Prepnout do plneho zobrazeni
o všem a všech Mini.
Odeslat odpověď

Hurá do kina

11. lis 2019 10:28

Tak jsem byl včera na Midway (nic moc, prostě konzum) a viděl na velkém plátně v plné palbě trailer na zásadní motoristický film roku Le Mans 66. Z našeho království jen drátěné krytky světel Shelbyho Cobry, ale jinak to myslím bude palba. Návrat do doby, kdy měl ještě motorsport smysl. Můj oblíbenec Mat Damon jako Karlík Shelbyů a Christian Bale jako Ken Miles a úžasní story Ferrari vs Ford. Žádná pitomá grafika, vše poctivě natočené na dráze, žádné e-krámy a hybridy, ale atmosférické nabouchané mašiny. Už se těším na dolby Fordův sedmilitrový osmiválec a Ferrariho dvanáctivál. Myslím, že má Mc Queenovo Le Mans velkou konkurenci a první kritiky jsou nadšené..... M

Re: Hurá do kina

11. lis 2019 10:54

no na Le Mans ´66 se chystám, a těším.. :)

Re: Hurá do kina

15. lis 2019 10:20

Nadherny film a doporucuji a je tam i Mini

Re: Hurá do kina

18. lis 2019 10:47

Včera jsem konečně vyrazil do kina. A je to bomba. Nádherný návrat do doby, kdy věci ještě dávaly smysl a nádherný příběh o obyčejném šílenství. I žena s dcerou byly z této petrolheadské podívané nadšené. I když jsem byl na konec připravený studiem historických podkladů, tak mě to dostalo. A musím říct, že Enzo Ferrari a italská auta jsou společně s britskými prostě nejvíc. Pravda ale je, že už si koník od té doby v Le Mans nevrzl, i když 512 byla krásná, jenže 917 je prostě nejvíc. M

Re: Hurá do kina

18. lis 2019 21:21

Tak já to viděl včera. Do textilu sem se nenastříkal, ale jako bylo to dobrý. Rivalové zůstávají u mě TOP.
Odeslat odpověď