Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Jozzy - Hurá, mám Mini!!!

17. led 2006 13:06

Zítra mám narozky a nemohl jsem si dát lepší dárek. :deejay: Dávám tímto na vědomí,že já Jozzy ukončuji celibát bez Mini a po včerejším víletě do Německého Zeesenu jsem opět držitelem Mini :andare: .Je to 92ka Brithish Open Classics v úpravě,1275ccm,13ky Revolighty budou k mání,53hps,krásný sedačky kůže velur,55tis. najeto po tukaněčku na pravý přední blatník no nic co by Jozzy clinic nezvládla..Teď ho zavřu do garáží NASA a hned jak bude co ukázat pošlu kompromitující materiály.Jinak scháním parabolu,chromový rámeček na světlo,masku 8 žeber,tak kdyžtak nabídněte.Díky všem a brzy,jazyk,nazývat,Ruzyně a Jozzy všechno s tvrdym.

17. led 2006 13:09

tak to ti jako prvni velice gratuluju, a sem rad, ze se ti to konecne povedlo a sem zvedav s cim na nas vyzbrojis ;-)

P.S. nejake aktualni fotecky by se hodili ;-)

P.S.2: pokud by si nejaky ty veci chtel, tak se ozvi, myslim si, ze by nebylo problem sehnat ;-) vzdyt vis....

a preji hodne pracovnich uspechu

17. led 2006 14:21

congratulations.. další Mini v ČR.. koukám, že v NASA budou mít co dělat.. po návratu sondy Stardust hledají "3mravence na fotbalovém hřišti" a teď ještě k tomu oprava Mini.. 8)

jinak s tou parabolou a rámečkem by se taky dalo něco dělat.. když tak se ozvi a do týdne to máš doma

17. led 2006 20:33

Přeji Ti hodně spolehlivejch kilometrů s minikem a s ním hodně radosti.

17. led 2006 21:54

taktéž ti blahopřeji :D :D :D

19. led 2006 12:22

Není co dodat, přeji taktéž Tobě i Miníkovi spoustu pěkných zážitků a kilometrů bez nehody :D PEPE-K

Ták už je to z laku doma!

06. bře 2006 15:57

Ještě hodně práce,ale už je to na dobré cestě.
Přílohy
mojebok.jpg
mojebok.jpg (73.01 KiB) Zobrazeno 5663 krát
mojezadek.jpg
mojezadek.jpg (63.09 KiB) Zobrazeno 5663 krát
mojepřed.jpg
mojepřed.jpg (67.96 KiB) Zobrazeno 5663 krát

06. bře 2006 16:49

tak ten vypada moooc pekne ;-) jeste jednou velika gratulace ;-) a sem na tebe zvedavej co s tim jeste provedes ;-)
Odeslat odpověď