o všem a všech Mini.
Odeslat odpověď

Kolik vám je let?

0-18
6
13%
18-26
15
33%
26-30
11
24%
30-40
9
20%
40-60
3
7%
60-+
0
Žádná hlasování
jina moznost? :D
1
2%
 
Celkem hlasů : 45

14. led 2008 18:03

No tak já jsem 28,5 let stará :D . Mám stavebku, pak pár let vejšky (neúspěšně :) ), pak projektantka ve stavařině, pak veřejný zakázky v soukromé firmě,pak pracant v developerské firmě a teď úředníček na stavebním úřadu :( .

Mini ZASE nemám, ale budu mít,v tom jediném mám v životě jasno :twisted:

tom

14. led 2008 18:33

Já se v bježném životě jmenuji Tomáš je mi 24 let po neuspěšném nastoupení na Automobilovou průmku,jsem se vyučil elektrikářem silnoproud.A nyní montuji klimatyzace a čističky vzduchu.
Zatim mám jen rozebrané Metro ale Mini určitě časem bude.

By Jozzy

14. led 2008 20:10

No tak mě je 33, dělám v reklamě. Předtím základka, SOU prodavač, střední pro obchod služby a spousta různých zaměstnání, brigád i dost času bez práce, ale vždy s Mini v hlavě. Ať nestraším tak to vždy je od roku 1994.Tak snad to takhle stačí...?By Jozzy

14. led 2008 20:16

Ahoj Jozzy.Slyšel jsem o tvém jezdeckém umění na snowbordu.Nemáš nějaký veselý obrazek? :lol:

14. led 2008 22:30

tak ja taky neco napisu o sobe. Je mi zrovna dneska 33( to to leti) jmenujji se ludek, skolu mam stavebni no a zatim cely svuj zivot se venuji sportu. :wink:

14. led 2008 22:38

Tak já tu 33 už mám za míň jak za pár a v 92 jsem se vyučil truhlíkem nábytku a to mi zůstalo do dneška.Práce je mým koníčkem jako minik.

to Pavel

15. led 2008 12:08

Čau Pavle,tobě asi utekl význam soukromé zprávy,co? Kdyby si sem radši v duchu tématu napsal něco o sobě a zbytečně to tu neplnil nesouvisejícími příspěvky, řeší se to tu už asi po tisící :roll:
No tak nestyď se ....By Jozzy

15. led 2008 17:51

Dobře tak ted seriozně :)
Na jaře mi bude 26, po základce sem vystudoval Střední umělecko-průmyslovou v Ostravě, pak Ostravská univerzita - katedra výtvarné tvorby (design) to sem si natáh na 6 let (Mgr.), ale celá výška byla jen o tom abych potěšil naše a babičky :D momentálně mě živí design a doufám že jestě dlouho bude neb mě stále baví dělat pěkné věci, které fungují a lidem se líbí. A mimo mini mě baví adrenalin v jakékoliv podobě.
čefo

15. led 2008 23:50

Tak se taky přidám, jmenuji se Martin, je mi 23 a školu? Mám maturitu na Sportovním gymplu v Plzni a nyní studuju Přírodovědná studia na ZČU.. O miniskovi jsem snil od roku 1999 a v září roku 2004 jsem si svůj sen splnil a díky Jozzymu se ke mě dostal muj Dědek a určitě se mnou dlouho zůstane :inlove: , njn láska na celý život! :banana:

par personalií

16. led 2008 21:24

Tak se taky pridam ke zpovedi. Jmenuju se Petr (ale nikdo mi nerekne jinak nez skondr), je mi 32 (do kvetna) a vzhledem k tomu ze rukama neumim, tak sedim pred compem..uz 12 let pracuju v personalistice, v soucasnosti jako sefik jedne personalni agentury a okrajove se venuju designu. Nahoda chtela a od minulyho roku mam (teda mame, protoze Misa by mi to neodpustil) svyho yellow miniho a uz ho nedam z ruky :) takze se uz nemuzu dockat leta az se zase nekde sejdeme. Mejte se a at se Vam vsem dari jak nejlip to jde, ve vsem co delate..

17. led 2008 08:48

No hezký! Tak já rozjedu ty padesátníky, doufám, že se někdo přidá. Za 10 dní je tady zralý věk- pajda! Jméno zcela jasný a netipicky české Jirka Novák. Mám automobilní prumku v Teplicích a po vojně jsem dělal vedoucího dopravy a teď mistruji v tex. firmě. Po MINI jsem toužil od r. 73, no až loni se mi to splnilo. To byla ale doba půstu, ale teď si to vynahradím. Jinak ještě lyže, kolo, zahrada. Jinak se těšíme s Věrkou na letošní klání, zimní příprava byla perná..... :wink:

17. led 2008 15:29

Já tě v tom Jirko nenechám,pade jsem už přetáhl skoro o tři roky. Výchovný ustav v Teplicích na benešáku tedy SPŚA máme stejný.První Mini v roce 1983.Dělal jsem už lecos,od mistra v autoservisu přes autobusáka až jsem skončil v pekárně pár kroků od barácu

17. led 2008 17:42

Som dalsi nad 50 teda +7 co pameta slavu Mini a od tej doby sa formovala moja cesta okolo aut.Vojna autorota Praha Strahov. vyuceny v automobilke TAZ Trnava,SPTS odbor automobily s matur.Rozne profesie okolo vyroby,mal som autolakovnu ,opavoval veterany,sucasne podnikam v oblasti predaja zvaracej techn.naradia hlavne pre opravarenstvo.Svoj volny cas ktoreho mam velmi malo si nechavam na relax s Minikom.

18. led 2008 00:41

Díky chalani, že jste mě v tom nenechali samotného. My kolem té pajdy a více máme hodně společný základ a ještě abych potěšil Jána, vlastním ještě ,,Mařenku,, tedy Š1203 z r. 78. S tím už prý jezdí jen romantici, jak řekl Kraus ve svém pořadu v TV. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

kdo,co,jak...

30. dub 2008 08:30

zdar miníci:Mno tak mě je momentálně 20 let.Mám za sebou učnák-truhlík a za chvíli maturuju..pokud teda mě pustí.když nejsem ve škole,jsem v garage a delám buď opravama různych aut,motorek,zakázek... penízky na renovaci mého dosud rozloženého miníska,,nebo makám přímo na něm.během studia pracuju ještě jako obsluha v kavárně..V budoucnu bych chtěl k sanitce a dodělat miniho..najít prima holku a jezdit s váma na srazy.. :D

Kdo, kde a jak

30. dub 2008 10:07

Patřím do kategorie masters. Pracuji v oboru, kterému se dá říct Julínkův šaškec. Jsem dětský chirurg a tak veškeré práce na autech dobře působí na můj pracovní nástroj, protože se živím rukama. Působím jako pomocný mechanik, manažer a sponzor našeho malého závodního týmu "OT racing". Dobře rozumím názoru pana Hwezdy seniora, který vždy říká: že jeden den ježdění s mini, znamená 14 dnů šroubování :wink:
Odeslat odpověď