Prepnout do plneho zobrazeni
o všem a všech Mini.
Odeslat odpověď

Jak jezdíte s MINI? Pocity, zážitky..

16. črc 2006 17:09

Zdravím!
Jelikož Mini zatím nemám...ZATÍM :D a ještě jsem v něm nejel...dost by mě zajímalo, jak se v něm prostě jezdí. Jestli vůbec mám šanci se svými více jak 190cm se dovnitř vejít (řekl bych že ano), jestli je to klidné auto, nebo taková skákající koza co ji rozhodí každá nerovnost, ...a výkonově...napadá mě přirovnání k favoritu (VS Mini 1.3) nebo stodváce (VS Mini litry)...co vy, kteří Mini znáte a máte? Jsou potřeba meziplyny?...prostě prosím napište pocitově jaké Mini je :inlove:

16. črc 2006 21:35

:shock: fáčko je mrtvý i proti litru!!!!!!! vlastní zkušenost :!: ,a jízda je prostě nejjjjj,to se musí zažít :wink:

16. črc 2006 22:16

Sice miniho nemám,ale srovnávat tyhle škodárny s Minim?... nerovnatelné .. co se týče jízdních vlastností,tak zatím mi byl velice sympatický jednolitr,protože mi připadal daleko obratnější,ale zase do kopců je ta jednatrojka lepší :o). Nezvyk může být origo posazení volantu a sedadla,ale už jenom díky jízdním vlastnostem stojí zato o tomto autě uvažovat,protože je to paráda, nechová se záludně a člověk si hnedka zvykne a dokáže předvídat, co se bude dít ... sice mám Fiata,tak bych měl pět ódy na italskou automobilku,ale musím přiznat,že podvozek je nesrovnatelný (i když pro někoho možná uskákaný) .... .... no ale zadohrab je zadohrab :o))))

17. črc 2006 08:37

No známej má kolem těch 190 cm a jezdí s miníkem v pohodě. Co se týká výkonu motoru tak sériový litr není žádný zázrak, síla tohoto vozu je spíš v jeho povozku a jízdních vlastnostech. Nicméně motor se dá upravit pro vyšší výkon. Pohodlí moc neočekávej, vše je přizpůsobeno funkčnosti. Podvozek je ve srovnání s většinou aut opravdu tvrdý a malá kola tomu ještě přidávají. Přijeď na nějaký sraz a určitě se s někým domluvíš, aby tě svezl, není nad praktické vyzkoušení :andare: :andare: :andare:

18. črc 2006 21:13

Nekdo Mini prirovnava k motokare. Ma hodne nizko teziste a diky hodne tvrdymu podvozku (ma jen takovy gumovy spalky) vyborne sedi. Vykonove litr sice neni nic moc, ale tim, ze je to lehoucky auto ma docela odpich. Nejvic me bavi starty na svetlech proti novejm dvoulitrum, kdy jim to dost casto natru :)
Ten podvozek je samozrejme na nerovnostech i dost velka nevyhoda, ale na to si clovek proste musi zvyknout.
Domena Mini jsou ale hlavne zatacky. Tam dokaze ujet snad jakymukoliv autu :) Na slovenskych srazech byvaji zavody na motokarovy draze, tam se to pozna nejlip.
Kazdopadne se to musi zkusit na vlastni kuzi ;)

Jak jezdíte s MINI?

25. črc 2008 12:15

Po Romanově tématu mě napadá téma jak vlastně proháníte svoje stroje v provozu?(nebojte,nejsem od dopraváků,sám jim dlužim pár bodů a korun Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 ) Kocháte se ubíhající krajinou,nebo utíkajícími čárami okolo vás a v zatáčkách porušujete fyzikální zákony.Vim,že tu bude pár závodníků :sly: ,jen mě to zajímá.Mě úplně dostává,když se mi nějakej blb lepí na zadek a myslí si že mi někde za vsí napráská.Pak to přijde a on jen drtí svůj "koktákovskej" Pumpe Diese 2,0 ,černejch obláčků za autem má haba-kuk,VW koncernovej podvozek se kroutí v poslední křeči a drží jeho řidiče jen tak-tak na silnici,ale stejně mi nestíhá :twisted: :twisted: :twisted: ,dokud nepřijde fakt dlouhá rovina,tam už pak nemá smysl chlapce nechávat nešťastnýho a pouštíme ho s Minim,ať si namasíruje sebevědomí někde jinde Yellow_Flash_Colorz_PDT_31

Mini je prostě malý auto s velkým srdcem a proto ho mám tak rád. :inlove: :lol:

29. črc 2008 09:07

Omlouvám se,že jsem se nepodíval do fóra.Nějak jsem se do toho pustil a nepřečetl si,jestli už někdo nezakládal něco podobnýho. :oops: Díky adminům,že mě zařadili a ne hned nesmázli :D :thumbup:

29. črc 2008 10:34

a proč bychom tě mazali??? :lol: téma dobré a je fajn když k tomu někdo něco napíše.. a to že sis nevšiml už založeného tématu se nic neděje.. proto jsme tu přece my.. zařadíme, sloučíme rozdělíme.. prostě uděláme vše potřebné, aby fórum zůstalo přehledné a účelné, tak jak to máte rádi :banana:

29. črc 2008 17:12

Styl jízdy se mi mění podle nálady a nálada se mění podle ostatních řidičů :?

Takže včera sem vytrestal Octávii s vynervovaným plešatým pánem, nagelovanýho šampóna v natuzenym pežotku, kterej se chtěl předvést před dwouma ,,krasavicema" na palubě, nějaký mlaďasy v Civicu a na závěr večera mi to nandal nějakej týpek v novym BMW M5 :oops: ale divil se že mu s takovou malou starou věcí stačim a že mě měl v zatáčkách na nárazníku :twisted: a že M5tky opravdu lítaj.. A když jsou všichni na silnici milí a vřelí, tak je nejlepší kochačka na malých silničkách s otevřeným okýnkem a klidné vykružování zatáček, pohodová muzika a široký úsměv na twáři z požitku z jízdy.. Jarrinn

29. črc 2008 18:36

Automatic: odpoved je jednoducha.... napsal na celem foru 4 prispevky a Mini ani nemel a asi nema :-) vic k tomu asi rici nemohu ;-)

31. črc 2008 20:56

Jarrinn:Jo,s těma Koktávkama,Pažoutama atd. nebejvaj problémy.Akorát se všichni nejdřív smějou a pak se ksichtí jak nevim co,že dostali před svejma polovičkama napráskáno,už jsem si užil pár blbejch posunků :roll: A taky pár lidí,co to pochopěj,jako týpek na R1,koukam do zpětnýho a on furt si lehá a pak zase vstává od asfaltu,asi byl nějakej nešikovnej,že se na tom sotva udží :lol: Pak se nějak vzpamatoval,dojel mě,zvedl :thumbup: ,zalámal zápěstím a vzletěl asi do jiný dimenze.Jó a na tu M5 si troufat,to už chce "Big cohones" to teda :pray: Jinak kochání taky někdy přijde na řadu,ale nevim,až tam hodim nějakej zvučnější spalinovod :onfire: .To bude samý hén,hén a body na kontě zas v čudu Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

14. pro 2008 23:37

Ahoj, musím se přiznat, že o Mini sním už hrozně dlouho. Akorát jsem vždycky měla obavu jak se v tom jezdí, ono sednout si není takový jak ho řídit... Je supr, že jste tu tohle téma nechali :)

15. pro 2008 07:55

:banana: Už jsem v MINI párkrát jel :P Fakt :pivo: :sorry: :pivo: hustýýýýýýýýýýýýý.

15. pro 2008 11:21

Bobe Bobe, tys překvapil :banana: Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 Tys už fakt v minískovi jel ? A jaký to bylo ? :andare: :pivo:

Já si užívala někde kousek vejš zmíněný Héééén Héééén, a teď mám v prdeli motor a Pavlík má velkou zakázku :andare: :rock:

Holt i tady platí, že chybama se minikář učí . . . a draze za ně platí Yellow_Flash_Colorz_PDT_39

Ale abych neodbíhala od tématu . . . raději občas zaplatím repasi motoru než jezdit nudnou Fábkou i o víkendu. HOWGH

15. pro 2008 15:22

Jo,souhlas s Joli.Radši si zaplatim,ale pobavim se.Když jsem rodině vysvětlil co do toho chci nalejt,tak se jen Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Ale neví co to je,zablbnout si v niníkovi a taky když od něj člověk přichází a odchází,to ho tak hřeje pocit radosti,že se tomu prostě nedá odolat :wub: :lol:
Odeslat odpověď