Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

15. srp 2006 19:19

Tak jsi mě neutěšil ale nakonec jedu a vrátit se můžu vždycky když to bude stát za h...o :?

24. srp 2006 16:40

Ahoj Mini šílenci jsme z Plzně tak přijedem taky Mirija + Bětka, pomalu tomu MINIŠÍLENSTVÍ začínáme propadat taky.
Přílohy
IMAGE_00297.jpg
IMAGE_00297.jpg (24.78 KiB) Zobrazeno 5084 krát

25. srp 2006 10:33

zdvravím všechny,bohužel mi prácovní povinnost nedovolí na sraz dorazit :cry: ... Tak si to tam užijte beze mě... Snad v Luhačovicách zdar...martty

Už se těšim..........

25. srp 2006 19:32

Bude to muj první sraz miníků....

25. srp 2006 21:23

a mame tu prvni fotecku ;-)

sraz vypada pohodove a vypada to, ze bude i vice nez hojna ucast ;-) takze kdo neni jeste rozhodnut, tak dorazte ;-)
Přílohy
P8250195.JPG
P8250195.JPG (88.98 KiB) Zobrazeno 5030 krát

27. srp 2006 09:34

jedna mala galerie ;-) vypraveni o srazu pribude pozdeji ;-)

Mezinárodní Mini Meeting Volduchy

28. srp 2006 07:22

Sraz byl dobrý, ale měl bych jednu malou výtku ke kvalitě srazových samolepek, kvalita tisku byla nic moc a samolepka nepřežila první lehký déšť, myslím si, že příště to chce ze startovného věnovat o 5,- více reklamce a nechat udělat samolepky co vydrží déle než 24 hodin :?

28. srp 2006 21:28

takze trochu priblizeni co se delo na srazu ;-)

Na sraz jsme vyrazili jiz v patek, abychom trosku okoukli situaci ;-)
Jiz v tento okamzik mohlo byti v kempu kolem 25aut. Prostredi kempu se nam zamlouvalo a uz jsme se tesili na sobotu a doufali, ze vyjde i pocasi ;-)

Rano v kempu uz bylo docela zivo, a hned po prijezdu sme se zacali radit podle pokynu poradatele Tomase Ubla ;-), behem dopoledne se na placu sjelo cca 45 mini, dorazili i nejake klasicke vozy. Na sraz dorazili i zahranicni ucastnici (z Nemecka a z Polska). Dopoledne probihal prodej ruznych nahradnich dilu a doplnku.

V 1h presne podle programu se zacali auta "stosovat" na spanilou jizdu, ta mohla byti dlouha cca 30km (nejde mi tachometr, takze je to opravdu jen muj odhad :-D ) a provedla nas okolim a dovedla nas ke startu orientacniho zavodu.

Prvni disciplina byla tlaceni spolujezdce na kole bez retezu po vytycene trase (nejrychlejsi byl MiniTom se svym bratrem a timto jim jeste jednou gratuluju) a po dojeti a zapsani casu jsme dostali itinerar trate a mohlo se vyrazit. Celkem na nas cekalo 5 ukolu. Jeden napriklad bylo dojit na vyhlidku, coz bylo super. Po ceste na nas cekalo i jedno male prekvapko a to byl privoz pres reku Berounku ;-)

Po prijezdu do cile jizdy tj. do kempu se opet zacali auta parkovat na misto kolem hriste. Po dojeti vetsiny "zavodniku" sme zjistili, ze v kempu hodne ucastniku uz chybi a nikdo nevedel proc, a samotnou orientacni jizdu jelo "pouze" 25 aut :-(

Kolem 7h se zacal pripravovat stan pro skupinu Stari psi a ti zacali hrat kolem 9h, kdyz jim byl dodan dostatecny proud pro aparaturu ;-) a tez byly oznameny i vysledky orietacni jizdy a nej mini srazu ;-)

No tot asi vse, jinak sraz se mi velice libil a i pocasi nadmiru vyslo ;-) tesim se na dalsi rocnik ;-)

30. srp 2006 10:17

Minuly rok se chlastalo i pri orientacni jizde, tak bych rekl, ze to nebyvala prekazka. Treba zapusobily body :-)

31. srp 2006 21:18

uáááááá
uplně brečím jak se dívám na ty fotky....nemohl jsem dorazit protože nejdřív jsou státnice a potom ženy a šou ( jak zpívá jirka korn) ale vše se v dobré zvrátilo takže na příští akci jsem zas a bude mini a šou,
už se na vás všechny moc těším

hoja čef :twisted:

FotoReport

06. úno 2007 18:48

Vazeni PratelePrcku.
Jsem se dokopal po case (dlouheeem) k bohumile cinnosti a mirne aktualizoval galerii.
Snad mi to jeste chvili vydrzi...

http://jazzboo.jadro.org/gallery2/v/MiN ... Volduxi06/

PrckumZdar
Odeslat odpověď