Logo
Právě je 28. bře 2024 17:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 07. říj 2016 23:19 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ahoj, i letos vyrážíme asi naposledy provětrat Miníky a spojíme to s tradiční podzimní zábavou - pouštěním draků. Ale ještě předtím se stavíme podívat do zajímavého motoristického muzea. A že se projedeme. Na samolepce totiž budeme mít místo konání Žilina !

Sraz v sobotu 15.10 v 9.00 hodin na pumpě Robin Oil na Strakonické v Malé Chuchli, Praha 5, v 9.30 společný odjezd (souřadnice 50.0264100N, 14.3950850E).
Cestou se zastavíme v muzeu amerických veteránů v Lužné u Rakovníka http://jkclassics.cz/rubriky/jk-classics-muzeum-americkych
pokud by někoho lákaly víc mašinky, může i do muzea Českých Drah http://www.cdmuzeum.cz

Pak se vydáme na dlouhou dlouhou cestu až do Žiliny, kde máme zajištěno ubytování v penzionku. http://www.penzion-zilina.cz/index.php/kontakty. Žilina je samozřejmě obec nedaleko Lužné :lol:

Po příjezdu (plán je cca 15-16h) na nás bude čekat pozdní oběd - selský talíř (vepřo, knedlo, zelo) a k pozdní večeři řízky.

Ubytování je na pokojích s vlastní sociálkou. Cena na noc/os je pro nás 500,-. V ceně je zahrnuto výše uvedené jídlo a snídaně. http://www.penzion-zilina.cz/index.php/kontakty.

V neděli dopoledne vyrazíme konečně pouštět ty draky buďto kolem penzionu nebo na nedalekou rozhlednu u Pavlíkova.

Pokud chcete vyrazit s námi, dejte prosím vědět na mail: Lenka@minipraha.cz

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 11. říj 2016 23:35 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Posílal jsem mail...celkem bychom jeli, snad ještě není pozdě...

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 16. říj 2016 12:27 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Přestože jsem nemohl zůstat do dneška jednak z důvodu nedostatku ubytovacích míst, jednak kvůli nemocnému zbytku rodiny doma, sraz byl super. Muzeum veteránů perfektní, společná jízda také skvělá. Spolu s Allrounder family jsme si střihli ještě společnou cestu domů a celé to bylo hezky na pohodu. Takže díky za fajn akci a zase někdy příště :bigups:

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 16. říj 2016 18:57 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. zář 2014 20:58
Příspěvky: 11
Bydliště: Tehov city
Ano,ano děkujeme za pěkný výlet. Fajn lidi, skvělá organizace i s humornými vložkami :lol: Jsme rádi, že se stihly pro děti obě akce a domů jsme svištěli s Lukášem.
I přes počáteční problémy(museli jsme si vzít menší auto neb kombík je trochu nemocný :roll: ) se to pěkně podařilo a budeme se těšit na další takovou akci s fajn lidičkama.
Přikládám pár fotek a chtěl bych poprosit "Dlouhána" jestli by neměl k dispozici hromadnou fotku od americké pumpy :lol: . Díky.
Příloha:


Příloha:


Příloha:


Příloha:


Příloha:


Příloha:


Příloha:



Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 30. zář 2017 20:49 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Že jsem tak smělý, co letos? Bude drakiáda, nebo ne?

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 11:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ahoj, drakiáda je i letos, ale jen pro omezený počet účastníků.

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 17:13 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Lenka píše:
Ahoj, drakiáda je i letos, ale jen pro omezený počet účastníků.

Ahoj, takže z toho mám chápat, že pro mě není místo? Nikde jsem nenašel nic víc, než datum, následně zmizelo i to. Tak nevím, jeli bychom rádi.

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 17:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ano, chápeš to správně.

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 17:33 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Lenka píše:
Ano, chápeš to správně.

Tak díky za odpověď. Možná by ale příště bylo fajn to nezmiňovat vůbec, než dát info, že sraz bude, podrobnosti později, a když se někdo zeptá na podrobnosti, tak už má smůlu.

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 17:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ano, termín jsme dali k nám na stránky, aby byl znám. Pozvánka byla s dalšími podrobnostmi byla zaslána pouze zvaným posádkám. Drakiáda je trošku komornější akce než velký sraz, který pořádáme pro všechny. Má omezenou kapacitu ubytování a kvůli organizaci a parkování i počet posádek celkově. A primárně je prostě především pro klasiky.

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 18:12 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Lenka píše:
Ano, termín jsme dali k nám na stránky, aby byl znám. Pozvánka byla s dalšími podrobnostmi byla zaslána pouze zvaným posádkám. Drakiáda je trošku komornější akce než velký sraz, který pořádáme pro všechny. Má omezenou kapacitu ubytování a kvůli organizaci a parkování i počet posádek celkově. A primárně je prostě především pro klasiky.

Mě jen mrzí, že tady trochu probíhá jakási selekce. Ok, chápu, je to menší, nejsou kapacity. Ale stránky Mini Praha nejsou pouze pro classic Mini, ne? Takže přečíst si to a těšit se mohli i majitelé New Mini. Stejné info bylo i na webu minifanklubu, takže i já jsem netrpělivě očekával detaily nebo registraci. A když už mi to dva týdny před srazem přišlo trochu na poslední chvíli, tak se člověk dozví tohle. Vloni jsem na drakiádě byl, z kapacitních a trochu i rodinných důvodů jsem odjel po obědě, ale bylo to fajn. Jedinou vadou na kráse byla slyšitelná poznámka ve frontě na lístky ve smyslu, že "příště si to uděláme bez NM, ať si zůstanou doma". V hloubi duše jsem doufal, že se někdo jen špatně vyspal a nebylo v tom nic zlého, protože opravdu netuším, v čem by vám mohli lidi se stejnými zájmy překážet. I mně se líbí classic mini, a to docela dost. A nemám ho jen proto, že už na něj prostě nemáme doma místo a taky by to dopadlo tak, že by některé z aut bohužel většinu roku stálo, což je škoda. A je trochu smutné, že jsou v komunitě občas náznaky nějaké nesmyslné žabomyší války classic vs. New. Všichni jsme lidi, máme stejné zájmy, a asi je dobré, že ta "vaše" značka nezemřela, ale jméno Mini nese hrdě dál a dělá radost dalším a dalším lidem, i když pod novým majitelem a v modernějším kabátě.

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 19:30 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
...a jak to, že my jsme s Murphym nedostali pozvánku, když máme classica a taky jsme se těšili :D :D :D
Monika


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 19:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Nojo no


Přílohy:


_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 21:57 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2006 08:12
Příspěvky: 61
Bydliště: Janov u Litomyšle
Zdarec,
sorry že se vám montuju do vlákna. Když tak to admin smaže - Lukáši, ber to tak, že někdy se pořádá zábava pro celou dědinu, ale jindy si chceš pozvat pár kamarádů na grilovačku na zahradu, kde se jich vejde omezený počet. no tak logicky pozveš ty, se kterými máš stejnou minulost, společné vzpomínky a třeba i auto. Byl jsi teď o víkendu na zábavě pro celou obec, tak se z toho raduj!
A když budeš mít té radosti spousty, tak z jejího přebytku zorganizuj akci a pozvi celou vesničku nebo nejbližší kámoše - dle svého uvážení a gusta.

Neber si to osobně - jednoho draka si pořídím dneska a ty další půjdeme pouštět se sousedama na kopec třeba zítra. A něco k pití si taky vezmeme s sebou.

Tož tak.

_________________
Zdar jak sviňa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 22:07 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Sonny, to chápu a s tím, jak jsi to napsal, nelze nesouhlasit. Ale když budu chtít pozvat pár kamarádů (a ne celou dědinu), tak nevyvěsím leták na obecní nástěnku, chápeme se? Protože pak se po tom logicky začnou ptát všichni, co tu nástěnku čtou, a pravděpodobně je bude mrzet, když jim pak někdo řekne, že to bylo jen pro Frantu, Mařku a Pepíka, protože mám malou ložnici (a o ložnici píšu proto, že pokud šlo o kapacitu ubytování, což bych chápal, nechápu vyhýbání se společnému programu nebo jízdě přes den - mnozí by uvítali se jen projet, pozdravit se s lidmi, pokecat u oběda a zase jet).

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. říj 2017 23:35 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 717
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Pozvánka na Drakiádu zaskočila celou rodinu

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 02. říj 2017 00:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ach jo. Nechtěla jsem se v tom už babrat, ale když ty nedáš pokoj...

Takže. Info o termínu drakiády bylo JEN na stránkách minipraha.cz. Tady na fórum - obecní nástěnku - jak tvrdíš jsem ho vůbec nedávala. A na naše stránky si můžu dávat co chci a pro koho chci. Ty stránky totiž, oproti tomu co ty si myslíš, vznikly pro nás, partu pár majitelů starých Mini, kteří se chtěli družit. Až pak jsme převzali pořádání srazu a tím tam začali hledat informace i další lidé. Ať se tam kouká kdo chce na co chce a kam mu dovolí přístup, ale přece když budu koukat na stránky broukařů a uvidím tam, že mají ten a ten den sraz, tak nebudu automaticky počítat s tím, že tam budu vítán. Když mě pozvou, budu rád, ale když mě nepozvou, tak se nebudu vztekat.

Píšeš, že tu probíhá selekce, rivalita, žabomyší války. Možná jo, trošku, někdy, možná je to jen úhel pohledu. Majitelé New Mini mají občas řeči o tom, že na fotkách jsou vzadu/na stranách, v kolonách chceme aby jeli vzadu. Prostě je diskriminujeme. Ale zase si musíš uvědomit, že velký sraz i naše malé akce vznikly primárně pro starý Mini. Prostě New Mini v té době ještě neexistovalo. Pak začalo jezdit pár majitelů New Mini a teď už je vás na srazu třetina. Jsme rádi, víc lidí, víc zábavy. Ale prostě ten základ jsou ty starý Mini, bez nich by žádný sraz nebyl. Proto stojí na fotkách vpředu, proto jezdí na začátku společných jízd, proto chceme být na fotkách vedle sebe. Na fotkách jste vzadu nebo na boku taky proto, že jste větší a kdybychom to promíchali, tak ti prckové, co budou za vámi nebudou vidět. No a v kolonách jezdíme rádi za sebou a užíváme si ten pohled na zadek miníka před námi. Nám se to totiž v běžném provozu tak často nepoštěstí. Nehledě na to, že když lidi vidí kolonu starých Mini, tak nám tam většinou nevjedou a kolonu neroztrhnou. Zatímco NM je pro ně normální auto. Ale to má zase víc koní, takže nás zas brzo dojede :-).

Píšeš, že chceš na naší akci, na naše grilování, jak píše Sonny, pozdravit se s lidma, pokecat. Paradoxem je, že jsme teď byli společně celý víkend na Narozemini a ani jednou jsi mě, jako pořadatele grilovačky na kterou chceš jít, nepozdravil, natož prohodil pár slov. Třeba se zeptal, co Drakiáda. Ale hned po příjezdu domů tu napíšeš a ptáš se. To ti divný nepřijde?

A když už jsme u té upřímnosti, tak jsi nebyl pozván proto, že jsi loni nerespektoval pokyny, že NM mají jet vzadu, ale potřeboval jsi se pořád drát dopředu mezi klasiky. Možná to tam někoho z kluků naštvalo a pak měl i ty řeči u pokladny. Ono je to těžký něco pořádat a dávat do toho svojí energii, když ti pak tvojí vizi někdo kazí. A když je toho víc, tak se to pak lehce vztahuje na NM všeobecně. Např. vloni byla spanilá jízda na letiště, kde kluci potřebovali mezitím postavit slalom. No a najednou jim tam přilítne několik NM úplně mimo, že to vzali přímo. My vás na akcích fakt vidíme rádi, ale prostě platí naše akce = naše pravidla a mohli byste je respektovat.

Omlouvám se za elaborát, ale chtěla jsem abys to pochopil a ne se tu oháněl diskriminací. U mě osobně to není zas tak moc o autech, ale hlavně o lidech.

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Drakiáda 15.-16.10.
PříspěvekNapsal: 02. říj 2017 02:56 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Ok, já to beru a nikam se necpu, akorát ta informace, že ten sraz prostě není pro všechny, tady zkrátka mnoha lidem unikla a ptají se po něm. Termín drakiády jsem se však dozvěděl ze stránek minifanklubu, protože jsem ho věděl v době, kdy stránky miniPraha byly nefunkční a požadovaly přihlášení. Co se týká loňska, nevím o tom, že bych něco nerespektoval. Byl jsem na to upozorněn v době, kdy jsme čekali na někoho, kdo se opozdil, a v pohodě jsem poslechl a jel vzadu. A co se týká toho pozdravu - zcela upřímně jsem Tě zaregistroval až v neděli ráno (nebo to byla sobota večer?), kdy jsi šla kolem recepce. Ano, v tu chvíli jsem si uvědomil, že jsi to Ty, a chtěl jsem Tě pozdravit a zeptat se. Ale šla jsi něco řešit na recepci a mně přišlo blbé stát tam na Tebe "frontu", tak jsem to vzdal. Asi to byla chyba, ale s tím už nic nenadělám. Rozhodně nemám ve zvyku někoho nezdravit. Jestli občas kolem někoho projdu bez povšimnutí, tak je to maximálně proto, že nás tam byla fakt hromada a neznám vás tolik, abych hned na první dobrou poznal, kdo je od Mini a kdo ne (pokud zrovna nemá nápis na tričku). No a v poslední řadě, dokonce jsem nemluvil ani o žádném grilování, ale klidně jen o tom, že se k vám mohli přidat zájemci čistě o projížďku a program přes den, zkrátka jako vloni, kdy po obědě většina NM odjela a ubytování a ostatní program už byl jen pro omezený počet. Ale ok, dělejte si to, jak chcete, jen tady prostě unikla zásadní informace o trochu netypické formě registrace, jinak bych se ani neptal. Toť vše a díky za vysvětlení.

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz