Logo
Právě je 28. bře 2024 23:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31. srp 2015 07:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Ahóóój :-) ,

přidáváme se s velikým poděkováním za jako každoročně skvělý sraz, bylo to fajn Vás zase všechny vidět, ikdyž jsme dorazili v pátek až pozdě večer a v sobotu odjeli po vyhlášení, tak jsme si to užili maximálně ;-)

takže ještě jednou obrovské DÍKY!!! a zdravíme všechny, se kterými jsme se nestihli rozloučit a hlavně četnici Lenku :-)

mějte se krásně a pa příště :banana:

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. srp 2015 11:10 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. led 2012 19:43
Příspěvky: 43
Bydliště: Modřejovice 71
Ahoj Miníkáři,

Mini Praha opět nezklamala a díky nim, jsme všichni mohli zažít nádherný víkend v super prostředí. Počasí bylo taky hodobožový,akorát to bylo strašně rychlý.Neděle ráno byla hned.Super zakončení prázdnin.
Ještě veliký dík patří Martinovi Bartońovi. Bez jeho pomoci bych tam neměl čím přijet.Jste fajn lidi a už se na vás moc těšíme na další akci.

Zdar a sílu Juráš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. srp 2015 17:37 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
Děkujeme moc všem četníkům a četnicím za paradní den v Drhlenách a okolí

I když jsem tentokrát museli přijet na rychlovku a odjet před večerním vyhodnocením kvuli povinnostem i tak jsem si to užili.
Junior si střihl svůj první ostrý slalom v sedačce kopilota a nadšení nebralo konce :D

Velké díky a za za rok se těšíme na potkanou

Pampíci

ps. jak byly ty panty spravně pls řešení :wink:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. srp 2015 23:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. dub 2012 23:40
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha
Zdravím z Bruselu a zasílám pozdravy zejména do Prahy. Byla to pro mne trochu rychlovka, ale rád jsem vás všechny viděl!!! :banana: Díky!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. zář 2015 08:38 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 17. úno 2013 16:59
Příspěvky: 24
Bydliště: Osek
Velké díky organizátorům za skvělý sraz. Celá rodinka si to moc užila. Všechny jsme vás rádi viděli.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. zář 2015 21:45 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. čer 2012 10:07
Příspěvky: 121
Bydliště: podkrkonoší-Dolní Olešnice
Taky velkééé díky všem za teno parádní vejkend. Za rok na videnou přátelé


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. zář 2015 22:32 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. čer 2012 10:07
Příspěvky: 121
Bydliště: podkrkonoší-Dolní Olešnice
Druhý pokus
https://www.youtube.com/watch?v=imjR4CiMGRE


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. zář 2015 13:39 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Konečně jsem se dostal k tomu, abych i já napsal něco málo.. Vzhledem k nemilé pravdě, že pro nás z Ostravy je všude daleko a srazů je v sezóně tolik, že se to nedá prakticky všechno zvládnout, tak má stopa na srazech pořádaných klubem Mini Praha se datuje pouze do roku 2008, kdy jsem úspěšně v pátek k večeru místo do Višňové u Berouna dorazil do Višňové u Příbrami.. (nebo naopak) naštěstí byly od sebe cca 65km vzdálené, takže omyl nebyl fatální a večerní zábavu jsem ještě zastihl.. Nezapomenutelné bylo, když jsem se nějakého místního pamětníka ve špatné Višňové zeptal, jestli mi nemůže poradit, kde je tady kemp.. stanový tábor dědečku.. on se zamyslel a pak prohlásil.. "kemp.. jo za Hitlera tu byl tábor.." :-D

Pak jsem si dal dlouhou pauzu a znovu mi to vyšlo až v loňském roce, kdy jsme si s Martinou udělali takový malý dovolenkový road trip a ze závodů Aces of Mini pořádaných v Piešťanech jsme se pozvolna rovnou blížili až k Drhlenám.. Jelikož se Mini Games konají ve stejný termín jako Barum Rally, tak s naším válečně polepeným Mini na vozíku jsme ve Zlínském kraji měli všude dveře otevřené, neb jsme byli považováni za účastníky veteránské přidružené Star Rally.. :-)

Ročník 2014 alias Rychlé šípy byl pro mně, jakožto klučíka odkojeného foglarovkama opravdu velký zážitek a třeba na hledání indícií v opravdové kryptě kostela snad nikdy nezapomenu, to ve mně nechalo silnou stopu, jako bych opravdu prožíval nebezpečenství na Stínadlech se Širokem a vonty v zádech.

