Logo
Právě je 28. dub 2024 11:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kolik vám je let?
0-18 13%  13%  [ 6 ]
18-26 33%  33%  [ 15 ]
26-30 24%  24%  [ 11 ]
30-40 20%  20%  [ 9 ]
40-60 7%  7%  [ 3 ]
60-+ 0%  0%  [ 0 ]
jina moznost? :D 2%  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 45
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. led 2008 18:03 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 11. dub 2007 14:15
Příspěvky: 14
Bydliště: Maynard MA
No tak já jsem 28,5 let stará :D . Mám stavebku, pak pár let vejšky (neúspěšně :) ), pak projektantka ve stavařině, pak veřejný zakázky v soukromé firmě,pak pracant v developerské firmě a teď úředníček na stavebním úřadu :( .

Mini ZASE nemám, ale budu mít,v tom jediném mám v životě jasno :twisted:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: tom
PříspěvekNapsal: 14. led 2008 18:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. úno 2006 21:44
Příspěvky: 37
Bydliště: Ustí nad Labem
Já se v bježném životě jmenuji Tomáš je mi 24 let po neuspěšném nastoupení na Automobilovou průmku,jsem se vyučil elektrikářem silnoproud.A nyní montuji klimatyzace a čističky vzduchu.
Zatim mám jen rozebrané Metro ale Mini určitě časem bude.

_________________
Na začátku bylo jen slovo Boží a pár zrezlejch plechů.........


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: By Jozzy
PříspěvekNapsal: 14. led 2008 20:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
No tak mě je 33, dělám v reklamě. Předtím základka, SOU prodavač, střední pro obchod služby a spousta různých zaměstnání, brigád i dost času bez práce, ale vždy s Mini v hlavě. Ať nestraším tak to vždy je od roku 1994.Tak snad to takhle stačí...?By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. led 2008 20:16 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Ahoj Jozzy.Slyšel jsem o tvém jezdeckém umění na snowbordu.Nemáš nějaký veselý obrazek? :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. led 2008 22:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. čer 2007 13:04
Příspěvky: 281
Bydliště: Ostrava
tak ja taky neco napisu o sobe. Je mi zrovna dneska 33( to to leti) jmenujji se ludek, skolu mam stavebni no a zatim cely svuj zivot se venuji sportu. :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. led 2008 22:38 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak já tu 33 už mám za míň jak za pár a v 92 jsem se vyučil truhlíkem nábytku a to mi zůstalo do dneška.Práce je mým koníčkem jako minik.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: to Pavel
PříspěvekNapsal: 15. led 2008 12:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Čau Pavle,tobě asi utekl význam soukromé zprávy,co? Kdyby si sem radši v duchu tématu napsal něco o sobě a zbytečně to tu neplnil nesouvisejícími příspěvky, řeší se to tu už asi po tisící :roll:
No tak nestyď se ....By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. led 2008 17:51 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Dobře tak ted seriozně :)
Na jaře mi bude 26, po základce sem vystudoval Střední umělecko-průmyslovou v Ostravě, pak Ostravská univerzita - katedra výtvarné tvorby (design) to sem si natáh na 6 let (Mgr.), ale celá výška byla jen o tom abych potěšil naše a babičky :D momentálně mě živí design a doufám že jestě dlouho bude neb mě stále baví dělat pěkné věci, které fungují a lidem se líbí. A mimo mini mě baví adrenalin v jakékoliv podobě.
čefo

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. led 2008 23:50 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
Tak se taky přidám, jmenuji se Martin, je mi 23 a školu? Mám maturitu na Sportovním gymplu v Plzni a nyní studuju Přírodovědná studia na ZČU.. O miniskovi jsem snil od roku 1999 a v září roku 2004 jsem si svůj sen splnil a díky Jozzymu se ke mě dostal muj Dědek a určitě se mnou dlouho zůstane :inlove: , njn láska na celý život! :banana:

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: par personalií
PříspěvekNapsal: 16. led 2008 21:24 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Tak se taky pridam ke zpovedi. Jmenuju se Petr (ale nikdo mi nerekne jinak nez skondr), je mi 32 (do kvetna) a vzhledem k tomu ze rukama neumim, tak sedim pred compem..uz 12 let pracuju v personalistice, v soucasnosti jako sefik jedne personalni agentury a okrajove se venuju designu. Nahoda chtela a od minulyho roku mam (teda mame, protoze Misa by mi to neodpustil) svyho yellow miniho a uz ho nedam z ruky :) takze se uz nemuzu dockat leta az se zase nekde sejdeme. Mejte se a at se Vam vsem dari jak nejlip to jde, ve vsem co delate..

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2008 08:48 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 269
Bydliště: Litvínov
No hezký! Tak já rozjedu ty padesátníky, doufám, že se někdo přidá. Za 10 dní je tady zralý věk- pajda! Jméno zcela jasný a netipicky české Jirka Novák. Mám automobilní prumku v Teplicích a po vojně jsem dělal vedoucího dopravy a teď mistruji v tex. firmě. Po MINI jsem toužil od r. 73, no až loni se mi to splnilo. To byla ale doba půstu, ale teď si to vynahradím. Jinak ještě lyže, kolo, zahrada. Jinak se těšíme s Věrkou na letošní klání, zimní příprava byla perná..... :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2008 15:29 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Já tě v tom Jirko nenechám,pade jsem už přetáhl skoro o tři roky. Výchovný ustav v Teplicích na benešáku tedy SPŚA máme stejný.První Mini v roce 1983.Dělal jsem už lecos,od mistra v autoservisu přes autobusáka až jsem skončil v pekárně pár kroků od barácu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. led 2008 17:42 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 01. úno 2007 19:14
Příspěvky: 85
Bydliště: Trnava SK 91700
Som dalsi nad 50 teda +7 co pameta slavu Mini a od tej doby sa formovala moja cesta okolo aut.Vojna autorota Praha Strahov. vyuceny v automobilke TAZ Trnava,SPTS odbor automobily s matur.Rozne profesie okolo vyroby,mal som autolakovnu ,opavoval veterany,sucasne podnikam v oblasti predaja zvaracej techn.naradia hlavne pre opravarenstvo.Svoj volny cas ktoreho mam velmi malo si nechavam na relax s Minikom.

_________________
PRE MINI.MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18. led 2008 00:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 269
Bydliště: Litvínov
Díky chalani, že jste mě v tom nenechali samotného. My kolem té pajdy a více máme hodně společný základ a ještě abych potěšil Jána, vlastním ještě ,,Mařenku,, tedy Š1203 z r. 78. S tím už prý jezdí jen romantici, jak řekl Kraus ve svém pořadu v TV. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: kdo,co,jak...
PříspěvekNapsal: 30. dub 2008 08:30 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. úno 2007 14:22
Příspěvky: 92
Bydliště: krnov/ova
zdar miníci:Mno tak mě je momentálně 20 let.Mám za sebou učnák-truhlík a za chvíli maturuju..pokud teda mě pustí.když nejsem ve škole,jsem v garage a delám buď opravama různych aut,motorek,zakázek... penízky na renovaci mého dosud rozloženého miníska,,nebo makám přímo na něm.během studia pracuju ještě jako obsluha v kavárně..V budoucnu bych chtěl k sanitce a dodělat miniho..najít prima holku a jezdit s váma na srazy.. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Kdo, kde a jak
PříspěvekNapsal: 30. dub 2008 10:07 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. pro 2007 11:12
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Patřím do kategorie masters. Pracuji v oboru, kterému se dá říct Julínkův šaškec. Jsem dětský chirurg a tak veškeré práce na autech dobře působí na můj pracovní nástroj, protože se živím rukama. Působím jako pomocný mechanik, manažer a sponzor našeho malého závodního týmu "OT racing". Dobře rozumím názoru pana Hwezdy seniora, který vždy říká: že jeden den ježdění s mini, znamená 14 dnů šroubování :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz