Logo
Právě je 27. dub 2024 10:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: NarozeMini 2023 - afterpokec
PříspěvekNapsal: 24. zář 2023 13:38 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. bře 2008 20:27
Příspěvky: 31
Bydliště: Vranovice
Ahoj,
ještě jednou děkujeme všem co dorazili a doufám, že jste si akci užili.

Založil jsem album na foto z akce - https://ipokorny.quickconnect.to/mo/sharing/4nWseapoo

Zatím tam jsou jen pár mých fotek.
Fotky můžete přidat kdokoliv přes tento odkaz - https://ipokorny.quickconnect.to/mo/request/CsXLty3nN
Fotky se do alba přidají automaticky. Lze i videa. :)

Snad to bude fungovat jak má. :lol:

_________________
Ivoš


Naposledy upravil Ivo dne 17. říj 2023 21:03, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. říj 2023 12:20 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Zatímco loni jsme se sešli v dobrodružném duchu na louce uprostřed lesů a dali zavzpomínat na mladá léta, letošní výroční Narozemini nás opět hýčkalo teplem a veškerým pohodlím, jaké současné hotely jsou schopny poskytnout. Co však zůstalo stejné, byla krásná scenérie lesů Vysočiny.

Silver Rally - toť byl název letošního ročníku, odkazující na 25.výročí od prvního srazu nesoucí název Narozemini. Drtivá většina ještě pamatuje zesnulého Juru Tlacha, díky němuž bychom jinak tohle výročí neslavili a jehož památku jsme si při vyhlašování výsledků všichni se vzpomínkou v srdci rádi tiše připomněli. Mini Fan Club pak převzal organizátorskou štafetu, kterou s krátkou přestávkou a menší dopomocí NR Týmu dotáhli až do krásné číslovky 25.

Plánovali jsme vyjet jako kompletní rodina, želbohu nemoc poslala polovinu rodinného týmu do postelí a tak jsem vyrazil s Juniorem sám.. Začal letos chodit do školy, já se v těchto týdnech vracím domů z práce většinou až večer, takže jsem nastalou situaci pojal i jako znovu sbližování otce s rychle rostoucím synem a vydali jsme se spolu za zážitky. A když jsme vyrazili jen sami dva, řekl jsem si, že si užijeme i samotnou cestu a vyrazili jsme s Gulfem po letech na vzdálený sraz po ose. Společný víkend na srazu jsme si ale náramně užili a bez problémů se navrátili zpátky. A bylo až dojemné, jak ten ještě nedávno školkový prcek dostal do ruky itinerář a v podstatě na konci první stránky už chápal principy navigace a celý zbytek cesty odnavigoval sám. Schválně jsem poodjel z NR vláčku, ať si tu sólo navigaci plně užije. Jasně, po očku jsem ho kontroloval, ale pokud jsme někde krátce zakufrovali, bylo to spíše mým chybným úsudkem, že daná odbočka ještě není ta správná, nebo že ujetá vzdálenost neodpovídá celým stovkám metrů na které tachometr Mini ukazuje. I úkoly a hodnotící dozor na úkolech byli letos přívětivě nakloněni.. Takže při večerním vyhlášení nás výsledky kataputovaly až téměř na vrchol.. téměř.. možná nebýt totálně pokaženého slalomu, který býval mou silnou stránkou.. :-) vyhlašovaly se výsledky už od 25.místa a tak se obsazení ze strachu o statiku pódia několikrát z bezpečnostních důvodů obměnilo.

Co dodat víc? V baru se snažili a drželi otevřeno dokud byl zájem, což není samozřejmé v dnešní době.. jídlo bylo vynikající a bylo ho víc než dost a co hlavně, přijeli lidi co se umí a chtějí bavit. A to je na těchto setkáváních to krásné..
Děkujeme ještě jednou celému organizačnímu týmu a jejich četným pomocníkům a doufáme, že to snáma potáhnou ochotně dále k 26.


Přílohy:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 98 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz