Logo
Právě je 27. dub 2024 23:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Od kdy znáš MINI?
PříspěvekNapsal: 28. zář 2005 13:13 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2005 12:45
Příspěvky: 1
Bydliště: Mladá Boleslav
Moje první setkání s mini bylo asi ve filmu The Italian Job... jo a od té doby to se mnou jde zkopce, nepřeji si jiné auto než mini :D

_________________
KEEP SMILING :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. zář 2005 13:18 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Tak to se mnou se to táhne déle :lol: A Mini je promě strašně moc.Chválím Ti tvoji volbu :wink:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. zář 2005 15:36 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
Tak te tu mezi nami vitam ;-)
a se mnou se to taky tahne uz dlouho ;-) a snad i dlouho potahne :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. zář 2005 23:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
mno já po MINI toužil od svých 12.ti let a teď když ho mám jsem na tomhle světě spokojenej a doufám že dlouho budu....

to Mike: k té tvé opatrnosti bych měl taky pár připomínek ale nebudu tě dráždit.... Já se taky kolikrát neudržím letím s drakem jak kdybych ho ukrad ale když ti rupne v bedně tak s tím nic neuděláš a musíš prostě letět........... :2drivers: a to samý platí o hudbě a její hlasitosti :deejay:

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. zář 2005 23:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
no muzika je kapitola sama o sobe :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. pro 2005 20:45 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. kvě 2005 20:06
Příspěvky: 28
Bydliště: Hradec Králové
Mě k Mini přivedl můj kámoš Mekkk :D A MINI pro mě znamená auto s bohatou historií a je to součást automobilové historie která je opravdu velká!!Mini je průkopník mezi malými auty,v té době to bylo něco opravdu jedinečného a to se mi na MINI líbí ta jedinečnost!!! :wink:


Tak to vidím já a co vy?? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. pro 2005 22:00 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Když jsem byl ještě malý kluk tak jsem v televizi sledoval Mr.Beana a bylo vyděláno,od té doby se dá říct že semnou nebylo k vydržení. Uspokojil mě bratr když mi slepil mini mk 2 jako malou záplatu. Byl jsem uspokojen sám sebou když jsem si ho koupil,to je tak když si kluk splní svůj sen. Takže já mám dárek na dosmrti. Jinak mini je pro mne světová klasika,ale těch je víc.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. pro 2005 22:17 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. kvě 2005 20:06
Příspěvky: 28
Bydliště: Hradec Králové
To je krásnej příběh :D tak to ja si ten svůj sen musim teprve splnit :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: mini story
PříspěvekNapsal: 26. pro 2005 18:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Mě ho první ukázala máma. Měla v práci pod stolem fotku z roku 1964 s kokardou BMC, odkud asi :?:. Další už jsem tu ventiloval, ale opakování matka moudrosti 8) Asi v roce 1971 -72 k nám přijel v Mini zelené barvy :twisted: emigrant z roku 68, který pracoval na dvorcích ve Flushing meadow a jako americký občan se mohl vracet za rodiči. Tehdy ho přivezl k nám do ulice a já se v něm projel :shock: . Od té doby se to se mnou veze. Už jsem o něm uvažoval dávno, ale protože to není moc rodinný vůz, koupili jsme si jako kompromis Citroen 2CV :lol: a na Mini došlo letos :banana: . Hned jsem ho vez mámě ukázat na hřbitov. A to je celé. Teď už jen čekám na jaro :andare: .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. pro 2005 20:23 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. kvě 2005 20:06
Příspěvky: 28
Bydliště: Hradec Králové
Moc pěknej příběh!! :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Od kdy znáš MINI?
PříspěvekNapsal: 27. úno 2008 22:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. úno 2008 22:48
Příspěvky: 1
vratu píše:
Moje první setkání s mini bylo asi ve filmu The Italian Job... jo a od té doby to se mnou jde zkopce, nepřeji si jiné auto než mini :D


Tak u mě to je to samé...V tomhle filmu se mi Mini tolik zalíbili, že už není cesty zpět :D :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: to už je dávno
PříspěvekNapsal: 28. úno 2008 12:18 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
V 94 jsem byl s kámošem v Praze v Ikee to ještě byla na Pankráci, byli dole v garážích naložit dřevěnou linku pro jeho šéfa a já čekal venku na parkovišti. Najednou slyším kvílení pneumatik tak koukám co se děje? Na parkoviště přilítlo takový malinkatý auto stylem Italian Job a po zaparkování z něj vystoupila postarší paní, možná to byla paní Rakouská? Dnes těžko říct, ale totálně mě to zaujalo a tenkrát jsem si řekl,že by to byla slušná recese kdyby z tak malého auta vystoupil někdo tak velký jako já. Jedinou indícii kterou jsem tenkrát měl byl nápis na zadním víku kufru: Mini. Podal jsem si inzerát v Anonnci že scháním nějaké informace o tomto voze případně někoho kdo je schopen sprostředkovat koupi vozu. Ozval se mi tenkrát nějakej p. Roob a já se druhej den jel podívat na jeho mini. Takže někde odsud se píše již 16let starý příběh jak Jozzy k bláznovství s názvem Mini přišel....By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. úno 2008 12:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 11. dub 2007 14:15
Příspěvky: 14
Bydliště: Maynard MA
Tak já ho poprvé viděla - nebo spíš první uvědomění Mini bylo v roce 2007 začátkem, tuším, března v Teplicích před jistou restaurací. Tenkrát jsem vypadala jako když ho chci ukrást, prohlížela jsem si ho ze všech stran asi 2 hodiny. A do deseti dnů si pořídila svoje vlastní :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mini
PříspěvekNapsal: 28. úno 2008 12:52 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
Prvykrát som sa s MINI dostal do kontaktu v roku 1984 keď otec kúpil prvého. Bolo to od režiséra Luthera, MK 2 1968 za 4000KČS. to auto máme do teraz. Bolo kúpené cez TUZEX s Anglickej Ambasády v roku 1972. Mal som 6 rokov. V nasledujúcich rokoch to začalo prirastať a keď som mal asi 13 tak ma to naplno chytilo. Od vtedy sa tomu venujem a mojimy rukami už prešlo hrozne vela MINI. Predpokladám že 60% na Slovensku!!
Od roku 1988 chodím viacmenej pravideľne na všetky zrazy. Prvý bol vo Vyšňovej pri Plzni.

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: od kdy?
PříspěvekNapsal: 28. úno 2008 15:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Já znám mini od JOZZYHO, ten za to všechno může!!!!!!!
Je to už asi deset let(fakt už nevím jaký rok to byl)Já měl tenkrát obrovského Mercedesa(žraloka)s těma předníma světlama ještě na výšku.
r.v.1968 Totálně sežranej, ale na sportovních kolech, černá barva, folie na oknech, 16x repro, prostě mafiánské auto jako sviň.A protože Jozzy bydlí v té samé ulici co já, tak jsem nemohl přehlédnout jeho mini.Tenkrát ještě CHECK MATE.A to jsem si právě říkal co je to vůbec za malé auto.Hezké tvary,ale co je to za značku? vůbec jsem neměl tušení.To jsme se ještě z jozzym neznali,A pak jsem z kámošem razil na Snowboard a že prý s námi pojede ještě jeden úchylák a ejhle, JOZZY.Odjíždíme z ulice a já říkám co je to za auto ta malá svině tady?A JOZZY spustil, a celou cestu až na Klínovec jsme neslyšeli nic jiného ne monolog o úžasném Mini.Tak mi vymlel do hlavy díru o MINI a už mi to zůstalo.Jakmile skončilo první spoření s Liškou tak jsem koupil svého prvního Mair fair modráka a jsem mini chycenej až do dneška.:-)
Nejdříve jsem trochu oponoval, jako že do mini nehodím do kufru pět snowboardů s pěti človíčkama a alou na hory, ale po prvním svezení v mini mě to přešlo.
Tak a je to.Jozzy za to může!
Čus bus minibus kombi bus.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. úno 2008 16:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Chtěla jsem původně napsat, že u mě za to může Chochol. Nicméně po přečtení příběhu Chochola, musím napsat - sorry Jozzy - u mě za to tudíž může taky Jozzy |:-)))

Když jsem poprvé viděla Chocholovo modráka - na světlech kšiltíky, stěrače jak do modelu pro miminka, celkem mě to uchvátilo :-)
Loni jsem si pořídila - svého vlastního :andare:

Takže chlapci - dííííky :pray:
Od té doby máte na krku bláznivou ženskou, co se učí se vyznat
v motoru, aby vždy dojela tam, kam se vypravila :banana: :rock:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Naposledy upravil Joli dne 06. bře 2008 01:15, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Diky pane Beane
PříspěvekNapsal: 28. úno 2008 20:46 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Tak u me za to muze teda pan Bean...sorry Jozzy :) a minulej rok jsem prodal svoje nudny Berlingo a dojel si do bazaru pro zlutyho spunta. Jozzy se me jako prvni ujal a po prvnich srazech jsem potkal i spousty dalsich bajecnejch lidi. Da se rict ze jsem z nej od ty doby nevylezl a kazdy rano se z tohi auta smeju na otraveny lidi v oplastovanejch karach....a asi z nej uz nikdy nevylezu..tak nejak k sobe patrime. Zdravim vsechny...tesim sr na sezonu. Akorat se mi do toho nevejdou posadky modrych andelu ( prepravni sluzba po par panacic)..minule me operatorka na dispecinku vzkazala ze si ho mam radsi dat do batohu a jit pesky :)

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. úno 2008 15:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 269
Bydliště: Litvínov
Tak u mě to začalo už hodně dávno v roce 1973. První osobní seznámení bylo v Jugoslávii. Srpen, slunce pálilo a v oblasti kolem Rijeky jich jezdilo hodně. Neuvěřitelně mě to autí zaujalo. Tehdy jsem si řekl, že si ho jednou koupím a vyrazím navštívit kamarády na Slovensko, kteří tam byli se mnou. To jsem ale netušil, že to bude dlouhých 35 let. Oživení vzpomínky na mini bylo když parkovalo u nás před domem a pak zjistil, že ho má soused Vlasta Stárek. Při jedné jarní nedělní procházce v noňském roce jsem spatřil miníka v jedné prodejničce a bylo. Vše se mi vrátilo ve vzpomínkách. Věruš nebyla proti, rychlá půjčka od švagra a v úterý byl náš. Takže začínáme pěkně blbnout, ale je to fajn. Dívčí pokojík se změnil od základu: police s modely, prospekty, plakáty, startovní čísla atd.( holky na štěstí už nejsou doma)! A v neposlední řadě poznání se všemi z Vás kolem té malé radosti jménem MINI :2drivers: Zdraví Jirka s Věruš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. úno 2008 18:44 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak začátek stejný jako u Skondra. To malé autíčko a ten srandovní pán. Ta kombinace se nedá zapomenout. Postupem času jsem začal přemýšlet o jeho koupi. Vždy jsem to zavrhl, jelikož má situace finanční byla nedobrá a na chvíli jsem od toho upustil. Jednoho dne se však v autobazaru při mojí cestě do práce objevil ON. Co vám budu povídat. Láska na první pohled. :blush: . Ještě asi čtrnáct dní jsem s tím bojoval ale každá cesta okolo byla horší a horší. Jednoho krásného dne, kdy jsem se léčil v mé oblíbené kavárně z "decentní" pitky jsem se zmínil kamarádovi o mém problému a on navrhl, že se tam pojedeme podívat. Pak to šlo neuvěřitelně rychle. Sedl jsem za volant. Malou chvilku jsem se kochal interiérem a vyrazil jsem. O dvě zatáčky a asi 500 metrů později jsem věděl že není vyhnutí. Vrátil jsem se do bazaru a o pět minut později už jsem letěl do banky pro nezbytnou hotovost. Jsem mu vděčný za spoustu problémů ale ještě víc radosti a nové kamarády, kteří jsou stejně nemocní jako já. Amen

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. úno 2008 19:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. úno 2008 19:57
Příspěvky: 42
Bydliště: Vlašim
Ahoj čau. Tak s minikem do mě hučel tatík už od malička,ale majitelem jsem teprv 3 týdny, takže minimadness u mě vypuká. Zdravim všechny! - Zdenouš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 76 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz