Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

Prispevek k srazu v Luhacovicich

19. zář 2006 14:41

Zdravím Vás Minikáři, jen se chci podelit o moji radost kterou mám.Maximálne jsem propad fascinace Mini.Jsem puvodne z Prahy, ale už 6 let ziju na Slovensku.Minuli rok jsem si koupil Minika, dovoz z Nemecka 96 –Mini Cooper – na Českých papirech. Nevedel jsem co mne ceka. Auto bylo docela v pohode jenom trochu esteticke úpravy.Pred mesicem jsme narazil tu na Slovensku na jeden kus ktorej, mne uchvatil, prej se s nim jezdili amaterske zavody do vrchu a slalom (skracena skrin+2 karburatory a jine upravy ). Jede jak z praku ....
Tak ze jsem si koupil dalšího a jsem dostal dalšího na náhradní dily – bez znacek . Takže mám 3 Mini....Jenom Vám chci všem podekovat, hodne mne inspirovali Vase clanky a nazory, ktere mi pomohli v rozhodovani. V sobotu vezmu kamose a prijedu s obema Minikama na sraz do Luhačovic. Teším sa na stejne pacienty.
S pozdravem,

Petr. Prikladam foto
Přílohy
P9194606.jpg
P9194606.jpg (153.42 KiB) Zobrazeno 5087 krát
Naposledy upravil Petan dne 19. zář 2006 17:19, celkově upraveno 1

19. zář 2006 15:25

no tak to je super, a vitam te tu mezi nami ;-)

tak foto uz vidim ;-) a vsechny 3 vypadaj krasne ;-) gratulace
Naposledy upravil MiniMike dne 19. zář 2006 22:45, celkově upraveno 1

19. zář 2006 22:07

tak tady je muj dnešní příspěvek :evil: mindíka nepřivezu, ale já přijedu rád (teď už vážne jen na to pivo) :cry: ....více v profilu čefo...
Přílohy
jeb1.gif
jeb1.gif (193.31 KiB) Zobrazeno 5072 krát

21. zář 2006 20:02

sákryš,... to je pěkné stádečko. Taky bych chtěl mít tři miníky... :lol: Další důvod, proč se těšit na Narozemini.

21. zář 2006 20:04

no ty nejseš troškař ti nestačí ty dva co máš teďka :D :D :D

Vzkaz pro miníkovský týpky

22. zář 2006 20:05

čaute hoši ja sice minika nemam,ale jsem do tohoto auta totální fanatik na narozemini nejedu protože můj kamarád z Prahy který má taky minika neprijede a já tam nikoho jiného neznám a abych tam jel sám,na to si ještě musím chvíli počkat,je mi totiž 13let.Tak čaute a mnoho šťastných kilometrů
Martin z Havířova

Re: Prispevek k srazu v Luhacovicich

23. zář 2006 01:06

Petan píše:Zdravím Vás Minikáři, jen se chci podelit o moji radost kterou mám.Maximálne jsem propad fascinace Mini.Jsem puvodne z Prahy, ale už 6 let ziju na Slovensku.Minuli rok jsem si koupil Minika, dovoz z Nemecka 96 –Mini Cooper – na Českých papirech. Nevedel jsem co mne ceka. Auto bylo docela v pohode jenom trochu esteticke úpravy.Pred mesicem jsme narazil tu na Slovensku na jeden kus ktorej, mne uchvatil, prej se s nim jezdili amaterske zavody do vrchu a slalom (skracena skrin+2 karburatory a jine upravy ). Jede jak z praku ....
Tak ze jsem si koupil dalšího a jsem dostal dalšího na náhradní dily – bez znacek . Takže mám 3 Mini....Jenom Vám chci všem podekovat, hodne mne inspirovali Vase clanky a nazory, ktere mi pomohli v rozhodovani. V sobotu vezmu kamose a prijedu s obema Minikama na sraz do Luhačovic. Teším sa na stejne pacienty.
S pozdravem,

Petr. Prikladam foto


Ten se sachovnici je "mnam" :P :oops:
Odeslat odpověď