Takže ano.. Letošní téma "Četník ze St.Drhlens" sliboval podobnou porci zábavy už jen po shlédnutí video pozvánky. Bylo rozhodnuto. Pojedeme, jen tedy už nemaje volných dní dovolené, tak až po skončení pracovní doby. Což ale u nás nikdy neznamená, že bychom vážně v těch 16:30 byli schopni vyjet. V 19h naložené MIni na vozík, natankováno a souprava může vyrazit. Na místo jsme dojeli ještě před půlnocí.. Než jsem se ze sevření "Mandlové ulice" vymanil a stihl obejít a pozdravit všechny zbylé kamarády a známé, tak ti zodpovědní už dávno ulehli, aby ráno byli svěží a na rally připravení. My rozjaření pozdním příjezdem jsme šli spát poslední a tak ranní vztávání bylo s nastartovanými motory aut řadících se k odjezdu spanilou jízdou do Mnichova Hradiště na zámeckou zahradu. Jelikož jsme měli ubytování v pěkných bungalowech s teráskou a kuchyňkou, tak jsme snídajíc (ti co mohli :-) zamávali odjíždějící koloně, abychom v klidu dojedli.. Pak nakopli stroj a na místo hromadného focení dojeli tak akorát.. dokonce i místečko tam hluboko v hloubi šiku jsme měli vip. Takže fajn, žádný stres.. své pozice na konci jsme naopak zužitkovali v dokonalý úskok a vystartovali do rally jako úplně první posádka. Sice jsme se tím ochudili o možnost okoukávat ve frontě na úkolech ty nejlepší strategie, ale za to dojet mezi prvníma a pak se celý zbytek horkého odpoledne povalovat u bazénu to opravdu stálo. Pravda trochu jsem zalitoval, že jsem si před odjezdem neprohlédl znovu všechny komedie s Luis DeFunés, spoléhal jsem na znalosti nakoukané v mládí, ale ta paměť už asi taky kapku vynechává :-)

Většinou úkolů nás provázely opravdu věrohodně vypadající četnice.. Vím, říkal jsem to několikrát v průběhu víkendu, ale vážně Vám ten modrý stejnokroj holky všem slušel.

Na letišti na nás čekal pěkný dynamický rychlý slalom. "Kryšot" ho zajel pekelně.. krom ostré jízdy počítající se do rally jsem jel ještě 3x mimo soutež jen z pouhé touhy tento čas překonat, protože bylo zatím volno a netvořily se kolony, ale nedalo se.. Jediný kdo Kryšota zařízl byl Colic a to teda smekám.. Ondra Kolín, jakožto zástupce mladé generace a nástupce bývalého jedničkáře hold dělá čest svému jménu :-) Takže ve slalomu byl třetí Chochol a první Colic.

Rally? Anglický reprezentant a později komentátor Gary Lineker kdysi prohlásil, že fotbal je hra pro 22 hráčů na 90 minut, kterou vždycky nakonec vyhrají Němci. To samé by se letos mohlo aplikovat na Čefáka.. ať jede sám nebo s kýmkoli na místě spolujezdce, vždycky vyhraje.. Merry Christmas & Happy Čefo´s Year! Tentokráte byl tím oným štístkem na místě navigátora Myšák Skondr ml.
Po vyhlášení oceněných, rozdělení uzenin z místního věhlasného řeznictví, začla volná zábava. K tanci a poslechu hrál Tomáš Pankáč Cidlík. Postupně se dařilo do reje noci zapojit víc a víc účastníků, takže jo.. zábava byla výborná.. ráno těch 14 zelených na účtu mně dost nemile překvapilo.. :-) Když mně v 8:00 z postele vytáhl telefon z práce, že je havarijní výjezd "kde jsem?", tak jsem ze sebe jen stěží vypravil, že jsem u Mladé Boleslavi a i kdybych mohl řídit, jakože minimálně celé dopoledne moci nebudu, tak cesta domů při nedělním provozu bude trvat cca 5h.. čekal jsem protesty, ale ok.. u bazénu jsem si chladil hlavu celé dopoledne, po větší část odpoledne v tom vytrval z pouhého odporu a pasivní resistence před tou hlouhou cestou domů. Nicméně vše krásné někdy skončí a tak v 17h jsme se vydali směr domov, kam jsme dorazili až kolem 22h. Zničení, ale zase plní zážitků a ty už nám nikdo nevezme tedy krom Dr.Alzheimera. :-)

Rád bych poděkoval celému organizačnímu týmu Mini Praha & Co. Loni jste nasadili hodně vysokou laďku a letos na ni navázali.

PS: zvláštní ocenění si převzal Jirka Kučera. Pro něj to byl rovnou dvojitý sraz, protože jakožto majitel jak Mini, tak Citroenu 2CV alias zvané Kacna, si mohl vybrat. Vyřešil to ale jako princezna Koloběžka.. Přijel Mini a na vozíku si dovezl svůj doma vyrobený Ďáblův stroj, kdy na motor z Kachny přidělal nějaké kola z brzdama, nějakou konstrukci ze dřevotřísky a ejhle.. Půlkachna jako ze scény s jeptičkou, co "řídí teprve od včerejska" byla na světě.. Na tom parkovišti tak smutně stála, že se Jirka nenechal ani moc dlouho přemlouvat a tuhle šílenost mi půjčil.. po 10 vteřinovém školení jsem do toho usedl a vydal se na dobrodružnou 10minutovou cestu k rozhledně a zpátky.. Kolem projíždějící auta se hodně divila.. hlavně, když jsem po zařazení trojky ztratil palivovou nádrž, zpočívající v 5litrovém kanystříku od destilky a hadičky do něj vložené.. Naštěstí se vylilo jen minimum a já mohl dobrodružnou cestu zakončit v kempu.. Nezapomenutelný výjezd.. hlavně když mně překvapilo, že to nebrzdí.. až na druhé sešlápnutí se bloklo zadní kolo.. to je na videu slyšet když z protivky vyjelo auto.. :-D (omluvte sníženou kvalitu záznamu, dělat kvalitní video se neslučovalo s tím obsluhovat tento ďáblův vynález..)

https://www.youtube.com/watch?v=Fak3nYtfpTY

https://www.youtube.com/watch?v=-jgTMxG7JUc


Přílohy:

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. zář 2015 15:47 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
Ahoj
Musím trochu opravit Ondrův příspěvěk :D ale předem bych chtěl pochválit team MiniPraha za skvělej sraz.
A teď trochu faktů k mému výtvoru Ondro :Zadní brzdu to nemá !!! :roll:
Musím ale uznat Ondrovu odvahu když sedne do něčeho co se i stavitel bojí řídit a směle odjede do nejistoty návratu.Každopádně se vrátil vysmátý a chlubil se že tam dal i trojku,což já tu odvahu neměl.
Příloha:



Pohon a přední náprava včetně brzd použity z kachny,zadní kolo a rameno z Mini a vše je natvrdo ,rám tvoří dvě lešenářské trubky , karosérie je z lamina .
celé je to sešité horkou jehlou ale kupodivu to jede. :banana: Před srazem jsem to vyzkoušel jen na dvoře a hurá nakládat.

Stavební galerie zde :
http://jirka2030.rajce.idnes.cz/2cv_Jeptiska#

Video zde:
http://ntdc.magisto.com/wf/click?upn=jKKW1TuzC3n0bL2-2BiO3-2FU5XE-2FZ0WRVM0PhHZC6lQz0E-3D_-2Fy-2BR8-2FrzqhQ9hhX1lfEH2Au4C-2B-2FUrgMIoKVc81U1PXEQDb69RfOMXllxYoYxbeENXBuMdfxjfQuryWrH4tPZ-2FRY1KIhGzeJYW-2BFGBtPc-2FB5uaQjh3biCeTcerOEPUth3MSF5g5OCEN-2BPWik3LFNk4qrFwaeejRgcq-2BRsXhHdPErEHq-2BHMskYzV5RQO0s6fb80DbWJf9lxpNe5r98U-2BAIRC0wFEGdOiWaW0aFI1YxeGc-3D

_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. čer 2016 23:54 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 51
Bydliště: Liberec
Lepší pozdě než později,...
Několik fotek z Drhlen 2015:

https://goo.gl/photos/Z9k16K6YzcWd28ri9
(včetně pařby na konci srazu)

Děkujeme všem!


Přílohy:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. čer 2016 08:52 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Super fotky. Díky moc. Už jsem skoro zapomněl jaká to byla večer divočina :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz