Logo
Právě je 28. bře 2024 17:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22. čer 2009 17:28 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. srp 2008 18:54
Příspěvky: 54
Bydliště: Havířov
Chtěl bych všechny varovat před uživatelem, co se na fóru pohybuje pod přezdívkou FIFA.

Je to sice člověk, který minikům neskutečně rozumí, ale bohužel je to taky lidský parazit....

Od prosince loňského roku s ním domlouvám novou převodovku do Miniho. Pořád nějaké odkládky, pořád sliby, že zítra bude převodovka atd. až se nakonec zjistilo, že daná převodovka tam údajně nepasuje, tak že mi doveze z Francie převodovku, co má najeto jen 5 000 km, ale jestli bych neposlal zálohu, ať mi může věřit, že tu převodovku opravdu koupím.

Zálohu dostal k 27. únoru a od té doby opět poslouchání výmluv, že převodovka bude téhdy, téhdy a zase téhdy, prostě neustále odkládání a výmluvy typu, že dneska mu nejede auto, vykradli mu dílnu atd.. Naposledy jsem to slyšel před měsícem, že už mi ji na 100 % doveze a od té doby má vypnutý mobil.

Je mi fakt strašně líto, že mezi námi takoví lidé jsou. Já jsem byl debil, naletěl jsem, dejte si zbytek pozor!

PS:
Vím, že má dílnu někde v Praze, kdyby někdo náhodou věděl kde, dejte mi prosím vědět, zajdu si to s tím člověkem osobně vyřídit...

Jinak tel. na něj mám 775 971 948, takže kdyby náhodou někdo disponoval nějakým jiným číslem na něj, dejte taky, prosím, vědět.

Ivoš.

Poctivím miňákům ZDAR, doufám, že nás je tady takových většina.

_________________
Jak může někoho chytit tak nepraktická věc? Nechápu to! Mám ji ale v garáži a miluji ji! ;-)

Moje Mini: http://moje.auto.cz/Ivorry/mini.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Nevím..
PříspěvekNapsal: 22. čer 2009 21:24 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Ivoši, já tomu pořád nechci věřit !!!

Třeba je to opravdu jen nějaký omyl... :?

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Na omyly nevěřím
PříspěvekNapsal: 23. čer 2009 00:37 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. srp 2008 18:54
Příspěvky: 54
Bydliště: Havířov
V tomhle případě už bohužel na omyly něvěřím...a i kdyby byl v zahraničí, jak už padlo, měl poslat aspoň SMS, že opět nedorazí, já si vždycky kvůli němu přeházel program a on se na to jako obvykle vyfláknul a tentokrát se neráčil ani ozvat.... :cry:

_________________
Jak může někoho chytit tak nepraktická věc? Nechápu to! Mám ji ale v garáži a miluji ji! ;-)

Moje Mini: http://moje.auto.cz/Ivorry/mini.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. čer 2009 06:59 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
v každem připadě i kdyby to byl omyl ... tak timhle zpusobem se prostě nekomunikuje :evil:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: bohuzel
PříspěvekNapsal: 23. čer 2009 09:47 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. črc 2007 14:30
Příspěvky: 11
bohuzel mam taky par spatnych zkusenosti, tohle je na 99,9% klasicky prubeh...

_________________
Chci koupit Miníka během roku 2010....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. čer 2009 13:12 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. srp 2008 17:54
Příspěvky: 115
Bydliště: Česká Lípa
Jj, ja s automechanikama taky nemam zrovna nejlepsi zkusenosti...Chtel sem opravit lak asi na 3 mistech. Puvodne rikal ze to bude max. na 2 tejdny i s vyvarenim a nakonec to bylo 2,5 mesice. A behem toho se asi 4x vymlouval ze ho bolej zuby, pak ze musi polozit dlazdice v dilne, ze musi doma malovat, atd. Co mi je do toho? Ja za to platim, tak chci kvalitni a rychlou praci.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. čer 2009 00:44 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 24. úno 2009 22:26
Příspěvky: 2
Tak koukám, že v tom nejsem sám. Mě to stálo jen 500kč, 100sms a asi 300min telefonních hovorů. Potřeboval jsem pár dílu na svého miláčka, dal jsem inzerát a ozval se mi Fífa. Musím nechat, že je to člověk který tomu rozumí, ale to je vše!!!! Jako člověk, který stojí za p.d. Po prvním telefonátu mi slíbil, že mi vše sežene a že to nebude problém. Věci které má mi pošle poštou. Posílal mi znak na předíní kapotu a blinkr do blatníku. Jaké překvapení mě čekalo? Znak tam opravdu byl, ale na zadní dveře. Ohledné blinkrů spletl jen barvu, tvar dobrý. jen barva neseděla:-) po dalším telefonátu mi sdělil, že mi vše vynahradí a že díly už má na cestě. Tří měsíce mě tahal za nos. jen pro představu pár výmluv: Nemoc,vykradli mu dilnu 2x,Francie 5x, rakovina, úmrtí, lékař 3x, potápění, skákání s padákem, nemá čas, je na cestě, dovolená, ......... no strašný věci. Ten člověk je asi nemocný. Telefonní číslo sedí 775 971 948 a email je batlax@seznam.cz. Mě říkal, že bydlí v Kladně. Opravdu si na něj dejte pozor, je to opravdu škodič a špatný člověk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsi zbabělec Fífo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. čer 2009 00:58 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2007 23:00
Příspěvky: 97
Bydliště: Olomouc Mrštíkovo náměstí 20/25
nejsem "fifa",ale proč neuvedeš ve svém "profilu"alespoň pohlaví a národnost přispívateli?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ??
PříspěvekNapsal: 25. čer 2009 09:24 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Co to s tim ma co spolecnyho?? Je uplne jedno odkud je, prezentuje jen svoji spatnou zkusenost.

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. čer 2009 22:09 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
sto lidí - sto chutí, sto miníkářů - sto zkušeností, taky znám hromadu lidí co jsou a nejsou košér, stejně jako 90% lidí tohodle fora, pokud zde má někdo negativní (nebo pozitivní) zkušenost, která je podložená fakty a za kterou si človek stojí, je dobře, že jí tu zveřejní proto aby si na dotičného lidi dali pozor ( nebo ho vynesli do nebe za výbornou práci). Vše je subjektivní, ale lidi to u grilu stejně vždycky proberou :twisted: Proto čest lidem, kteří to dělají srdcem a pro radost, a všem co narazili na človeka, který to dělá jen kvůli peněz - máte další životní zkušenost, tak si z toho vemte jen to pozitivní. Člověk se stále učí.

čef

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. čer 2009 07:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: :pivo: Připíjím všem kteří to s náma myslí dobře :pivo: a ten zbytek ať si v..... a přebere si to :P /Čefo má pravdu :!: :!: :!:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. črc 2009 00:26 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2008 11:09
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Musím se Fífy zastat. Byl jsem přímo u něj v dílně a jen tak mezi řečí mi opravil ty plasty po straně, dal novou hezčí anténu a u jeho kámoše vyvážil kola. Nic za to nechtěl, že se srovnáme příště! Domluvili jsme se na opravách cca. za 20 tisíc a hlavně hned souhlasil s tím, že mu budu při opravách pomáhat. Krásný bylo jeho vysvětlení, že se aspoň něco naučím a nebudu ho pak tak často otravovat :-)
Jeho jednání mi přišlo maximálně fér a i když je to chvilka, co mě nějakej vopruz podved, tak se mi vůbec nechce věřit, že by byl Fífa podvodník!
Chystám se za ním během příštího týdne zajet, tak kdybyste se někdo chtěl po práci přidat, můžeme to spojit v nějakou spanilou jízdu... Jen já tam pojedu s obavama, jestli se mu něco nestalo!
Doufám, že se to vysvětlí a že budeme moct dál věřit všem miníkářům!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Tak jak jsi dopadl?
PříspěvekNapsal: 07. říj 2009 11:41 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 24. úno 2009 22:26
Příspěvky: 2
H()L()T4 píše:
Musím se Fífy zastat. Byl jsem přímo u něj v dílně a jen tak mezi řečí mi opravil ty plasty po straně, dal novou hezčí anténu a u jeho kámoše vyvážil kola. Nic za to nechtěl, že se srovnáme příště! Domluvili jsme se na opravách cca. za 20 tisíc a hlavně hned souhlasil s tím, že mu budu při opravách pomáhat. Krásný bylo jeho vysvětlení, že se aspoň něco naučím a nebudu ho pak tak často otravovat :-)
Jeho jednání mi přišlo maximálně fér a i když je to chvilka, co mě nějakej vopruz podved, tak se mi vůbec nechce věřit, že by byl Fífa podvodník!
Chystám se za ním během příštího týdne zajet, tak kdybyste se někdo chtěl po práci přidat, můžeme to spojit v nějakou spanilou jízdu... Jen já tam pojedu s obavama, jestli se mu něco nestalo!
Doufám, že se to vysvětlí a že budeme moct dál věřit všem miníkářům!

Tak jak jsi dopadl?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Fífa
PříspěvekNapsal: 02. lis 2009 09:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2008 11:09
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Bohužel jsem se k Fífovi nedostal :-( Teď by se mi zatraceně hodil, protože s opravou serva by mi určitě uměl pomoct... Kdybych se k němu dostal, tak dám vědět.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz