Logo
Právě je 27. dub 2024 20:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kolik vám je let?
0-18 13%  13%  [ 6 ]
18-26 33%  33%  [ 15 ]
26-30 24%  24%  [ 11 ]
30-40 20%  20%  [ 9 ]
40-60 7%  7%  [ 3 ]
60-+ 0%  0%  [ 0 ]
jina moznost? :D 2%  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 45
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kdo, kde a jak?
PříspěvekNapsal: 05. úno 2005 23:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Zajimalo by mne kolik lidem je, jak moc sou nevzdelany a co delaj aby mohli mit Mini (zamestnani).. Tak se nestydte a napiste neco jako me je 17 (coz bude za chvilku dosti neaktualni jelikoz 26.2.2005 mi bude 18 a 1.3. delam zkousky na ridicak a nedlouho pote, pokud vse pujde jak ma budu mit Mini 1000 :D ). Abych to v budoucnu uzivil studuju obchodni akademii (management; kdyby nekdo take studoval OA ci neco jineho meli zalozenou fiktivni firmu, tak at me kontaktuje thx.).

Vsechno sepisu, skombinuju s jinyma anketama a provedu vsechny prumery sveta z kterych budu psat ty komisky.. Vysledky (ktere se budou stale menit, predam adminovi a ten to (mozna) da ne web aby byl zajimavejsim..

Aspon hlasujte v ankete :wink:

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. úno 2005 15:00 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. led 2005 00:59
Příspěvky: 75
Bydliště: Řevnice
No beniku to nevim kolik lidi ti napise,ale preju ti at je to hodne.Ja sem 21 let starej,sem vyucenej nastrojar,mam maturitu z provozni techniky ve strojirenstvi a ted studuju anglictinu,tera mi vubec nejde.Minika mam od taty a ted jao student sem se rozhod ze musim od pristiho roku jit pracovat,protoze z podpory mini neuzivis.A vubec nevim kde me vezmou.Myslim ze je to i o stesti :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. úno 2005 16:42 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
no tak ja se taky pridam :-)
takze bude mi 22, maturu uz mam uspesne za sebou z oboru vypocetky, a tedkon se snazim studovat vyssi skolu a opet vypocetku :-) jinak Mini tez nemam :-) ale udelal jsem maly krucek tim, ze jsem si koupil Metro :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. úno 2005 13:27 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. led 2005 14:52
Příspěvky: 18
Bydliště: Jihlava
:lol: Tak to jsem zvědavá kdo je starší...mě je 27 ikdyž jako ženská (tady asi zatím jediná...nebo jsem ještě málo četla) bych to nemusela říkat!Jinak mám za sebou ekonomku s maturitou a jazykovku...a teď reprezentuji tvář Oskara...aspoň tak nám to říkají :? Jinak co se týče miniku...modýlků mám pár doma...dostávám je místo kytek od přítele :) a živýho opravdovýho měl můj brácha...někdy před 10 lety a já už mám svýho taky vybranýho....takže během 14 dnů dám vědět i víc...třeba obrázky!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. úno 2005 14:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 17:57
Příspěvky: 139
Bydliště: Plzeň
.....no tak mně je 25...jsem koncipient v AK....Mini mam, ale vydělal jsem na něj jako zahradnik a já nevim co ještě o prázdninách během vejšky, v USA. Dnes bych se na něj už nezmohl......


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. úno 2005 00:43 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
A dnes 26.2. je velice vyznamny den pro cele lidstvo! Ja se dockal a jsem plnolety coz mimo jine znamena, ze 1.3. delam testy na ridicak tak mi vsichni drzte palce :wink:

_________________
2+2=5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mé Mini já...
PříspěvekNapsal: 09. bře 2005 13:02 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Takže když se tady všichni tak krásně a upřímně rozepisují.. přidám svůj nevýznamný a nedůležitý Mini životopis..
Je mi 25, a za sebou mám docela dlouhý studijní život.. Dělal jsem toho už docela dost, ale většinu z toho už nedodělal.. Nakonec jsem se loni před vánocema rozhodl jít pracovat a skutečně si začít vydělávat.. a ne jen živořit za studentské peníze.. Takže to co mě živí a umožňuje mít mimojiné hobby autko i svého Miniho, je mé nynější povolání v geologické formě jako geofyzik.. Neptejte se co to je.. těžko se to vysvětluje.. :lol: A jelikož jsem po dobu studia ještě přes léto býval zaměstnancem cestovky (mám průvodcovské zkoušky.. :D ) , tak dělám dálkově ještě i cestovní ruch..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. bře 2005 13:04 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
co je geofyzik? :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. srp 2005 15:07 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. črc 2005 07:52
Příspěvky: 30
Bydliště: Havířov
Sice s krizkem po funuse, ale taky se pridam a neco o sobe napisu....
Je mi 21, mam za sebou uspesne slozenou maturitu na osmiletem gymplu (coz znamena ze umim vsechno teoreticky, ale prakticky neumim nic) v Havirove.........

Na skolu jsem se nedostal a tak mi nezbylo nic jineho nez zabrednout do pracovniho zivota. Tedka pracuju jako Operator call centra a Koordinator zdravotni pece na soukromem zdravotnim stredisku v Praze.

_________________
MiniLooking, MiniThinking, MiniLiving ........


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. srp 2005 15:20 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. črc 2005 19:24
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha, SVK
:wink: tak ja taky :D Je mi 20 let jsem všude zdejší, mám za sebou 8letej gympl, umím všechno ale n nic nemám papír :wink: Miníska mám a mám ho moc ráda. Pracuju v realitce, v září se opět stěhuju, tentokrát do Hradce a v říjnu začínám dálkově studovat managerskou ekonomii a španělštinu v Praze. Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 Takže snad to zvládnu, ale já jsem holka šikovná Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

_________________
Mi casa tu casa, Mi Mini MI MINI!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: takže,..
PříspěvekNapsal: 12. srp 2005 15:25 
Mě je 30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ,jsem vyučenej prodavač potravin a teď dělám vedoucího v reklamce.Nemůžu napsat co všechno jsem dělal mezi tím,protože bych asi ucpal web.Takže Ditoušek neni nejstarší nemusí mít depku.Jozzy


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. led 2008 21:58 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
čau tak mě je 16 a půl, příští rok snad už dodělám základku, chodím na základu pro chytré studenty a už se ani nepomočuju, poslouchám Tokyo Hotel a sbírám pexeso, mezi mé koníčky patří zahrádka, sudoku a Přemek Podlaha. Mini mám jen jako image, protože nejraději bych si koupil novou Fábku a pořádně jí votunil a jezdil na srazy s klukama co poslouchají Scooter a nosí šustáky, ale mamka mi nedovolí gel do vlasů. Tak to je asi tak všechno klucí co sem vám o sobě chtěl napsat, budu muset končit protože začíná Pošta pro Tebe a ta mě vždycky chytne za srdíčko. tak páčko :D jinak doufám že se potkáme na srazu

P.S vezmu pexesa a sudoku

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. led 2008 17:58 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
Čefo dobrý fór, opravdu jsem se pobavil, ty pexesa a sudoku určitě vem na sraz, zaboduješ u našich dětí. :banana:

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. led 2008 10:29 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Č e f o píše:
čau tak mě je 16 a půl, příští rok snad už dodělám základku, chodím na základu pro chytré studenty a už se ani nepomočuju, poslouchám Tokyo Hotel a sbírám pexeso, mezi mé koníčky patří zahrádka, sudoku a Přemek Podlaha. Mini mám jen jako image, protože nejraději bych si koupil novou Fábku a pořádně jí votunil a jezdil na srazy s klukama co poslouchají Scooter a nosí šustáky, ale mamka mi nedovolí gel do vlasů. Tak to je asi tak všechno klucí co sem vám o sobě chtěl napsat, budu muset končit protože začíná Pošta pro Tebe a ta mě vždycky chytne za srdíčko. tak páčko :D jinak doufám že se potkáme na srazu

P.S vezmu pexesa a sudoku


Ty mě jednou zničíš :D :D Už se těším na sraz a na zelenou:D Ty pošto pro tebe. Nepojedeš s náma do Holandska? Klidně tě přiberu do neMini auta:-)

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. led 2008 11:12 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
JESTLI VŠE KLAPNE TAK IMM BYCH DAL I S MÝM STARONOVÝM MINI, ALE JAK ŘÍKÁM JESTLI VŠE KLAPNE, ALE TO TU JEŠTĚ NAPÍŠU :)

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. led 2008 13:31 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Takže já si také přisadím. Je mi 22 let. Vystudoval jsem strojárnu (Automatizační technika) a tak mám maauritu ale ze školy neumím vůbec nic. Dělám na tři směny v jedné továrně ( dělník s maturitou) :lol: a většinu peněz vrážím do Mini a občas i do alkoholu. Na moje první Mini mi laskavě zapůjčila Komerční banka a teď vesele splácím a ještě tři roky budu. To ale nevadí protože když ho miluješ, není co řešit. V

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. led 2008 14:12 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. bře 2007 12:18
Příspěvky: 9
Bydliště: Hranice na Moravě
No tak teď snad konečně já. Je mi 21, studoval sem ve ValMezu stavební průmyslovku, maturita za 11, pak sem šel na vut stavební do Brna, v lednu mě vykopli, půl roku sem pracoval, pak v září znovu do Brna na to samé a zase mě vykopli. Od té doby pracuju v Praze v jedné stavební firmě (MTS) a mám se dobře. A dokud mě nevyhodili, tak tam pracuju dodnes.....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Samí mlaďasové
PříspěvekNapsal: 13. led 2008 18:38 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Tak já jsem trochu old school. Je mi 45, po gymplu jsem zkusil VŠ, pak vojna,chvíli jsem učil a pak začal u sporťáků v ČT. To dělám s různými výkyvy až do teď, kdy jsem se asi po 13ti letech vrátil do stálého pracovního poměru. Mini momentálně leží kdesi u klempíře a čeká na poslední kouskly plechu a pak šupem do lakovny a doufám, že na jaře ho začnu dávat do kupy. Už se na to móóóc těším. M


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. led 2008 21:26 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 541
Bydliště: Brno
Já jsem to, co Roman a mini tvoří můj plechový harém.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. led 2008 13:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
No já patřím také do skupiny těch starších :lol: je mi 32 a pracuji jako projektant kolejových vozidel. U mini jsem zakotvil po vystřídání více různých plechových "hraček" a zatím jsem velmi spokojen.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz