Prepnout do plneho zobrazeni
o všem a všech Mini.
Odeslat odpověď

ci je to za mini

26. lis 2011 19:20

Ahoj,mužete mi prosim poradit co je to za model Minika který ma odklapeci celou predni motorovu cast a taky da se snado predelat mink s obracenym rizenim na volant na leve straně? vim o jednom dovezenem z australie.... viz foto

http://forum.britishv8.org/file.php?12,file=2400


dik David

Re: ci je to za mini

26. lis 2011 21:25

ked na to kliknem tak sa mi len ukaze forum nic viac

Re: ci je to za mini

26. lis 2011 21:53

JJ asi to bude chtít registraci jenže než tam pak dohledáš to požadované mini ....

Re: ci je to za mini

26. lis 2011 21:57

za sebe můžu napsat, že jsem obrázek otevřel bez problémů a je to lamino, běžně dostupné, ale je s tím práce, vymyslet uchycení a dopasovat, ale toto by jsem nechal na někom, kdo už si s tím hrál, předělat to jde, ale budeš mít problém s papíry

Re: ci je to za mini

27. lis 2011 00:28

ale ja sem sem videl v gerazi rozebrane auto s castecnou renovaci ktere melo celou tuhle kapotu odendavaci a je to uchycene na ryhclosponach a je to z plechu,jen nema motor a asi by byl problem s papirama tak se ptam jestly je to nejakej standarni model popr nejakej zavodni special doplnuji ze auto je privezene z Australie

Re: ci je to za mini

27. lis 2011 12:52

Není to tovární model. Je to předělávka z mini na mini vtec, podle okolních aut zřejmě f. MiniTec http://www.superfastminis.com/.
Každý mini se dá předělat z prava do leva, starší modely líp a novější hůř, ale s papírama to bude asi složitější.

Re: ci je to za mini

27. lis 2011 13:02

k tym papierom... neviem ako to mate v CR ale u nas v SK nikde v technicaku nie je napisane ci je to pravostrane alebo lavostrane riadenie. Cize , v podstate ty ked si dovezies auto z australie , pred tym ako absoluvujes vsetky papierovacky a kontroly atd. si auto v garazi prerobis na lavu stranu. :?: :idea: :)

Re: ci je to za mini

27. lis 2011 21:38

Ahoj, na levostranné řízení musíš na magistrátě (evidence vozidel) legálně požádat o přestavbu. Na stránkách evidencí vozidel na to stáhneš i formulář a myslím, že i ceník. Radši kup něco pravého tady v Evropě, určitě to bude mnohem snadnější.
Odeslat odpověď