Prepnout do plneho zobrazeni
o všem a všech Mini.
Odeslat odpověď

Italian Job a další filmy s MINI

05. úno 2005 18:15

Nemate nekdo nahodou film The italian job?Myslim ten starej zhruba kolem roku 60.Naky info,odkazy atd?O co tam slo?Jaky tam jezdili minici a ajky meli barvy?

05. úno 2005 18:35

Takže původní Italian Job je z roku 1969.....Je to klasika:-) Jezděj tam Coopery S čevenej, modrej a bílej. Jinak daleko zajímavější než ten film je jeho dohra do teď protože se pořádá dobročinná akce Italian Job, která přispívá bohužel teď nevím na co...ale je to každopádně super MINI akce. Kde se sjedou Mini ze skoro celý planety:-) přeháním, a startovný jde na dobročinný účely + aukce. Více na http://www.italianjob.com

06. úno 2005 22:34

Já mám sice ten film na dvd, ale zatím jsem ho viděl pouze bez zvuku. Nejvíc mne dojalo, když shazují ty miníky z horské silničky ze skalnatého srázu :cry:

06. úno 2005 22:40

Tak to nevim, jestli bych se na to vydrzel divat :cry:

09. úno 2005 13:29

Jo jo mám....a dalo mi to práce ho sehnat...nakonec jsem ho oběvila na dvd u nás ve videopůjčovně...tak když mě viděli tak ho i prodali :lol:

09. úno 2005 21:33

To Ditousek: A co na to říkáš? Mně se líbí i to Lambo Miura, co je na začátku

10. úno 2005 12:28

Zigy,diky moc,uz dorazily filmiky,tak se tesim az si je prohlidnu.Zatim mini zdar

10. úno 2005 13:10

to ditousek: vitam tu mezi námi první dámu a přeji jí hondě úspěchů a doufám, že taky dorazí na sraz :-)

a film jsem zatim moc nevidel :-) jen tak letmo :-) nebyl nejak cas :-)))

11. úno 2005 12:42

to O.T.....já myslím že v tom filmu snad nebylo žádný ošklivý auto :lol: docela jsem si tam ujela na tom množství mini fiatků....jinak klasika je klasika!!!!

to MiniMike....Příští výkend se stávám oficiální majitelkou červenýho mini-mrňouse, takže pokud mi to něco jako prace nebo zdravý nepřekazí tak si piště že Vám ho přijedu ukázat....hlavně objednejte hezký počasí...né jako dneska :lol: Jo a na ten filmík koukni...nejde o děj ale o ty scény jak utíkaj se zlatem....to jsem zapla i miníka na dálkový ovládání a krosila po obýváku aby mu to nebylo líto :D

11. úno 2005 13:16

to Ditousek: tak to ti jako stasne majitelce gratuluju :-) a na foto se tesim :-D

12. úno 2005 22:15

Kdo mi poradí kde sehnat starý The italian job????????Moc rád bych se na to podíval.Dík

14. úno 2005 09:48

Zkus obejít videopujčovny....já ho sehnala tam....schovanej nepujčovanej jak novej...tak mi ho i rádi prodali za 150,-Kč na dvd....v normálním obchodě jsem ho nikde nesehnala!

14. úno 2005 10:09

to Ditousek: ty mas starej Italian Job na dvd? :lol:

14. úno 2005 10:11

No jasně :lol:

15. úno 2005 00:58

Já to mám taky na dvd. Jen v ňákým divným formátu..
To Ditousek: jj. . . ale jak jsem už říkal to shazování miníků ze skály si mohli odpustit.

15. úno 2005 01:21

jen takova nostalgie :-) kdyby nekdo chtel :-)
Naposledy upravil MiniMike dne 04. lis 2005 17:18, celkově upraveno 1

15. úno 2005 09:01

to O.T. No to schazování ze skáli přeskakuju....vždycky si říkám....kdyby mi je radši dali já bych už věděla jak s nima zacházet, zabrala bych celý parkoviště u baráku...sousedi by mě určitě neměli rádi,ale to by mě naprosto netrápilo :lol:

to MiniMike: Já chci taky tyhle ještě nemám :P

15. úno 2005 10:05

to Ditousek: no pokud by si mela zajem tak mi dej vedet :-D mohl bych ti to sehnat :-) jen se priprav, ze to neni nejlevnejsi :-) jinak ty auticka jsou ve velikosti 1:36 :-D

15. úno 2005 10:19

No tak povídej....kolik mě to bude stát :lol: Já pár těhlech megamrňousů mám ale tyhle ještě né...až budu fotit auto nafotím i je a přispěju :P

15. úno 2005 10:28

prislo by te to na 2ooo,- :-)
a samozrejme by se jednalo o novou veci, nic jetyho :-)
Odeslat odpověď