Logo
Právě je 28. bře 2024 19:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. říj 2006 22:00 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. zář 2006 13:13
Příspěvky: 67
Bydliště: Pardubice
Tome nešlo by nějak poslat DVD poštou? Dej vědět co za to. Díky Kuba. :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. říj 2006 03:01 
minitom píše:
Šíša píše:
Kurňa... mám ho objednanej u kolegy a nějak mu to trvá :( :x

Že jsi něco neřekl už bys ho měl doma :wink:


Se stydim, nooo... :oops: Když zklame kolega, dam vedet :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Reklamní spoty
PříspěvekNapsal: 08. lis 2006 15:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. zář 2006 10:09
Příspěvky: 361
Bydliště: Palkovice
Našel jsem pár reklamních spotů:
60-tá léta
70-tá léta
80-tá léta
90-tá léta
40-té výročí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Rerklamní spoty
PříspěvekNapsal: 08. lis 2006 15:52 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. zář 2006 10:09
Příspěvky: 361
Bydliště: Palkovice
Jak tak koukám tak z toho nic asi nebude jsou totiž v Real videu a nejde mi to tu vložit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. lis 2006 18:03 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Zašli to Mikovi ať to dá na web ke stažení.

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Italian job
PříspěvekNapsal: 20. lis 2006 10:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Tak jsem v sobotu skoukl remake legendárního Italian job :shock: . Už dlouho jsem nezažil takový orgasmus :roll:(naposledy, když jsem po půlroce na první natočil svého dočasně zchromlého koně :lol: ) , jako vidět 3 Coopery v akci :twisted: - a to nové zrovna nemusím. Lidičky, taková pecka a žádné ohlasy????? :?: :?: :?: :?: :?: Mejdloš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Italian Job
PříspěvekNapsal: 20. lis 2006 12:38 
Také na to hledím jako blázen :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Vždyť Italian Job je stejně povinný film pro každého "miníkáře", jako
pro sládka Postřižiny .

Jirka :wink:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. lis 2006 11:37 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Taky sem to skoukl, miníky nadupaný, slečna pohledná, akce slušná, celkový zážitek výbordelný :twisted:

čefo
P.S. ale rambo je rambo Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. lis 2006 19:59 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
No jo.. sice tenhle kousek nechybí v naší DVDtéce, ale stejně jsme s Luckou neodolali a koukali znovu.. parta skvělých herců v čele se svůdnou Charlize Theron.. a pěkná akce s Miniky...

a něco pro zajímavost..
1) všimli jste si, že pouze červený byl Cooper S.. bílý i modrý byly Coopery
2) celkem jich podle bonusových materiálů BMW pro potřeby filmařů poskytlo 32.. protože úmrtnost byla až moc velká.. jo a všimli jste si, že se pro natáčení používaly jak evropské, tak americké verze?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. lis 2006 22:50 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
přiznám se že sem to nepostřehl....mám malou TV :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Filmy s auty a o autech
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 16:15 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Když už byla řeč o Loupeži po italsku :lol: , proč si nepopovídat o filmech s motoristickou tématikou(když už jsou vozy většinou zazimované).
Tak já jsem coby dítko školou povinné kdysi v sedmdesátých letech svedl velký souboj :twisted: se svými prarodiči o film jehož jméno si už nepamatuju. Nakonec jsme s bratrem nad dechovkou(legendární Vlachovka) vyhráli :D a mohli sledovat fiktivní souboj posádky Mini na RMC :2drivers: . Nááááádhera.
A dál - tak můj kultovní film je Le Mans :andare: - kdo neviděl, jako by nežil - Steve Mc Queen jako pilot supersporťáku Porsche 917 v boji s maranelskými koníky - neskutečná paráda :pohar: . Pak každoppádně Tajný závod (Gumball rallye) a další maranelský koník, který se honí se Shelby Cobrou a dalšími nádnernými kousky - mimo jiné posádka důchodového věku v nádherném kabrioletu Mercedes 300SL Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 .
Pak Velké závody Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 . Tuším Tony Curtis a Jack Lemmon v těch nejkrásnějších oldtimers Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 .
Já jako kachnař nedám pak dospustit na četníky a famózní jeptišky v Citroenech 2CV Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 , mimochodem, v jednom dílu povozila i agenta 007 Yellow_Flash_Colorz_PDT_11 .
A co vy :?: :?: :?: Mejdloš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 17:48 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. zář 2006 13:13
Příspěvky: 67
Bydliště: Pardubice
To že Cooper S byl jenom červenej jsem zaregistroval, ale jakej je rozdíl mezi evropskou a americkou verzí? Díky za dovzdělání.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 18:41 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Kuba píše:
To že Cooper S byl jenom červenej jsem zaregistroval, ale jakej je rozdíl mezi evropskou a americkou verzí? Díky za dovzdělání.


Na první pohled to poznáš podle odrazek na lemech kolem kol :wink: To se montuje pouze pro ameriku.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 19:03 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Film se starymi Mini jak soutěží na RMC se jmenoval - Sejdeme se v Monte Carlu.Dost jsem po ,něm pátral ale prostě vypařil se :cry:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 20:08 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak co se týče miníků tak to nemusí být jen filmy ale i seriály a to Profíci,Dempsi a Mejkpísová,kobra 11 :lol: a jiné kde se všude objevuje minik stačí jen sledovat a někdy tam je i delší dobu myslím že zrovna v kobře se vyskytl a né jednou na dost dlouho a to i jako auto na honičku a samo že vítězné ale stejně tu plácám pitomosti seriály nikoho neberou :?

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 20:09 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 613
Bydliště: Ostrava
nechci vypadat joko pako, ale nějak nevěřím překladům do češtiny, mohl by jsi napsat originál název. díky

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 22:07 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Č e f o píše:
přiznám se že sem to nepostřehl....mám malou TV :D


no jo.. my si toho všimli taky jen proto, že jsme si pořídili velkou uhlopříčku :lol:

jinak jak píše Mekkk.. ty rozdíly jsou vážně lehce přehlédnutelné.. zepředu je to poznat snad jen díky těm odrazkám (nebo blinkrům?) na kraji nárazníku hned na lemu kola a zezadu jsme si toho všimli při záběru jak stojí všechny 3 miniky v tom tunelu pod cestou a čekají až se jim tam propadne ten obrněný vůz.. Při pohledu zezadu dva ze tří Mini měly na zadním víku kufru podčvercové prolisy pro americké značky a jen jeden měl evropskou obdélníkou typickou velikost


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 22:44 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Je to jak píšete... ono filmů které se zapsaly do historie a mysli motoristických fanoušků není mnoho.. o to jsou to pak větší skvosty.. modlou je i podle mě kultovní Le Mans.. (mám ho i na DVD v původním znění) a nikde jinde neuvidíš adrenalin ze závodní jízdy v tak čisté formě jako tady.. vždyť démonický Steve McQueen proslul tím, že miloval rychlou jízdu a závody a tak se nikdy nenechal dublovat.. nádherná scéna rozbití jeho závodního speciálu není "z dílen Lucasových studií" jak je dneska módou v akčních filmech, ale byl to automaticky řízený speciál...

trochu opomíjený je i McQueenův druhý skvost Bullitův případ (Bullit), i když tady se jedná spíše o akční detektivku, ale honička detektiva Bullita v jeho našlapaném Shelby Mustangu s tuším Hemicudou nájemných vrahů po kaskádách San Francisca patří zase k tomu TOP! vždyť i Ford se k tomu při uvedení Fordu Puma ve svých šotech vracel a snažil se přihřát si polívčičku..

ještě nikdo tu neuvedl skoro už klasický film z devadesátých let s Nicolasem Caigem 60 sekund (Gone in 60 seconds). Robert Duvall, Angelina Jolie (blond.. kdo neviděl neuvěří) a téměř nesplnitelný úkol ukrást 50těch nesvůdnějších a nejrajcovnějších aut co si kdo na seznam může napsat.. V hlavní roli opět Shelby Mustang GT500..

když jsme u těch profi zlodějů, tak mě potěšilo, že si i v redakci Speedu v posledním čísle v listárně vzpomněli na snímek, který v 80.letech natočila evropská koprodukce tuším němců a italů... je to komedie Únos aut.. nečekejte hollywoodský trhák, ale kouká se na to pěkně.. taky díky němu vím od první třídy jak vypadá Isdera a že ve Švýcarsku existuje továrnička Monteverdi..

někdo tu už zmínil výbornou roadmovie komedii Tajný závod (Gumball rally) (pozor!! neplést s podobným snímkem Tajný závod (Cannonball rally) s Burtem Raynoldsem a R.Moorem, který tomu prvnímu nesahá ani po kotníky) tady zaujme opravdu duel nádherné Shelby Cobry a Ferrari Daytona při ilegálním závodu napříč amerikou.. sekundují mimo jiné dvě dámy v Porsche 911.. a dva seniorští gentlemani v Mercedesu 300SL..

a pak samozřejmě naše známé Italian Job 1-2 (Loupež po italsku), tuningový Fast&Furious 1-3 (Rychle a zběsile), akčněkomediální Bad Boys 1-2 (Mizerové)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. lis 2006 23:01 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 613
Bydliště: Ostrava
kulička - jo jo gumball rally je moc pěkný film

pokud se bavíme o novějších filmech tak si určitě všichni dobře pamatují TAXI TAXI a jeden který se mi dostal celkem slušně do podvědomí zásadovostí, řidičským uměním a dalšími drobnostmi je Kurýr a to jak první tak druhý díl

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: další kusy...
PříspěvekNapsal: 23. lis 2006 13:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
K tomu zelenému Mustangu z Bullitova případu. Někde jsem četl, že po premiéře stoupl prodej Mustangů v téhle barvě 3x. Pak jsem v hlavě vydlabal další klasiku Grand Prix - doutníkové formule jsem jako malý kluk nesnášel, jsem už odkojen křídlatci, ale film je to docela pěkný včetně skoku s autem do přístavu v Monte Carlu. A pak další formulový titul Bobby Deerfield s Al Pacinem a Marthe Kellerovou. Jde o adaptaci slavného Remarquova románu Nebe nezná vyvolených. Taky docela pěkná podívaná.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz