Logo
Právě je 28. bře 2024 20:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. říj 2008 20:34 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak lidičky zlatí,už to máme zase za sebou a to je škoda. Jediná náplast je že se tento srazík mimořádně povedl a to né kvůli tomu že jsem si zase přivezl pohárek domu ale díky: lidičkám- byli a jsou super,počasí nádhera,sezení venku ve třech stupních u grillu,pivečko,destiláty,masíčko,drobné zobání něčeho slaného,ubytování,snídaně.......................atd. Suprově pro nás udělanej sraz v maskách nebo převlecích na kterej se jen tak nezapomene a to díky všem co se ho zůčastnily. :pray: .Díky díky díky

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. říj 2008 21:37 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Ondra píše:
i noční kmenová rada za svitu loučí vypadá dramaticky.. na fotkách to skoro vypadá jak kdyby vás "Afroman Jozzy" nutil přísahat na Minikářskou Bibli a pít olej.. :lol:


Tak to si pis ze nas nutil pit olej...me asi sedmnactkrat. Lezou mi ty echinaceovy kapky, kterej jsem vypil 14 panaku i usima :) ale za cestny clenstvi v tom masakroznim severnim seskupeni to stalo..to kazdopadne.
Diky vsem za vybornej vikend, moc jsem to potreboval :) Jozzy tobe dik za hektiku u pumpy..mas to u me. Doufam ze se slezeme i prez zimu. Vsem preju krasnej podzim a at se Vam dari vsechno co planujete.

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. říj 2008 08:25 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. čer 2007 07:48
Příspěvky: 47
Bydliště: Most
Super akce, super den, no ale hlavně super dvojka Jozzy a Víťa bez kterých bychom něco takového asi nezažili. Rohlíčkovi ten litr mogulu nezávidím, ale čestné členství něco stojí. Mám velkou slzu v oku, že už je to za námi. Další slova jsou už zbytečná. Vzpomínek až do vánoc.
Zdravím ještě jednou všechny co si to užívali.........

_________________
Mini je moje maxi


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. říj 2008 09:03 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Zdárek Severáci.
Tak jak jinak než chválit.
Doopravdy nádherná akce,která vedla parádní krajinou a úkoly byly více než super.
Nápad s převlekem byl taktéž bomba :bomb:
Veliké díky-Jozzy a Viťo
Speciální díky Jaku tobě za poskytnutí chaloupky a pohoštení.
Všem těm,kteří se zúčastnili-Byli jste super.
Těším se na všechny někdy příště a doufám,že to bude ještě letos.
To Skondr-vítej Severáku :D
Čus
Já IM 1
PS:Návrh na vkládání fotek.
Udělal bych 1 adresu na rajceti a poslal bych Vám všem heslo,které by jste zadali při vkládání fotek.Jediné co je potřeba-stáhnout si rajce do komplu.
Měli by jsme všechny fota pohromadě a každý by si stáhnul to co potřebuje.
Vyjádřete se prosím pomocí SZ.
Díkes

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: suprový srázek
PříspěvekNapsal: 20. říj 2008 11:14 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Opravdu, ale opravdu vynikající akcička na kterou budu opravdu móc dlouho vzpomínat. Nebudu popisovat pořadatelsky stoprocentně zvládnutou akci, nic jiného jsem ani od Jozzyho podání nečekal, ale tohle bylo víc jak sto procent protože bylo plno překvapení které nikdo nečekal.Třeba že to pařba nakonec bude u Jakea na chalupě. Snad i proto že nás tam nebylo 100aut a že se mezi sebou dobře známe, prostě že to bylo takové komorní setkání proto to ve mně zanechalo tak hluboký zážitek, že ještě včera večer se mi klepaly brepty a vydejchával jsem horko těžko množství alkoholu které jsem tam na Jiříkovo zdraví vylemtal.
Oběhnout všechny (několikrát) s paňákem jde opravdu pouze na menších srazech.

Takže opravdu velké dík pořadatelům a také Vám všem zůčastněným za bezva zážitek.
(pro mně to byla akce roku)

Zvlášť bych chtěl poděkovat mé ženě Alence kterou jsem den před srazem přivezl z porodnice domů kde kromně Jiříka se musela postarat i o naše dvojčátka a přesto mně na srázek vypustila a pomohla ještě připravit masku.

Už se moc těším na další setkání:-)


Minitome:ten energetický nápoj který jsem ti ráno usrkával byl na ranní nastartování super, ale co se pak dělo doma to už moc super nebylo.Pumpa mi jela jak o závod a uklidnilo se to až v noci.:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: překvapení
PříspěvekNapsal: 20. říj 2008 11:26 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Málem jsem zapoměl, jedno z překvapení byla také účast televize Z1 s pořadem AUTO SHOW.
Tady je nějaké foto.


Přílohy:
PA180150.jpg
PA180150.jpg [ 53.7 KiB | Zobrazeno 8378 krát ]
PA180149.jpg
PA180149.jpg [ 172.78 KiB | Zobrazeno 6610 krát ]
PA180148.jpg
PA180148.jpg [ 54.01 KiB | Zobrazeno 8378 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: zdravím
PříspěvekNapsal: 20. říj 2008 13:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím všechny zůčastněné i diváky,

akce se moc vydařila a myslím, že si jí všichni pořádně užili. Já osobně jsem velmi šťastný a naplněný.
Právě proto bych chtěl ještě jednou veřejně poděkovat osůbkám, bez kterých by tomu tak být nemohlo:

v první řadě je to Jake za skvělé místečko na jeho chatě s full servisem a také Janě jeho pomocnici
pak výbornej Víťa autor trati zapletených rukou, kterej se stal organizátorem pravou rukou a někdy i levou, když už jsem nevládzal
po té také manželu paní kastelánky p. Hoffmanovi ze zámku Krásný Dvůr za jeho toleratní inteligentní a přátelský přístup. Všem bych chtěl doporučit návštěvu jak toho zajímavého a krásného zámku tak i přilehlého zámeckého parku.
http://www.npu.cz/zprist/zobrazeni_pamatky/?pamatka=73
Pípovi alias Pepovi Brabcovi z Valeče za ochotné přistavení svého Mini
nemohu zapomenout na Janu od Značek Dubí, která opět zdarma zapůjčila neskutečných 25 kuželů ke trápení malých zvířátek
a na závěr také vám všem, kteří jste přijeli v maskách a vydrželi vše včetně křtu a přítomnosti TV štábu, který ač vím, že mi to neuvěříte nepřijel na moje pozvání, ale ze svého zájmu. Díky, díky Vám všem...
Též pár foteček na závěr. By Jozzy


Přílohy:
Poznámka: Hardcore
hardcore.jpg
hardcore.jpg [ 83.52 KiB | Zobrazeno 8347 krát ]
Poznámka: Dorazil i řezník Krkovička s jeho paní
krkovička.jpg
krkovička.jpg [ 138.25 KiB | Zobrazeno 8347 krát ]
Poznámka: A tohle je poslední pomoc v podobě ordinace Chicago hloub
pohotovost.jpg
pohotovost.jpg [ 105.2 KiB | Zobrazeno 8347 krát ]
Poznámka: Tohle je první pomoc v podání závodníka Icemana
pivo.jpg
pivo.jpg [ 105.69 KiB | Zobrazeno 8347 krát ]
Poznámka: Někdo jste si volal Taxi?
taxi.jpg
taxi.jpg [ 97.87 KiB | Zobrazeno 8347 krát ]
Poznámka: Šerif vítá do cíle dorazivší účastníky
erif.jpg
erif.jpg [ 93.63 KiB | Zobrazeno 8347 krát ]

_________________
To tě jen tak nepustí
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. říj 2008 18:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Jezdíme s Blankou po srazech už 25 roků,vyděli jsme koně blejt,hada se svlíkat i převrženej komediantskej vůz,ale tahle ONE MAN SHOW v podání Jozzyho předčilo vše :shock:Všichni byli porfektní ,Jakeho pohostinost neznala mezí a Skondr už definitivně patří jednomyslně do sudet.Lepší tečku za sezonu si nemohu představit,což pochopila i televize.Praha i Morava se bude muset víc snažit :zadek: [/b]


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: _
PříspěvekNapsal: 21. říj 2008 02:21 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Tak ještě zbýváme my, s postřehy z naprosto ujeté šílenosti na závěr sezony parádních srazů naší komunity. Pod režijí našeho mága Jozzyho jsme to museli sehrát všichni až do konce samého. Konečně jsem se vymotal z těch nekonečně dlouhých obvazů a mohu jít v klidu na WC a něco tady sesmolit. Když jsme se konečně dočkali informací co a jak bude probíhat, jsme si stanovili jasný cíl- vyhrát soutěž masek, což se nám povedlo, ale byla to makačka! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 V samotné soutěži nám všem bylo jasné, jak to celé dopadne, ale přesto jsme chtěli vidět Toma i novopečeného tatínka CHochyho na lopatkách, ale nic takového se nestalo. Vyrazili jsme vzorně po 5min. sami na startu od šelky pro první úkol do podzemních garáží nového centra Mostu za parkovacím lístkem. Na ručku to otočit a bez placení zmizet ála Italien Job. Až tam jsem zjistil, co tím režiser myslel. Jediná Hanka s Joly stihla už během 2 vteřin přilepit lístek do itíku a málem přerazily závoru při výjezdu. Trasa vedla kupodivu u nás na severu krásnou podzimní krajinou. Víťa postavil docela zapamatovatelný pěkný slalomek, ale až tam jsem zjistil, že v té masce to není ono. Couvat více méně po slepu není to pravé ořechové. Změřili jsme dále sypanou hráz Nechranické přehrady a také vzdálenost nádvoří zámku Krásného Dvora, pochopitelně za přítomnosti návštěvníků. Nestačili zírat co se tam děje za představení. I babička na invalidním vozíku se vrátila a sledovala, jak tam šašek(Chochy) s kuchařem(Rohlíček) s plnou pusou vyžebrané svačiny od hlídače krokují s provazem u kotníků danou vzdálenost. Do cíle jsme všichni trefili sice každý jinou cestou, ale se všemi splněnými úkoly. Televizní štáb si vybral nějak prozřetelně medialní hvězdy(Toma s Chochym) k natočení pár záběrů někde v terénu. Skončili nakonec někde v poli jako sekačky, seno ztráceli ještě v neděli cestou domů(viz foto). Po hodině a pul dorazili zmakaný jak modelky po celodenním focení, ale my jsme je nakonec mezi sebe rádi přijali, zůstali normální...... Yellow_Flash_Colorz_PDT_11 Posezení u Jakeho nemělo chybu, ale to hlavní překvapení teprve přšlo po setmění. Oheň z loučí plál a přijímací křest mohl začít. Přísaha na MINI bibli, pokropení chladící vodou, věčný šmír na tváři a pozřít olej k promazání jsme vzali všichni vážně a s naprostou pokorou, že tak to bude na věčnost. Zábava pak pokračovala až do ranního kuropění, ale to už všichni dobře znáte. Ještě jednou dík za nás oba, jsme rádi, že patříme k Vám. Jirka s Věruš PS. Draky už lepíme a pak už dost ???? :2drivers:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. říj 2008 06:48 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Na to že KRKOVIČKA letos nebyl ani na jednom Moravském setkání je to móóóc odvážné tvrzení :rock: :zadek:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. říj 2008 08:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Zdarec Severáci,
Takže fota jsou přidána a najdete je na této adrese:http://minisever.rajce.idnes.cz/
Je tam i pár starších akcí,takže se můžete kochat.
A pro ty,kteří se na tyhle setkání nedostali aspoň jim to přiblíží co se tam dělo.
To BoB:Já byl a tolik let jako Pavel na srazy nejezdím a dokonce i plaketku s husičkou jsem si odvezl :lol: ,ale tady to bylo nad rámec všeho.Malé,komorní a krásné........

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. říj 2008 08:29 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. zář 2007 21:56
Příspěvky: 88
Bydliště: u Petra ve Štramberku
Řeknu vám, severáci, tuhle akci vám ve skrytu duše závidím. Hlavně ty maškary. To by se mi taky moc líbilo. Co, minimoraváci? Řekla bych, že třeba Čefo by byl schopen něco takhle bláznivého vymyslet taky. Je mi jasné, že kouzlo takové akce spočívá v tom, že je komorní, tohle nelze dělat s velkou účastí. Bravo! :pivo:

_________________
"vzala jsem si muže s Mini"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. říj 2008 09:43 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Muj plan je jasnej...ziskat cestne clenstvi ve vsech klubech a v zaveru porazit Zemana v prezidentskejch volbach :)
Akorat se v noci probouzim zpocenej protoze me strasi..trestny fant :) !!!

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. říj 2008 20:52 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. bře 2008 15:20
Příspěvky: 18
Bydliště: Teplice
Mám tady takovou pěknou tečku za tim našim víkendem. Nejen že je překvapivá, hlavně pro mnohé z vás bude asi šokující. Nějaký šotek, genetičtí inženýři, nedostatek alkoholu v krvi či snad konjunkce jupitera se saturnem může za to, že námi zveřejněné výsledky v sobotu v noci se nezakládali na pravdě (teda v tu dobu pravdivé byly, ale po porovnání s nemodernějšími výdobytky 21 století jako je kalkulačka, počítač či počitadlo mě braly mdloby). Nejstrašnější na tom je, že jsme čerstvého otce Chochola připravili o vítězství na které dosáhl vzácnou shodou bodů spolu s Minitomem. No prostě jsem v tom shonu, tlaku a presu špatně spočítal ohodnocení jednotlivých úkolů ze závodu a přepočítal jsem se o pouhý jeden bod který postavil oba kluky na první pořadí a ne tak já to večer dopočítal: tom první a chochy druhej. Problém je v tom že ani já ani Jozzy netušíme jak z toho ven a jak to urovnat. Takže hurá do mě, jsem připraven za svůj přehmat býti pranýřován, lámán v kole, vláčen za miníkem jsem připraven na tantalova muka, žhavení lebky zvané budík a podobné zákeřné tresty.

Víťa

_________________
mini je good, ale moto je moto


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. říj 2008 22:35 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
:) Ja myslim ze tak jak to dopadlo to dopadlo spravne a vic bych s v tom nestoural. Ja mam od ty doby sametovou stolici a ctvrty misto je fajn. Takze bych nijak nebruslil a priste az se uvidime jeste zapil chocholovo prvni misto..to je prece duvod k oslave ne? :)
Ja budu pit Fant(u) s vodkou..chi chi

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. říj 2008 00:23 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
:lol: Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 :rock:
Vzhledem k mým pohárům z Višňové mě to neuvěřitelně pobavilo Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
Nešťourejme se f tom :-)
Souhlasím s naším "pečivem" :-), že na příštím setkání si připijem
na Chocholovo vítězství a bude dobře :-)

P.S. : Měli jste mi říct, že do celkového počasí zasáhne i dosažený celkový čas, tak bysme s paní primářkou oželely to kafčo v Lubenci
a uháněly bysme k cíli :oha: :onfire:

Ale jedno mi pánové minikáři vysvětlete: Jde o soutěžní úkol změřit délku hráze - vy přeci máte normální tachometry. Já mám tachometr na 13-ky kola a jezdím na 10-kách. Provedly jsme s primářkou výpočet odpovídající našemu společnému vzdělání na vyšší dívčí - a jsme výsledku
nejblíž ?!? :banana: Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 To mi ňák moje minikářská hlavička nebere :-)

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. říj 2008 06:38 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: To že Vááááááááááám to hlavičky neberou nevadíííí dyť ste přeci ženskýýýýýýýýýýýýýýýý Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 :sorry:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. říj 2008 08:15 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Ty tak to je paráda.
Blahopřeji tímto Chochymu k 1 místu :pohar:
To Rohlíček:Koukej víc fňukat,2 místo není,takže je možnost se posunout :D
IM

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: souhlas
PříspěvekNapsal: 22. říj 2008 11:53 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Taktéž souhlasím jak napsala Joli(s naším pečivem, chachá to je dobrý :P ) Už se v tom nešťourat a hotovo. A já teda piju slivovici. Akorát druhý den ráno už nebudu pít žádné energ.drinky rád bych tu s váma ještě nějaký ten pátek byl. :D

Na srázku jsme vyhráli všichni protože jsme si to udělali pěkný.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. říj 2008 12:44 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Takže malá změna, ale jen nepatrná.Chochymu blahopřejeme. Medialní hvězdy jsou oba, tak musí být i oba na prvním místě, žééé! No a Víťo co s tebou, ortel bude vyřčen po společné poradě, ale neboj, mučení to nebude. Přiznání je i u nás polehčující okolnost, ale nějaký fant to bude. Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 Zdraví J+V


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz