Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: Martty

03. čer 2012 11:48

moc pěkně udělaný autíčko,gratuluju:-)

Re: Martty

03. čer 2012 12:09

GRATULACE !!! Pěkně udělané auto, sladěné, bílá mu moc sluší . Taky jsi si hochu, zasloužil ! Tak ať si s nim užiješ další vydařené srazy, jako byl letošní IMM v Maďarsku.
Ahoj Petr.
Naposledy upravil Pitrys dne 03. čer 2012 18:29, celkově upraveno 1

Re: Martty

03. čer 2012 15:05

K nepoznání od auta ze začátku tématu.Gratuluji.
Jirka

Re: Martty

03. čer 2012 15:28

Výborný márty, to je uplně jiná liga, gratulace k mini, mimochodem výborný kola :D
tak ať dělá radost

Re: Martty

03. čer 2012 18:08

Gratuliji moc pekně resuscitované mini tak hodně šťastných km, jinak jsi ze sušice ? nebo jen náhoda že jsi to fotil u Andělíčka. :)

Re: Martty

03. čer 2012 19:33

Marty ty bejkuu :) super kara. At ti dela jen radost.

Re: Martty

03. čer 2012 21:27

Ahoj Martty, na andělíčku jsem skoro furt, škoda že jsme se tam nepotkali. jsem Sušickej a jestli bydlíš nedaleko, tak by jsme mohli někdy hodit řeč. Mrňous je suprovej a rád bych ho okouknul, kdyžtak mi napiš SZ a domluvíme se.

Re: Martty

03. čer 2012 21:29

Jedním slovem skvělý, tak ať slouží a hodně štastných kilometrů!

Re: Martty

03. čer 2012 23:20

Mno, k nepoznání to dělají v těch Olomouckých Garážích jen co je pravda. Martty co dodat, užívej si. PS: pruhy nedošly? By Jozzy

Re: Martty

04. čer 2012 17:25

Jsem rád, že se vám líbí jak jsem si miníka vysnil :bigups: ... Díky všem za gratulace :)!!!

Jináč jsem z Plzně, ale do Sušice občas jezdím se Zbyškem, on je sušičák a má tam početnou rodinu, která dosti často dělá nějaké sešlosti a hurá akce.. Nu a když jsme tam byli naposled na oslavě devadesátin jeho strýčka a bylo tak krásně museli jsme stvořit nějaké fotky.. Nu a Andělíček je prostě neodolatelným místem :)...

To Jozzy: neboj kamaráde pruhy dorazili, jen mi nebylo doporučeno je ještě lepit, kvůli laku.. Navíc jsem si tak nějak zvykl na bělouše bez pruhů, tak uvidím jestli se nakonec vylepí :wink: ...

Re: Martty

05. čer 2012 00:16

No konečně je na světě a moc mu to sluší. Gratuluji a těším se na Vás oba. Jiří
Odeslat odpověď