Logo
Právě je 28. bře 2024 13:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 12-14.8 sraz MINI klasik
PříspěvekNapsal: 14. srp 2022 16:00 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
Tak jaké to bylo?!Nějaké fotos. My jsme daleko od domova, tak se pochlubte...

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 12-14.8 sraz MINI klasik
PříspěvekNapsal: 19. srp 2022 13:41 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Co na to říct Petře, kdo všechnno byl v pátek nebo co se dělo nevím.. já po týdnu co jsem díky práci skoro neviděl děti, dostal propustku po nasbírání dostatečných rodinobodů až v sobotu odpoledne.. chtěl jsem vytáhnout a projet Innocenti, ale nepodařilo se nastartovat.. kostka Facet klepala, startér točil, ale ani obraz ani zvuk. Filtr před karburátorem ale úplně suchý, takže mám kde začít.
Tak jsem ztrudnomyslněl.. v Ostravě navíc začalo pršet, tak jsem ztratil na malou chvíli morál.. ale jen chvíli.. pak jsem nastoupil do auta a zajel do Nového Jičína pro Gulf. Ten naskočil na brnk, tak jsem vyrazil. Do kempu jsem přijel navečer, dostal jsem informaci kde se společnost nachází a vyrazil jsem stříc veselým historkám a reprodukovaným bohatým zážitkům. Výhodou těchto lokálních akcí je, že na noc zůstanou většinou jen ti věrní a tak se zpravidla všichni vejdeme k jednomu většímu stolu. :biggrin:
Mé očekávání byla naplněna a výlet to nebyl marný. Noční zábava byla prima.. vyslechl jsem si spoustu historek a některá zůstala i nedopovězena :banana:
Ubytování jsem vyřešil jak na srazech před 15lety.. tehdy jsem přijel večer, postavil si stan pro dva kde jsem byl sám a šel pít.. Ráno jsem se skoro vždycky probudil v autě za volantem a stan zůstal prázdný :biggrin: a jelikož jsem zestárl a zmoudřel, tak už si ten stan ani nestavím a rovnou se chytnu volantu :-D v neděli ráno jsme se probrali.. počkali až v 9 otevřou bufet.. dali si kafe a párky.. udělali cílovou fotografii přeživších a vydali se každý svou cestou.
Kemp prakticky ve městě mě překvapil. Kdo nezná a neví kde Krásná Morava, tak jak jedete po obchvatu Olomouce směrem na Mohelnici, tak na velkém kruháči u Globusu se dáte směrem zpátky do centra a po cca 2km to je. Je tam občerstvení, velký stan pro akce anebo nepřízeň počasí. Vyžití pro děti.
Příští rok se snad utrhnu na celou dobu akce..


Přílohy:

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz