Logo
Právě je 29. bře 2024 01:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23. črc 2022 19:44 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
A jako vždy, po roce zase došlo na toto oblíbené téma a máme tu after pokec po srazu ;-)

Chceme prvně všem co se zúčastnili a na sraz dorazili poděkovat a taky doufáme, že si ho užili stejně jako my a budeme se zase těšit na příští rok.

Přidáváme výsledky ať je o čem debatovat a opovažte si stěžovat :-)

V Ý S L E D K Y

P.S.: samozřejmě budeme moc rádi, když se podělíte se svými obrázky nebo postřehy ;-)


Přílohy:


_________________
Obrázek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. črc 2022 12:30 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. pro 2019 17:56
Příspěvky: 38
Bydliště: Humpolec
Tak já chci Mikovi a Žigimu poděkovat za super oraganizaci, sraz byl opět super.
Jo a fotky budou snad co nejdříve, není jich zrovna málo a musím se tím prohrabat.
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. črc 2022 20:03 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 07. říj 2017 08:52
Příspěvky: 3
Bydliště: Liberec
..já mám takový nějaký dojem, že není co dodat. Místo OK, počasí OK, kamarádi/ kamarádky OK, přátelé/ přátelky OK, program OK, itinerář - ano i pro nás "matematicky" slabší kousky OK, no prostě tak nějak všechno klaplo skvěle, všem fakt VELKÉ DÍKY (organizátoři, stanoviště,....) a vzpomínám, když jsem byl poprvé ve 2013 - Sv. Kateřina se stanem ;o)))

..mj na základě doporučení "náčelníků" byla auta přeparkována na dolní parkoviště, které je přeci pod závorou a ta se zamyká. Je fakt, že u některých kousků bylo nutné při odjezdu sklopit anténu ;o)))


Přílohy:

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. črc 2022 22:53 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. črc 2016 21:05
Příspěvky: 75
Bydliště: Praha 22
Já se přidávám ke slovům díků, i když žádnou novinku nečekejte - bylo to prostě jako vždy naprosto dokonalé. Před hotelem jsem zaslechl něčí dotaz, jak že to, sakra, děláte s tím počasím? I s tím musím souhlasit - nechápu to, ale opět vyšlo báječně. Takže díky organizátorům, díky i všem účastníkům zájezdu, s kým jsem se nestihl rozloučit, toho dodatečně zdravím...a příští rok opět na značkách! :bigups:

_________________
Mini F57 (JCW Cabrio) od 12.4.2016, SmartTOP from MODS4CARS, Union Jack tail lamps (coding by OKCZ)
Rover Mini 1997 od 10.7.2019
Rover Mini British Open 1997 od 24.9.2019


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. črc 2022 19:08 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. pro 2019 17:56
Příspěvky: 38
Bydliště: Humpolec
Ahoj, tady tady mám fotogalerii.
Kompletní galerie fotek v plné kvalitě zde: (pokud by někdo tápal, návod ke stažení níže)
https://www.flickr.com/photos/132704156@N07/albums/72177720300884401/with/52247361056/

https://www.instagram.com/the.lucky.looki/

Obrázek
Obrázek

Návod ke stažení fotek (není to nic složitého)
Na Počítači:
Obrázek

Na Mobilu:
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. črc 2022 19:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. srp 2012 19:41
Příspěvky: 43
Bydliště: Kunčice pod Ondřejníkem
krásné fotky, hodně práce, super, díky za přiblížení legendárního srazu
Libor :D

_________________
ElectricBlue Mini Cooper S 2004 Mk1 /2006 JCW


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. črc 2022 17:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. bře 2008 20:27
Příspěvky: 31
Bydliště: Vranovice
Super akce!!! Díky za organizaci. :bomb:

Krásný fotky.

_________________
Ivoš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. črc 2022 21:17 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Sraz parádní, jako vždy chlapci, já si to užil moc . . . fotky super

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. črc 2022 19:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Zdarec ! Tak jsem koukal na výsledky a naše smíšená posádka se startovním číslem 40 skončila na 40tém místě ! Příště si asi vezmeme číslo 1 a určitě to klapne :lol:

Bylo to super :bigups:

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. črc 2022 22:01 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2006 08:12
Příspěvky: 61
Bydliště: Janov u Litomyšle
To by byl těžkyyyyyy boj s Ondrou Jedničkářem :D

_________________
Zdar jak sviňa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2022 15:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 08. črc 2021 08:42
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
[quote="Looki"]Ahoj, tady tady mám fotogalerii.


Boží fotky! Díky :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. srp 2022 12:44 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
worrycz píše:
Zdarec ! Tak jsem koukal na výsledky a naše smíšená posádka se startovním číslem 40 skončila na 40tém místě ! Příště si asi vezmeme číslo 1 a určitě to klapne :lol:

Bylo to super :bigups:


No nevím nevím Worry.. Tvoje teorie má pár nevyjasněných háčků :biggrin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. srp 2022 14:13 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak jsem se taky konečně dostal k tomu něco málo napsat.. vše dobré se má nechat uležet :biggrin:

Máme za sebou již 18.přátelský sraz. Zdá se to neuvěřitelné, ale třeba v mém případě to činí bez mála skoro polovinu života, co se takhle známe a setkáváme se..
Co začalo jako jednodenní setkání pár jedinců na náměstí V Říčanech, se přes období kempů a pionýrských chatek dostalo do fáze, kdy jsme k "Oslavě plnoletosti" dostali od kluků pořadatelských dárek v podobě výletu do "Českého Aspenu" a hotelu, který nabízí vše na max. I Skondr byl prý s ubytováním spokojen na "první dobrou"! Luxusní hotel za výborně domluvenou cenu, skvělá kuchyně, bazén.. prostředí Krkonoš.
Dokonce i osobní přístup Policie ČR potěšil, když nás přijeli upozornit, že si na nás posvítí chuligány v autech Mr.Beana a že si ty malé autíčka máme domobranou sami ohlídat, protože oni tam v noci pojedou jen 1x a máme si uvědomit, že jsme u polských hranic :biggrin: :biggrin:
Po upozornění každého Žigim na startu orientační soutěže ale nedošlo (přes důsledný dozor) k žádným excesům a pánové ve stříbrném Kodiaq byli určitě zklamáni, že Orientační Rally není ve skutečnosti žádná rally a nebudou se jim po Špindlu prohánět žádní divočáci, které by museli stíhat.
Pro nás osobně se jednalo o první půlku naší jediné letošní České mikro dovolené, takže jsme rádi využili možnosti si pobyt ještě o 2 noci prodloužit za stejných podmínek. Vyrazili jsme v ponděli s prťaty dokonce i na "horskou túru", která děti absolutně nezajímala a rodiče deptala, ale můžeme si odškrtnout hřebenový pochod českými velehorami. Pivo za 80Kč a klobása za 150Kč byly vítanou odměnou.
Psát o rally a výsledcích nemá význam.. Vítězům čest a poraženým sláva! :biggrin: My byli poprvé jako rodina společně na rally s Maxi Mini ať se netáhneme s Gulfem na vozíku, kdy by stejně mohla jet jen půl rodiny rally díky absenci zadních pásů. Takhle jsme nechali řídit maminku svoje auto.. tatínek si rád zanavigoval.. a zezadu od kluků se celý den ozývalo... Minik.. MInik.. (2,5roku) a Proč...? Proč...? (5let)
Úkoly z autoškoly na počest plnoletosti byly nápadité.. obzvláště musíme vypíchnout 2,5promilové brýle.. nedá mi to, ale musím se zeptat proč jsme je objevili až teď??!! Za těch předchozích 17ročníků bychom neskutečně ušetřili, kdyby kolovaly kolem signálních ohňů spolu s láhvemi :-D
Taky cílový slalom na přesnost zastavení byl zábavný a Čefům dětský autobus byl velice populární.. Pohled na který nezapomenu do konce života byl zase Lukyn Dlask na místě spolujezdce vyklánějící se z okýnka spolujezdce. Nikdy mi nepřišlo, že ty okýnka jsou tak malé :biggrin:
Další historka k ohni pro vnoučata.. Autobus německých turistů a jejich jugoslávský řidič Stojan Jakotič. V sobotu se nám "najebal" na naše domobranou hlídané parkoviště, vypustil německé důchodce na dálkovou do schodů a zmizel. Jelikož jsme měli to parkoviště o víkendu rezervované pro sraz, kladli jsme si na něj oprávněný nárok a taky dělali vše co bylo v silách recepce hotelu.. volali na uvedené číslo.. nepomohlo, tak se mu nechala zablokovat karta od pokoje, ale asi zrovna spal u Hildegardy, protože ani to ho nepřinutilo dostavit se na recepci.. tak jsme páteční kroužek s láhvemi inovovali a stáli jsme v kruhu sice menším, ale zase s láhvemi a autobusem. Kdybychom Kamilovi dali 5minut, tak by ho odemkl a možná s ním i odjel, ale zase bylo o čem diskutovat. Ráno si ti vyvolení co měli štěstí, mohli s řidičem podiskutovat na úrovni.. prý rozhazoval rukama a vykřikoval něco jako "šajze" a "policáj". Po tom co sraz skončil a já na tom parkovišti v rohu zůstal stát jako jediný Mini, tak jsem se obával nějaké vendety, ale Stojan mně zdravil a mával jak na prvního máje.
Za zmínku asi ještě stojí nešťastná událost z páteční noci, kdy banda kdysi mladistvých delikventů využila nepozornosti a důvěřivosti majitele jednoho z vozů. Po té co zjistili, že dotyčný vůz není zajištěn, vnikli dovnitř a začali se v dotyčném voze troufale fotit a tyto fotky drze naposílali majiteli, který v tu chvíli pomáhal koupat a uspávat děti.. Ten ještě v dobrém rozmaru prozradil, že v kufru ukrývá láhve s alkoholem, který tito dotyční neváhali během poměrně krátké chvíle skoro všechen vypít. Kubošku mám pro tebe jen jedno slovo... SHOŘ! :biggrin: Naštěstí úplatek Pampemu za ochotu a pomoc opoměli :-D
Prostě celý sraz byl super a nepochybně se zařadí mezi ty legendární. Velký dík nejen Lukášovi s Michalem a celému jejich organizátorskému podhoubí v rodinách i mezi přáteli, ale taky všem Vám co to s nima a potažmo i s námi táhnete už 18let.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 19. srp 2022 13:26 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Díky Ondro! Jak za krásnou recenzi plnou vzpomínek na super akci, tak za to, že sis nezamknul auto:)


Přílohy:



_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz