celým srdcem


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. srp 2015 22:12 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2007 20:03
Příspěvky: 333
Bydliště: Hořice
ahoj všem , jojo Murphy tu fotku by to fakt chtělo .....

teď jen pár slov o celé teto luxusni akcičce, jak začít ,asi tím že jsem se zůčastnil již předchozí dva ročníky a letos jsem všem říkal že Aces už nepojedu a dám si pauzu ..... ale sraz fora pár rozhovorů s kamarády a přáteli a padlo rozhodnutí...... vyndat klassika z garáže zprovoznit, naložit a připravit na Aces ...... je to tu pátek poledne vše připraveno..... okolo pul jedné vyrážím na slovensko....
cesta jeden velký problém a peklo...... prvni přichází problém s tažným vozidlem ...dozpadá se dvouhmotový setrvačník u passata... hrozné vibrace a rány...jeden rychlý telefon servisnímu kamarádovi..... no nic slovensko odjet musíš, pust si rádio at ty rány neslyšíš a jed ,passat to dá..... nekecal....dal to těch zbylých 650 km dal a dojel tam i zpět.... cesta peklo v pátek Brno ucpané ze všech stran přes Brno cca 3 hodiny pak ješte kolona v Bučovicích cca 30 minut a pak už hurá na slovensko.... přejedu hranice a najednou koukám pořád se na mě lepí nějaký motocykel....začínám být nervozni najednou je vedle mě a kouká na mě, říkám co je , stáhne kuklu a už jsem doma kamarád Hanso... vyrazil na svém Triumphu..... společně ukrojíme zbytek kilometru k Piešťanum a okolo osmé spolu dorážíme do kempu Pulman .....
V kempu už spousta známých tváři... počínaje Jarikem a Kikou přes vsechny možné známé.... paráda nasleduje první pivko a posezení atmosfera super sedíme povídáme a najednou okolo druhé jdeme vsichni spát..... budíček okolo osmé...
Je ráno pomalu se kemp probouzí k životu ...první vidím Radka Michnu,pak Scoobyho a pak už to je fofr vsichni se chystaji na den D... okolo deváte vyrážíme v koloně do Trabatic na okruh...několik mini po ose a asi 6 vozu na podvalech....projíždíme Piešťanama kde hladký průjezd zajištuje Hanso na Triumphu, kde hrdě brání kruhové objezdy aby jsme projeli všichni v kolone..... prijezd na okruh proběhl bez problému..... je zde již spousta místních jak s klassiky tak i s new mini...najednou se obevují i přítelé z polska, Topor a Adrian.... je to fajn bude zábava...
Jsou tu volné jizdy vše probíhá bez problémů.... nasleduje focení na puvodní start line a pak přichází na řadu ostré meřené kola..... vypadá to dobře a najednou startuje Adrian ....prijiždí dlouhou rovinku, retardér, nasleduje ostrá pravá a nejednou mini se dostává na tři a pak dve kola ....náklon veliký, dostavuje se strach kam se mini převráti...na střechu nebo kola..... vyhrali kola a všem se uleví.....byla by to ohromná škoda dostat mini na sřtechu..... pak vše probíhá bez problému...jizdy i doprovodná soutěž o kaskadéra srazu, na specialním kole,tu jednoznačně vyhrává náš známí jedničkář Ondra který to suvereně zajiždí a je vítez..... je odježděno vydaváme se zpet do kempu ....při odjezdu nás skrápí dešť .... ale je to chvilková přeháňka a je zase bez dešte..... sjiždíme se v kempu a začíná debata všech jezdců a nákup lístku do večerní tomboly.....
okolo šesté přichází vyhlášení závodu....... nejdříve SU super upravené jasný vítěz Radek Michna se svým specialem ...druhý Emil s Marcosem....pak nasleduji upravené,1.3. a litry na záver....ješte vyhlasit šneka srazu, a kaskadera srazu a výsledky známe..... přichází vylosování tomboly..... každý má ty své výhrní losy .... nejvice mel asi Jirka Novák s paní... k tomu bazenu bylo ale potřeba veci co ?
Vše probíhá ve skvělé atmosféře ..... po tombole nasleduje volná zábava a debata v kempu... okolo jedenácté přichází zlatý hřeb večera pohoštení od pořádajicí Diagnosa MINI .... pohoštení je luxusní.....tác o rozmeru cca 80 x130 cm plný masa,zeleniny,brambor byl neskutečný...asi nebyl nikdo kdo by si nenašel to svoje co má rád..... vsichni se luxusně najedli a pokračovala zábava až do pozdních hodin....rychlé rozloučení s ostatními a brzký ranní odjez domů...

K celé akci veliké poděkování organizátorům.....Jarikovi a jeho ženě a celé jejich rodine za super atmosféru,krásný sraz, dobré torty,luxusni pohoštění......kdo byl ví o čem mluvím....a veřím že přište se tu potkáme zaze...... kdo nebyl přišel o hodně moc.....
prátelé a kamarádi jen více takových to krásných akci plných pohody a kamarádu chvil strávených s Váma ....teším se na Aces of Mini 2016 :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

_________________
Konečně mám pořádný hračky:
- mini classic 94 polozávoďák :-D
- New mini Paceman JCW :-D
- několik BMW e30 ,e46,e91 :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. srp 2015 19:10 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Obrázek

ADRIAN v akci nakloněný byl teda o dost více ale to jsem nestihl...

album http://murphy.rajce.idnes.cz/ACES_of_Mini_2015_Piestany/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. srp 2015 12:47 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Taky bych rád poděkoval jak Jarikovi s Kikou, tak celému organizačnímu týmu, který se podílel na organizaci závodů i na naplnění tomboly :-) jako vždy tento sraz provázela vřelá osobní, nebojím se říct až rodinná atmosféra. Když se k tomu přidají i fajn lidi co by návštěvníci závodů a srazu, tak je to ideální víkend.
Želbohu nám letos nevycházejí volné pátky v práci, takže i na Aces jsme vyjížděli až po práci a než jsme se s vozíkem dokodrcali do Piešťan, tak byla už tma. Nechtělo se nám stavět stan, tak jsme si řekli že páteční noc spíme v autě.. jak se ráno ukázalo, tak to nebyla špatná volba, když nás v 8:45 museli budit, že se odjíždí na dráhu.. a tak jsme tuhle pohodlnou bezstarostnou verzi spaní aplikovali i na sobotní noc. I přes pozdní dojezd jsme si ale ještě užili posezení s přáteli do brzkých ranních hodin. Dost mně překvapilo, že v Piešťanech v Saint Tropéz Baru.. (příprava na Drhleny) je na čepu Budějovický Budvar a Pilsner Urquell :-)
Sobotním závoděním nás provázelo slunce a teplé počasí. Sjelo se nakonec pěkných 25 startujících, na které čekalo překvapení v podobě obráceného směru závodění. Pro ty co už dráhu v Trebaticích znají jako své boty, to bylo vítané zpestření.
Pro pobavení soutěžících sloužilo i speciální kolo, na kterém si všichni mohli vyzkoušet svou zdatnost nebo odvahu..
Po vyhlášení vítězů všech kategorií, jsme podráždili i štěstěnu a mohli proměnit nakoupené losy z tomboly za cenné a mnohdy i velice stylové ceny. Většina petrolheadů si dělala zálusk na barely od oleje, ze kterých byly vyrobeny stylové sedátka.. dokonale vypálil rybník všem Radek Michna, který obě tyhle hlavní ceny tomboly vyzobal. :-)
Kdo vydržel a nejedl večer, tak ho nakonec čekala úžasná hostina co by raut.. takže "aj popiči dobré braučové zase bolo.." :-)
Ještě jednou díky moc.. byl to jako vždy úžasný víkend v krásném prostředí a rodinné atmosféře. Pokud se rozhodnete pořádat i příští rok, tak zasílám registraci :-D

https://www.facebook.com/Ondra.Malousek ... =2&theater


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. srp 2015 19:23 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Ahojte kamarati,

Velmi pekne dakujem za Vasu podporu a ucast na Aces of Mini 2015. Mam velku radost, ked sa nasa robota a pripravy nakoniec premeni na Vasu radost a potesenie... Som rad ze sa Vam pacilo ale hlavne ze ste vsetci akceptovali bezpecnost a pokyny na trati. A vsetko dopadlo, tak ako malo. ;)

Este raz velke DAKUJEM! Boli ste super :bigups:

Aces of Mini 2016? ...uvidime...

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. zář 2015 11:52 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jo a eště som zabudol na jednu príhodu čo ma postihla v neděli odpoledne na starej cestě pred Trenčínom.. slnečná obloha.. dlhá rovná přehledná a hlavně prázdná stará cesta (nejel som po dálnici, na těch 70km mi přišlo zbytečné s vozíkem kupovat dialničný kupón). :-D
Jedu si těch 110km/h tachometrových.. prázdná cesta nikde nikdo.. vidím z velké dálky v protisměru stát na zastávce autobusu stříbrné auto.. jedu si dál.. utahaný se těším konečně domů.. až jak přijedu blíže si příliš pozdě všimnu, že to není jen tak obyčejné auto a nikdo nechčije nebo neblije do příkopy.. to jsou přátelsky naladění příslušníci dopravní policie.. zablikají mi na pozdrav.. ještě mi přátelsky zamává z okýnka na pozdrav a ne.. to on ukazuje ať to odstavím na krajnici..
"Pán vodič.. jel jste 104km/h v 90km/h úseku s vozíkem co je otypovaný na 80km/h. Čo mi na to povíte? Kam sa tak ponáhlate? To je pokuta za 40e.." Tak jsem mu všechno odkýval, ano jsem si toho vědom.. prázdná rovná cesta.. vozík je z půlky naložený a za tím Range Roverem je to stabilní.. byl jsem na závodech v Piešťanech.. jezdíme tam už 6let a moc se nám tam líbí.. když to slyšel, zabrblal něco o náhlém brzdění a brzdné dráze a snížil mi pokutu na 20e, což jsem milerád zaplatil a celý zbytek cesty jsem už jel teda předpisově..
Tímto se ptám? Když podpořím finančně na přímo cizí státní rozpočet, můžu si to odepsat z daní? :biggrin: Pokud ne, Jariku, když si schovám bloček, vyměníš mi to pak za lístky na tombolu? Stejně nic nevyhraju :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz