Prepnout do plneho zobrazeni
Srazy,akce,návrhy na akce,menší srazy...
Odeslat odpověď

XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

08. srp 2022 16:29

Napětí ohledně konání či nekonání letošního ročníku by se dalo krájet, a tak nazrál čas to rozseknout:

Již XXIV. Narozemini se uskuteční v tradičním termínu od 23.-25. září!

Tentokrát s podtitulem: Zpátky ke kořenům a vzpomínka na Paddyho

Možná si pomyslíte, co ti kujóni z MFC tentokrát upekli ... bude to netradiční, a místo konání je tajné (v rámci Moravy) registrace, program i další informace hltejte v brzku zde i na FB!

Mini zdar!

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

08. srp 2022 17:42

Sláva :banana:
Už se těšíme. :bigups:

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

09. srp 2022 13:17

Tak to je velká paráda :banana: byla by velká škoda zakončit letošní sezónu už na začátku srpna,
těším(e) se a brzy ahoooooj :D

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

09. srp 2022 17:36

Necháme se překvapit a bylo by to super.

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

09. srp 2022 21:27

Tak kdyz zavzpominam na oficialne prvni Narozemini, tak to bylo v kempiku.. Ve Fulneku !

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

10. srp 2022 15:28

Super zpráva :banana: :bigups: , jste borci :-)

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

11. srp 2022 19:38

MINI FAN CLUB vás zve na 24. ročník tradičního setkání majitelů a příznivců klasických anglických vozů MINI

NarozeMini


který se bude konat 23.9 - 25.9. 2022.


24.ročník NarozeMini bude mít trochu jiný formát akce, než je obvyklé:
- akce je výhradně pro Classic Mini
- kapacita akce je velmi omezená
- v místě konání akce je zajištěna plocha pro stanování, je tedy možné přespat ve vlastním stanu
- v místě konání akce nejsou zajištěny žádné služby


24. NarozeMini začínají "u Vás doma" a to hvězdicovou jízdou do místa konání akce.
Startovní města pro hvězdicovou jízdu jsou následující:

Praha, Teplice, Ostrava, Olomouc, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Wroclaw, Nürnberg, Vídeň, Bratislava, Győr.
V rámci hvězdicové jízdy bude stanoveno několik kontrolních bodů, které bude třeba projet. Volba startu i trasy je zcela na vás, každý v cíli musí prokázat projetí minimálně dvou kontrolních bodů.
Sobotní program bude v obvyklém NarozeMini schématu s orientační rally, do výsledků bude započítány výsledky z hvězdicové jízdy.

Registraci na akci provedete zasláním fotky nebo skenu razítka ze zvoleného startovního města (např. razítko z benzinové pumpy vašeho plánovaného startu, informačního centra apod.) Zaslané foto doplňte následujícími údaji:
- jméno, příjmení, přezdívka
- značka, typ a rok výroby vozu
- předpokládaný počet členů posádky
- plánovaný den příjezdu
Tento registrační mail zašlete na adresu info@minifanclub.cz nejpozději do 9.9.2022.
V odpovědi Vám zašleme další pokyny s určením místa akce a výčtem průjezdních bodů na Vámi zvolené trase.
Registrační poplatek je 250 Kč.


Informace naleznete rovněž na stránkách NarozeMini.cz.

Těšíme se na Vás
Mini Fan Club

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

12. zář 2022 12:57

Ahoj,
přípravy na NarozeMini jsou v plném proudu, louka je posečená, trasa namapovaná ...

Na základě komunikace s některými z Vás prodlužujeme termín uzavření registrací do 16. 9. 2022.
Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k připravovanému programu není možné se bez předchozí registrace letošních NarozeMini zůčastnit!.
V sobotu na místě s tím již nepůjde nic vymyslet. Prosím zaregistrujte se včas.


Děkujeme.
Těšíme se na Vás
Mini Fan Club

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

29. zář 2022 20:51

....jsou to krásné 4 dni a já konečně dosušil stan :D

Tak co napsat k letošnímu WOODSTOCKU...teda NAROZEMINI? Po mnoha letech kempování a hotelování to byl nefalšovaný návrat ke kořenům.
Povídku psát nebudu, na to tu jsou jiní, mnohem zdatnější borci takže jen v bodech.
Mělo to pár mínusů a hromadu plusů.
Mínusy:
- když mě v sobotu nad ránem probudila ve spacku zima (byl sem kompletně oblečený, chyběli mi jen boty)
- když mě dva nejmenovaní jedinci udělali v Toitoice rodeo jako z legendárního Jackass
- když mi na rally odešel termostat do věčných lovišť

Plusy:
- výtečný tomíkův catering s asistencí pana Kravála
- super pivko a buřty
- klasická kolovačka všech cucíků kolem táborového ohně a minitomovi doutníčky jako za starých časů v kempu Primátor
- Dj. Jaro
- Vyřešení mrtvého termostatu (Jarino, Tomík a Oté)
- Podarování nového těsnění pod domek termostatu od Adama a nové žárovky od Kamila
- Báječná sobotní rally na super cestách a nakonec i super počasí
- Přežití celého víkendu

Moc díky organizátorům, že do toho šli a celá akce se povedla uspořádat u otého na louce
a díky všem co tvrdili muzičku a i přes spartanské podmínky neodjeli a tužili kolektiv po obě noci.
já se bavil a díky za to :D více takových akci

A jak se líbil WOODSTOCK 2022 vám?
Přílohy
4.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
Naposledy upravil Č e f o dne 29. zář 2022 22:11, celkově upraveno 1

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

29. zář 2022 21:51

Čeho - díky!

Jen dodám - jsem rád, že jste nás v tom nenechali. :D

Pár fotek, co jsem stihl udělat - NarozeMini 2022

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

30. zář 2022 08:56

Velké díky organizátorům i od nás! :bigups:

I přes ty flašky zelený a neúprosnou zimu jsme si ten letošní punkový ročník maximálně užili!!! :D

2..jpg

1..jpg

3..jpg
Naposledy upravil Dany dne 30. zář 2022 12:37, celkově upraveno 2

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

30. zář 2022 09:34

Moc děkuji všem za super víkend i s velkým najezdem kilometrů. S mladou jsme si to moc užily a hlavně přežily.

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

30. zář 2022 12:06

Kluci klobouček. Tohle byla akce roku:) Děti nadšený a já ještě víc.
Prostě platí okŕídlené, když se sejde dobrá parta, je dobře i ve 2 stupních:)
Přílohy
76ED9914-EC02-483F-B378-EB8D56BF3B64.jpeg
B0D10394-3B8F-4D48-B917-71500AE13CF0.jpeg
D330D466-A44D-489D-8B8B-63D3800E2F82.jpeg

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

06. říj 2022 11:53

:cry: :cry: :cry: zase jsem si jednou zapřeháněl a psal a psal, o tom jak to byla mimořádně povedená a nezapomenutelná akce, ale nezazálohoval jsem si to a najednou blik a text nenávratně pryč.
Tak snad se k tomu ještě někdy dostanu a napíšu to znovu.
Pro teď aspoň takhle velký nehynoucí dík všem, díky kterým tato akce mohla proběhnout a taky všem kdo se zúčastnili, protože bez tohoto hardcore jádra by to byla poloviční legrace.

Re: XXIV. NAROZEMINI BUDOU!

17. říj 2022 08:09

A ještě fotogalerie ZDE: https://pitrysmini.rajce.idnes.cz/Naroz ... cice_2022/
Dobře jste to kluci vymysleli, paráda!
Odeslat odpověď