Prepnout do plneho zobrazeni
o všem a všech Mini.
Odeslat odpověď

kniha pre potesenie

29. črc 2010 19:39

asi tuto knihu uz vacsina pozna , ale pre tych , kto este nie , tu je link: :D
http://www.martinus.sk/?uItem=28922

Re: kniha MINI od Juraje Bukovcaka a další knihy

17. čer 2011 10:45

Cpress má teď týden akci poštovné zdarma, a stále ještě je k mání kniha o MINI od Bukovčáka.

http://knihy.cpress.cz/mini.html

kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

06. bře 2012 11:00

Tahle "bible" se prý už dneska sežene jen obtížně, mně se to povedlo překvapivě snadno hned v prvním knihkupectví, asi "štěstí začátečníka". :)

Třeba ji shání ještě někdo další s menším úspěchem, takže sem dávám zaručený tip kde koupit:

Praha - NeoLuxor na Václaváku (včera tam ležely v regálu ještě dva exempláře)


Tady ji mají v systému pořád v nabídce, ale objednávku následně stornují pro nedostupnost titulu :evil: , takže jen ztráta času:
http://www.knihkupectvi.cz/juraj-bukovc ... -s68296320

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

06. bře 2012 12:21

Ty jo :!: , ...tak to velká gratulace, protože ta už jde sehnat vážně těžko :bigups: .By Jozzy

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

06. bře 2012 12:33

Byl jsem překvapenej. No, jestli víš o někom, kdo by jí chtěl, můžu tam zkusit ještě zaskočit a do Loun jí dovezu. :wink: Ale tuším, že už jí všichni máte v knihovničce a před spaním si listujete. :mrgreen:

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

06. bře 2012 13:04

no nelistujeme nebo aspoň já ne dík za info jsem z Prahy takže tam zíra ve volnu sjedu.Zatim nemám jaxi žádnou literaturu...už se těšim!

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 08:43

Bible nedávno také spatřena v pražském knihkupectví Černá labuť u Florence.

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 11:13

krum píše:Bible nedávno také spatřena v pražském knihkupectví Černá labuť u Florence.

Byla, ale uz neni dnes jsem koupil posledni.

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 13:41

No do pr... :-) Jsem se tam zrovna pro ni chystal.
Nějaký tipy, kde by se dala ještě sehnat?

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 13:45

Kdybych byl hodně troufalý, nechcete ji někdo, kdo ji máte hodit do digitální podoby?
Chápu, že je to dost práce, ale bylo by to super.
Předem děkuje nešťasnej nemajitel této knihy. :-(

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 14:09

V tomhle jsem konzerva. Auto má smrdět benzínem, kniha má bejt papírová. :mrgreen: Zrovna tohle není manuál, spíš výpravná fotopublikace, skenování by myslím celkovej dojem trochu pokazilo.

Jednu bibli zcela nečtenou a neoslintanou mám navíc. Když jsem ji onehdá sháněl, tak jsem jeden kus objednal přes net a než ji byli schopni poslat, tak jsem jinou potkal v regále a pro jistotu taky koupil, protože jsem odevšad slyšel, že už sehnat nejde. Klidně ji pošlu do světa za původní cenu. Jen nejsem fanoušek front na poštách, takže předání v Praze nebo na srazu v Peruci.

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 14:20

Máš SZ :-)

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 14:50

Ahojda, já jich mám ještě pár v zásobě a furt je někam tahám na srazy a nikdo je nechce :biggrin:

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 15:20

2Lenka: Díky bohu, páč mám jen jednu navíc a najednou zájemce o ní dva přes SZ. Ta moje je tedy rezervovaná pro Luďka (napsal SZ o 7 minut rychlejc). Víc přes SZ. A Martin snad tedy taky nepřijde zkrátka. Tudíž happy end! :banana:

Re: kniha Juraj Bukovčák: Mini (Computer Press)

17. dub 2012 15:52

Pro Lenku: Poslal jsem email :-)
Pro Luďka: Tos musel bejt tak rychlej? :-)))

Re: kniha MINI od Juraje Bukovcaka a další knihy

03. zář 2012 21:46

Zdravím, scháním pro přitele tutu knihu do zbírky zatím bohužel bezvýsledně. Pokud ji máte někdo navíc prosím o zvěte se mi na email kohoutkova.lucka@gmail.com. Děkuji

Re: kniha MINI od Juraje Bukovcaka a další knihy

30. zář 2012 20:53

Ahoj Všem, taky se připojím s prosbou, nemáte někdo navíc jeden výtisk k prodeji (J.Bukovčák-MINI) ? nebo nějaký tip, kde by se ještě dala koupit? už nějakou dobu obesílám knihkupectví s objednávkou, ale stále stejná odpověď - titul není dostupný. Předem moc dík.

Re: kniha MINI od Juraje Bukovcaka a další knihy

28. pro 2012 23:38

Jedna na bazoši
http://knihy.bazos.cz/inzerat/20091637/Austin-Mini-Rover-Mini-Cooper-Mini-Bukovcak-kniha.php

Re: kniha MINI od Juraje Bukovcaka a další knihy

28. pro 2012 23:39

To je ale poptávka ne prodej :(

Re: kniha MINI od Juraje Bukovcaka a další knihy

29. pro 2012 07:07

Mekkk píše:To je ale poptávka ne prodej :(

Já Pitomec to přehlíd
Odeslat odpověď