Prepnout do plneho zobrazeni
o všem a všech Mini.
Odeslat odpověď

01. dub 2005 07:32

Zklamu Vás asi všechny:-) Je to modrá!!! Ja bych totiž chtěl tahitti blue:-))Na fotce to je nic moc. Zkusim to pořádnějc vyfotit. Je to opravdu úžasný, nejde o to jak namalovaný, ale že to je a o dědy a tak. Děkuju všem za pochvalu.

01. dub 2005 12:43

Tak to nefot.. Ja mam radsi British racing green. :wink: Ale tahity blue taky neni spatna.. Ta je hned druha na seznamu (mym seznamu). Na mini sem videl i peknou perlet a cervena na nem taky sedi, akorat takovy ty vyblity barvy na nem nejsou zrovinka pekny..

03. dub 2005 11:27

Pár dalších idilických snímků:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

03. dub 2005 12:07

:cry: By som mal tiez zopar fotecek z CH kde som bol pred 2 rokmi na
zraze ale mi odislo CD na ktorom su. Apropo tento problem neviete nejaky
sposob zachrany doskriabaneho CD?

inac fotky su fakt idilicke :lol:

03. dub 2005 12:40

No pokud neni CD poskrabane na strane s nalepkou, tak se da velmi pravdepodobne zachranit. Melo by stacit tu lesklou stranu CD vylestit napr. zubni pastou, nebo nejakou specialni lestici pastou na plast (PolyWatch). Nemam s tim prakticke zkusenosti, ale melo by to fungovat. Dobre vysledky jsou s klasickou zubni pastou. To se doporucuje napriklad i na skrabance na plastikovych sklickach hodinek, napr. u swatchek. Ale asi bych nejdriv zkusil nejakou, co neobsahuje mikrogranule. Takova pasta uz by mohla byt dost drsna ;) Nedavno jsem zachytil v nejakem teleshopu produkt zvany CD klinika. Je to takova krabicka, ktera lesti cd, ale absolutne nemam tuseni, jak dobre to je. Jestli je to jako ostatni Horstovy teleshopove produkty, tak ti to CD asi jeste vice poskrabe :D

Tady mas nejake linky, kde probiraji zachranu CD..
http://it.stlawu.edu/~tdil/scratchedcd.htm

http://www.hydrogenaudio.org/forums/ind ... =20&t=2633

Pokud je ale porusena popisovaci strana napalovaneho CD, tak ho muzes rovnou hodit do kose. Problem je, ze na rozdil od lisovanych CD, je u napalovanych CD nejvic hakliva ta popisovaci strana, protoze do te se vlastne zapisuje (pochopitelne z druhe strany).

03. dub 2005 17:08

zkusil sem to na poskrabaneho iPoda a moc to nezabralo :( .

03. dub 2005 18:23

to beniik..

Co zubni pastu? Tak potom zkus ten polywatch. To je primo urcene na plastove sklicka hodinek a vysledky jsou skvele. Ovsem chce to trpelivost ;)

04. dub 2005 00:06

Hned jak to ozkousim tak dam vedet jak to funguje a jakej je vysledek.

20. dub 2005 08:25

Tak a tady to máte. Nikdo nepíše, tak se alespoň podívejte. Nijak jsem to netřídil, to by bylo na dlouho a težko se určuje podle čeho. Omlouvám se modemářům, ale doporučuju vydržet.
Naposledy upravil Žigi dne 20. dub 2005 21:55, celkově upraveno 1

20. dub 2005 08:34

pekny :-) a to mi prosimte rekni, kde si vzal ty fotky Mini s zenskyma :-D sem nikdy na netu nevidel :-D

20. dub 2005 08:38

A to si vem, že jsem to všechno přebíral, že toho je mnooohem víc!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

20. dub 2005 08:39

no ty blaho :-) ja sem odpoledne hodim svoje pohlednice s Mini :-D

20. dub 2005 21:58

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

22. dub 2005 08:56

Ten namalovaný obrázek od dědi je velice pěkný. :)

22. dub 2005 13:03

Od CHOCHOLA: Někdy se to prostě nepovede no

Obrázek

22. dub 2005 17:51

Asi jel do moc strmeho kopce :lol:

22. dub 2005 19:46

nebo mel moc vykonej motor co? :lol:

22. dub 2005 20:05

Já bych řekl že je to práce Kobry 11 :lol:

23. dub 2005 01:19

kdyby to bylo jak z Kobry 11, tak by se to auto tvářilo jak MK IV..šlo by po velké honičce minimálně jednou přes střechu na nakovec by vybuchlo...
kdepak já si myslím, že je to "východočeský masakr motorovou rozbrušovačkou.." :lol:

23. dub 2005 15:01

zdravim nemáte někdo nějaký plakáty s mini??? :o :o :o :o :o :o :o
Odeslat odpověď