Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

Re: IMM 2019 BRISTOL

14. srp 2019 12:03

tajemnik+antonin píše:Pro mne tuctový / 12. / IMM


A proč ses tedy Tondo zase fotil s Paddym? A taky nechápu, že jsi nechal na blešáku ležet SN4421/23 za 60Ł..

Re: IMM 2019 BRISTOL

14. srp 2019 16:05

Tondo, OTé nám byl asi na stopě:-) Jinak - Když už někdo byl na 12ti IMM, tak mi příjde celkem uvěřitelné, že pro něj bylo to letošní fádní. Jinak aspoň podle fotek z předešlých IMM, byl Paddy na již několika srazech... Pro mne to bylo první IMM a tak jsem nadšený. I tak si ale dokážu představit, že by se to bez pár věcí obešlo. Například motorkový kruh smrti tam byl podle mne uplně mimo... Stejně jako houpačky a další šíleně uřvané atrakce kolem kterých musel člověk projít se zacpanýma ušima...

Re: IMM 2019 BRISTOL

14. srp 2019 16:35

Chlapci, tucet je staročeský výraz pro 12. Použil jsem tento dvojsmysl záměrně, protože se mi hodil a připadal vtipný.Myslím ,že jsem tím vyrovnal , co do počtu Automatika, který je skromnější a nechlubí se tolik.Obecně se pak dá říct, že pokud chce člověk překročit vlastní stín, musí opustit českou miníkářskou kotlinu. Ve vlastním zájmu pak co nejčastěji i když je mu doma tak hezky.
Paddy totiž na český sraz nepřijede.
A O.Tém to je

Re: IMM 2019 BRISTOL

22. říj 2019 12:54

Protože mi několik nadšenců předalo svůj los s nadějí, že snad zrovna na ně se štěstí usměje, opravdu jsem si vaše auto nenechal.
Můžeme jen gratulovat výherci, který volant na správné straně jistě více ocení.
Přílohy
IMG_7730.GIF
IMG_7731.JPG

Re: IMM 2019 BRISTOL

28. říj 2019 11:21

Automatic píše:Myslíte, že si šťastný majitel dodá sám chybějící díl na sloupku dveří?



:lol: :lol: :lol:
Odeslat odpověď